Autor Wątek: Cyberpunk 2077  (Przeczytany 37197 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cypher

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #135 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 15:07:05 »
Nie wydaje mi się, żebym twierdził, że wszystko jest ok.
Ale ty dalej nie ogarniasz tematu ... bo oświadczenie dotyczy głównie wersji na PS4 i Xbox One.
Nie wiem, po polsku ci je może wrzucić, albo na YT?

Offline xanar

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #136 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 15:11:25 »
A rozmawialiśmy o jakieś konkretnej platformie ?

Jak już byś doczytał do końca to oświadczenie, to też coś o PC napisali.

No i co ty chcesz udowodnić ?

Jak dla mnie to sobie może grać w te dziurawe gierki jak ci pasuje.
« Ostatnia zmiana: Pn, 14 Grudzień 2020, 15:16:49 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #137 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 15:58:59 »
Ehh, jedni narzekali, ze w Wiedzminie nie ma czarnoskorych, teraz inni narzekaja, ze w CP2077 jest promocja LGBT. Dwie strony tej samej glupoty.

Czy twoja wypowiedź w jakikolwiek sposób nawiązuje do mojej? Bo ja pisałem o zaangażowaniu włodarzy w politykę, a nie o promowanie czegokolwiek w grze. O tym drugim się nie wypowiem, bo nie widziałem, a nawet jeśli, to kobieta z penisem jak najbardziej pasuje do realiów świata cyberpunka, gdzie każde wynaturzenie znajdzie swoje miejsce. Jeśli zatem twoja odpowiedź na moje pytanie jest twierdząca, to tradycyjnie przeczytałeś bez zrozumienia, dodałeś trochę jadu i wyszła straszna głupota. Jak zwykle, ech...

Offline Szekak

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #138 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 17:15:17 »
Moja wypowiedz jest w 100% prawdziwa... Ehh, i ciagle te penisy, kobiety z penisami i lgbt ci w glowie. Pewnie nie raz sie budzisz w nocy przerazony tym co ci sie przysnilo. Najwyzszy czss na coming out apaszu. :(
« Ostatnia zmiana: Pn, 14 Grudzień 2020, 17:29:28 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Pan M

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #139 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 18:45:36 »
Jakie oszustwo? Zacytuj fragment gdzie pisali, że nie będzie różnic w performance między sprzętami o różnej konfiguracji. Bo ja takiego nie pamiętam. PS4 a PS4 Pro to praktycznie 2 różne generacje sprzętu. Podobnie w przypadku Xbox One vs Xbox One S. Zarówno w przypadku PS4 Pro jak i Xbox One S, gra trzyma stabilne 30fps w większości przypadków i gra jest jak najbardziej grywalna. Jasne w określonych sytuacjach spada poniżej tego wyniku co nie zmienia faktu, że dalej jest w pełni grywalna.



"Wczoraj opublikowaliśmy gameplay z PS4 i PS5, więc sami mogliście zobaczyć różnicę w jakości wizualnej. PS5 wygląda wspaniale; PS4 bardzo dobrze. Mieliśmy te 3 ostatnie, dodatkowe tygodnie, w trakcie których osiągnęliśmy wiele. Więc uważamy, że gra działa wspaniale na wszystkich platformach. Oczywiście na tyle, na ile pozwalają możliwości danej platformy" - powiedział prezes CD Projekt.

https://www.ppe.pl/news/152097/cyberpunk-2077-dziala-wspaniale-na-ps4-i-xone-wg-prezesa-cd-projekt-ostatnie-3-tygodnie-byly-kluczowe.html

Inaczej rozumiem pojęcie wspaniale i bardzo dobrze. Widać panowie z CDP mają swoją własną definicje.

Koszty gier wzrosły, to i od gier wymaga się więcej. Jak chcę czysto fabularnej rozrywki to sięgam po książkę, a nie grę, gdzie technikalia tez są bardzo ważne. Rpgowosć to akurat nigdy nie był duży atut gier cdpr, i tutaj zdecydowanie lepiej wypadają pillarsy, divinity, wszelkie rertro rpgi tego typu.

Producenci kręcą wałki, ze się nie da a np takie coś jak crysisa z 2007 roku się dało.

Najlepsze, że 2077 wcale aż tak d wyglądem nie urywa.

Przykłady gier, które biją na łeb grafiką 2077? RDR2, Horizon, Death Stranding. Chociaż w tym ostatnim nie ma  miasta, a dwa pierwsze też miał kijową optymalizację na pc.

Reszta postu jest interesująca. Kiedyś nie było głosu społeczności w sieci, więc producenci mogli przepuszczać każdy zakalec. Fajnie.

