Autor Wątek: Cyberpunk 2077  (Przeczytany 37209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #15 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 15:06:53 »

Jak masz czas to obejrzyj. Poziom detali powala. To jest już praktycznie next-gen, a ponoć to nie jest finalny build. Wątpię, że cokolwiek w przyszłym roku to przebije.

Jestem pod wrażeniem zwłaszcza miast/ulic - wreszcie one żyją.

Tylko jedno pytanie co to za kompy muszą być aby to uciągnąć?

Offline gashu

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #16 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 15:27:52 »
Wystarczy X-pudło, albo Plejstejszon. Nie ma sensu męczyć się i grać na sprzęcie biurowym. ;)

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #17 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 15:41:28 »
Pojawiają się pierwsze recenzje gameplayu zza zamkniętych drzwi i pełna ekstaza. Podobno bardzo dużo RPG i ogólnie bardzo dużo wszystkiego opakowane w morderczą grafikę. Są powody do mruczenia.

Offline xanar

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #18 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 15:44:40 »
Tutaj opowiadają o nowym gameplay'u


Podobno nie trzeba nikogo zabijać żeby przejść grę.
« Ostatnia zmiana: Śr, 12 Czerwiec 2019, 15:47:26 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline death_bird

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #19 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 16:54:06 »
Pojawiają się pierwsze recenzje gameplayu zza zamkniętych drzwi i pełna ekstaza. Podobno bardzo dużo RPG i ogólnie bardzo dużo wszystkiego opakowane w morderczą grafikę. Są powody do mruczenia.

Są już zarzuty o "rasizm". :) W międzyczasie dojdzie pewnie też i homofobia jeśli się okaże, że np. nie można puknąć postaci Reeves`a.  8)
Ale na chwilę obecną wierzę, że zamiotą konkurencją podłogę.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

sum41

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #20 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 08:42:48 »
Wystarczy X-pudło, albo Plejstejszon. Nie ma sensu męczyć się i grać na sprzęcie biurowym. ;)

w życiu grałem w 3 gry oraz moje pojęcie o sprzęcie /kompach skończyło sie w szkole średniej z 15 lat temu :D

Offline Arion Flux

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #21 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 11:38:30 »
w życiu grałem w 3 gry oraz moje pojęcie o sprzęcie /kompach skończyło sie w szkole średniej z 15 lat temu :D

high five!!! to zupelnie tak jak ja. jakies grube lata temu sprawilem sobie taką cwaną maszynkę od turinga (jak jest tutaj gdzies na forum, to pozdro od quckiego płaszczaka!!!) i od tamtej pory zero upgradow, a wszystkie gierki i w ogole caly softcik hula jak ta lala. jedyna wada to te homo kolorki na decku. ale przynajmniej mam spokoj, bo wyglada na to, ze jeszcze dlugo sprzecik nie bedzie obsolete.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 18:07:09 »
Odbiornik TV LG lub Sony, OLED 65 cali, z świetnym balansem inteligentnie rozpoznawanego koloru, z matrycą NanoCell i innymi właściwościami. Gdy w końcu, w moich obliczeniach za 3, góra 4 miesiące, kupię sobie ten typ telewizora, i gdy już będę cieszył się jego użytkowaniem, nie będę mógł chyba sobie wyobrazić w żaden ludzki sposób, jak "Cyberpunk 2077" zaprezentuje się na takim sprzęcie. Spójrzcie na przykładowe zdjęcie, w wierszu poniżej. Mając podboostowany PC, ze świetnym monitorem bądź Ps4, ba, najlepiej Ps5 (to jednak w swoim czasie) podpięte do matrycy TV ze świetnymi parametrami, których nie sposób tu wszystkich wymienić, fotorealizm efektów świetlnych odbijających się od różnych struktur i powierzchni lub przechodzących przez różne ośrodki wejdzie na górny, zbyt niesamowity poziom, by z czymkolwiek móc to porównać. Możliwe, że wychodzę zbyt daleko z tym stwierdzeniem, bo wydaje mi się, że "Cyberpunk 2077" osiągnie najlepszą sprzedaż w historii gier video, uwzględniając w tym wszystkie platformy gamingowe.



