Autor Wątek: Cyberpunk 2077  (Przeczytany 37218 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Cyberpunk 2077
« dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 07:21:08 »
Najbardziej oczekiwana gra wszech czasów według części analityków nie ma jeszcze swojego tematu? Skandal!



Kolekcjonerki już zamówione?! :P




Nic nigdy nie dorówna temu jak czekam na Half-Life 3, ale Cyberpunk 2077 jest całkiem blisko... ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Lou

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 13:01:54 »
No ja najbardziej czekam na TLOU2. Cyberpunk nie jest priorytetem, ale pograć zamierzam. Kolekcjonerkę wzięłabym, gdyby była wersja z V w wersji żeńskiej. Pokazem z E3 marketingowo wygrali, jednak brak nowego gameplay'a wypada słabo.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Tysonek

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 13:56:03 »
Jest hype, rozumiem doskonale dlaczego, sam się jaram i jestem dumny że to nasza rodzima produkcja jest tak bardzo wyczekiwana przez graczy na całym świecie.

sum41

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 14:49:26 »
Co w niej jest tak specjalnego że tak czekacie ?

Tysonek

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 15:41:37 »
Co w niej jest tak specjalnego że tak czekacie ?

Fakt że tworzą tą grę twórcy Wiedźmina 3, czemu reszta ma taki hype to nie wiem. Może to zasługa aktora który nazywa się Keanu Reeves :D

Offline xanar

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 15:59:12 »
W Polsce to Cyberpunk jest mało popularny, tak dla porównania :
The Witcher 3: Wild Hunt - Killing Monsters Cinematic - 9,7 mln wyświetleń (opublikowany 5 lat temu)
Cyberpunk 2077 – oficjalny zwiastun E3 - 17 mln wyświetleń (opublikowany rok temu), ten trailer z wczoraj już ma 7,3 mln wyświetleń
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 16:54:31 »
Co w niej jest tak specjalnego że tak czekacie ?


Jak masz czas to obejrzyj. Poziom detali powala. To jest już praktycznie next-gen, a ponoć to nie jest finalny build. Wątpię, że cokolwiek w przyszłym roku to przebije.

Offline R~Q

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 21:20:23 »
CD Projekt zdobył wielką popularność wśród graczy poprzez wrzucenie do swojej 6/10 gry akcji z elementami RPG innej niż symfoniczna, słowiańskiej muzyki, ogólnie zrobienie gry na motywach oryginalnej mitologii i przede wszystkim przez niezrobienie głównym bohaterem osoby LGBT/czarnego/kobiety. Do tego doszło rozdawanie wcześniej wyciętej z gry zawartości za darmo (oczywiście - inni każą sobie za to płacić, ale wciąż to jest to zawartość wycięta z gry specjalnie po to, by zasygnalizować: my jesteśmy dobrzy, rozdajemy za darmo!!!) no i ogólnie gra jest polska. Większość niecasualowych graczy to alt-right, a Polska jest rządzona przez prawicę nieprzerwanie od 1989 roku i kojarzy się z nią ("BASED Poles, not progressive crap" etc.).

Ogólnie to poprzez inność od Skyrima Wiedźmin jest popularny.

Więc teraz jest hype na Cyberpunka.

Oczywiście Wiedźminy to solidne gry, szczególnie jedynka. Jednak trójka jest mocno przereklamowana.


Offline Murazor

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 06:08:09 »
Co do screena, wiesz, ze w ustawieniach mozesz wylaczyc podpowiedzi na mapie?  Nie bedzie zoltego kolka, a stopy ze zmyslu pojawia sie na samym koncu a nie jako dluga sciezka... wystarczy poczytac a nie kopiowac glupie obrazki

Offline R~Q

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #9 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 08:03:57 »
Co do screena, wiesz, ze w ustawieniach mozesz wylaczyc podpowiedzi na mapie?  Nie bedzie zoltego kolka, a stopy ze zmyslu pojawia sie na samym koncu a nie jako dluga sciezka... wystarczy poczytac a nie kopiowac glupie obrazki
Nie można tak zrobić, jak mówisz. Nie da się przejść 2/3 questów nie używając wiedźmińskich zmysłów.

Offline Lou

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #10 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 08:17:06 »
Też uważam, że W3 był przereklamowany. Ograłam wszystkie trzy części i ostatnia odsłona podobała mi się najmniej. Plus za Krew i Wino, ale to tylko dodatek. Po Cyberpunka chcę sięgnąć ze względu na setting. Poza tym to połączenie RPG-FPS czyli dla mnie idealnie, bo lubię jedno i drugie.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline R~Q

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #11 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 08:25:12 »
Też uważam, że W3 był przereklamowany. Ograłam wszystkie trzy części i ostatnia odsłona podobała mi się najmniej. Plus za Krew i Wino, ale to tylko dodatek. Po Cyberpunka chcę sięgnąć ze względu na setting. Poza tym to połączenie RPG-FPS czyli dla mnie idealnie, bo lubię jedno i drugie.
Trochę to. Mało mamy wysokobudżetowych cyberpunków, większość to indie 2D gierki. Poza tym wszystko wskazuje na to, że gra będzie jasna, a ja lubię jasne cyberpunki (np. Raport Mniejszości, częściowo nowy Blade Runner).

Gra na pewno będzie solidna. Będzie zawierała tradycyjną hollywoodzką tandetę i pewnie trochę panderingu (nawet gameplay to pokazuje), spodziewam się, że rozgrywka będzie podobna do Mass Effecta. Ale na wyprzedaży za 2-3 lata kupię na pewno.

Offline gashu

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 11:13:11 »
Ja mam tylko nadzieję, że CDP w przypadku swojej nowej gry nie pójdzie śladami Bioware i zrobi grę RPG, a nie shootera z jakimiś tam dolepionymi na siłę statystykami postaci.

Trylogia wiedźmińska to jedna z moich ulubionych serii RPG ever (obok Baludrów/Tormenta oraz Persony), po Cyberpunka pewnie też sięgnę.

Offline R~Q

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 12:22:55 »
Ja mam tylko nadzieję, że CDP w przypadku swojej nowej gry nie pójdzie śladami Bioware i zrobi grę RPG, a nie shootera z jakimiś tam dolepionymi na siłę statystykami postaci.
Ale już to zrobił, przy Wiedźminie 3 (tylko "slasher" zamiast "shooter").

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 13:07:17 »
Heretycy, mój staż gracza sięga mojej pierwszej konsolki Rambo (czyli podróby Atari 2600) oraz pierwszego komputera C-64 a Wiedźminem 3 byłem po prostu oczarowany. Ta gra nie jest przereklamowana ona jest prędzej niedoceniona, zagrałem w sumie dosyć długo po premierze i to jest 11/10. Czekam, na Cyberpunk z uwagą kupię z pewnością CPR to developer na poziomie Rockstar nie robią słabych gier. Natomiast żadnych preorderów nie mam zamiaru składać. Wyjdzie to poczekam, zobaczę, poczytam mojemu komputerowi zdaje się kończy się już resurs więc zobaczę czy nie trzeba będzie już nowego, nic mi się nie stanie jak zagram miesiąc czy dwa później.