Offline Murazor

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 18:14:42 »
Proponuje przyjrzeć się pani ze środkowego plakatu jaki psikus zrobili graficy ;D

Offline Lou

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 20:31:27 »
Tak się tu rozpisujecie o grafice, ale pamiętacie że najważniejszy jest gameplay? :v
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Murazor

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 21:51:02 »
Który też ogólnie jest chwalony, zwłaszcza z pokazu dla dziennikarzy. I ten ~50min sprzed roku też był całkiem dobry. Powyciągane różne elementy z FPSów, które są na rynku i połączone w całość.

Offline Neofita

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #26 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 22:15:13 »
Ja wiem, ze to watek o CB i takie tam. Ogolnie podlaczam sie pod hype, jestem umiarkowanym fanem CDPR (pytanie osobne to na ile ta firma to jeszcze Polacy, bo jak sie widzi wywiady z tworcami to tam jest niezly mix etniczny), ale czytam to, co napisales i chcialem tylko dopytac, czy te ponizsze kawalki to na serio czy trollujesz, pogrubienia moje:

CD Projekt zdobył wielką popularność wśród graczy poprzez (...) i przede wszystkim przez niezrobienie głównym bohaterem osoby LGBT/czarnego/kobiety. (...)

(...) Większość niecasualowych graczy to alt-right, a Polska jest rządzona przez prawicę nieprzerwanie od 1989 roku i kojarzy się z nią ("BASED Poles, not progressive crap" etc.).

Ogólnie to poprzez inność od Skyrima Wiedźmin jest popularny.

Dziekuje z gory za odpowiedz :).

sum41

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #27 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 22:27:04 »
Teraz gier niema na cd i trzba sciagac to ile to kurde bedzie wazyc z tyloma detalami?

Offline R~Q

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #28 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 11:42:08 »
Ja wiem, ze to watek o CB i takie tam. Ogolnie podlaczam sie pod hype, jestem umiarkowanym fanem CDPR (pytanie osobne to na ile ta firma to jeszcze Polacy, bo jak sie widzi wywiady z tworcami to tam jest niezly mix etniczny), ale czytam to, co napisales i chcialem tylko dopytac, czy te ponizsze kawalki to na serio czy trollujesz, pogrubienia moje:

Dziekuje z gory za odpowiedz :).


Wykropkowałeś to, co najważniejsze. Popularność przez głównego bohatera-białego faceta hetero zdobył nie ogólnie, ale wśród alt-rightu, 4chan i te sprawy. Polska jest rządzona przez prawicę od 1989 roku, bo SLD mimo mienienia się lewicą prowadził politykę bardzo prawicową. Wiedźmin jest popularny, bo mimo należenia do tego samego gatunku, co Skyrim, odrzuca wiele jego elementów i, mimo swoich wad, jest o wiele mniej wkurzający.

Offline Neofita

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #29 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 13:34:53 »
Wykropkowałeś to, co najważniejsze. Popularność przez głównego bohatera-białego faceta hetero zdobył nie ogólnie, ale wśród alt-rightu, 4chan i te sprawy. Polska jest rządzona przez prawicę od 1989 roku, bo SLD mimo mienienia się lewicą prowadził politykę bardzo prawicową. Wiedźmin jest popularny, bo mimo należenia do tego samego gatunku, co Skyrim, odrzuca wiele jego elementów i, mimo swoich wad, jest o wiele mniej wkurzający.

@Admin
Pewnie za bardzo offtopic.

@R
Twoje slowa - "przede wszystkim"- nie zostaly wykropkowane. Czyli najwazniejsze nie jest to, co "przede wszystkim"? Czy uzywamy tego samego jezyka polskiego? Jestes pewien, ze wiesz co napisales?

Jak rozrozniasz popularnosc wsrod "ogolnej populacji" od popularnosci wsrod lysych chlopakow,etc.? Robiles jakies badania? Podeprzesz sie liczbami czy po prostu bedziesz zasypywal nas prawdami objawionymi?

Jesli tak analizujesz lewice i prawice jak powyzej, to obecnie mamy lewicowa wladze, bo nikt tak jak oni nie rozdawal kasy na lewo i prawo... i znow nie wiem na czym swoje sady osadzasz.

Na koniec kawalek o Skyrim - dobrze wiedziec, ze caly rynek gier zasadza sie na istnieniu dwoch gier. Brawo. Milo sie dyskutowalo. Po raz ostatni. :)

Wszystkie pytania powyzej byly retoryczne. :D