Poprzewracało się w głowach, bo ludzie nie chcą ściem takich  jak w linku powyżej. No tak.

 Ironiczne jest też to, że takie korpo pierdzelnie wychodzi przy grze z gatunku, której jednym ze składowych elementów jest krytyka korporacji. Fajny autodiss.
 




« Ostatnia zmiana: Pn, 14 Grudzień 2020, 18:54:26 wysłana przez Pan M »

Offline Uluru

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #140 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 20:27:03 »
Z tą grafiką to tak sobie żartujesz ?

Offline Pan M

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #141 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 21:32:34 »
https://forums.cdprojektred.com/index.php?attachments/1600126402097-jpg.11059787/


https://i.imgur.com/Lobqp8z.jpg

Tak sobie żartuje CDPR.

Dla porównania

https://64.media.tumblr.com/0bd188ff85aacc286730536273231635/tumblr_phnsdmTdhQ1wpgo1l_1280.jpg


Nie wiem co tu takiego nie do uwierzenia. Żadną tajemnicą nie jest, że CDPR robi ot choćby immersją gry dużo gorsze od takiego Rockstaru.




2077 wygląda na wypasie dopiero przy RTX 3090, przy czym nadal widać podobny przypadek rozbieżności, stopniowego obniżania poziomu w stosunku do tego co miało być,  co z równie szumnie zapowiadanymi watchdogsami


Zjawisko downgradu nie jest dla mnie niczym nowym, ale miał być nextgen i cuda na kiju. RT na plus, ale reszta prawdę mówiąc nie wybija się jakoś potężnie nad flagowe tytuły AAA sprzed 2, 3 lat.
« Ostatnia zmiana: Pn, 14 Grudzień 2020, 21:44:20 wysłana przez Pan M »

Offline Szekak

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #142 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 21:45:58 »
Ale wiesz, że porównujesz RPG do akcyjniaka?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Pan M

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #143 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 21:54:26 »
Ale wiesz, że porównujesz RPG do akcyjniaka?

W sensie, że RDR2 i GTAV to rpg? Bo po wiedźminie 3 to ja już wiem jak to wygląda ich rpg xd

Biedne drzewka rozwoju, zamiast ciekawych mechanik łażenie po świecących się śladach czy zły system rozdzielania pd.

Do tego nie wiem co ma gatunkowość do grafiki, immersji. Rpgowość wpływa na to, ze postać zamiast wypaść z auta przy wysiadaniu w pędzie sobie po prostu  staje? To już bardziej ratuje tutaj d 2077, że w rdr2 nie było takiej metropolii, tylu npc, ale wtedy i tak zostaje porównanie z gta.


Offline Szekak

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #144 dnia: Pn, 14 Grudzień 2020, 23:01:05 »
Jak dla ciebie GTA to bardziej RPG niz Wiedzmin, to szkoda na ciebie czasu.
« Ostatnia zmiana: Pn, 14 Grudzień 2020, 23:15:43 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Antari

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #145 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 00:31:28 »
Widać, że mamy tu do czynienia z "fanem" CDPR i Wieśka. Ostatnie pare postów udowodniło "bezstronne", logiczne i stoickie podejście do sprawy... nie ma co.

"Zakalcem" nazywasz gry, które podałem za przykład, które miały podobną lub gorszą optymalizację od Cyberpunka na premierze mimo o wiele mniejszej złożoności rozgrywki, świata, nie wspominając o premierze na tylko 1 platformie? Pokazałeś jedynie, że potrafisz wyciągnąć błędne wnioski z opisanego przykładu.

A z cenami gier też nie trafiłeś. Obecnie ceny gier są dużo niższe niż np. 10 lat temu. Chyba, że chodzi o koszt produkcji ale nie rozumiem jakie to ma znaczenie dla konsumenta? Partycypowałeś w kosztach produkcji Cyberpunka? Wątpię. Ale wymagasz.

Offline Pan M

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #146 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 05:09:43 »
Jak dla ciebie GTA to bardziej RPG niz Wiedzmin, to szkoda na ciebie czasu.
    Ironia. Gry cdpr sa taking rpgami jak ostatine odslony ac . W domysle z prawdziwym rpg nie ma to duzo wspolnego.  Gadaniem cdpr o pseudo RPG nie tlumaczy slabej inmersji.

Offline Uluru

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #147 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 08:46:33 »
Na wypasie dopiero z RTX 3090 ? Co ty bierzesz człowieku ? mam średniej klasy sprzęt i śmiga mi na ultra rt bardzo płynnie.

Offline Gazza

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #148 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 08:48:09 »
(...)Obecnie ceny gier są dużo niższe niż np. 10 lat temu. (...)
Chyba tych sprzed 10 lat, bo nowości na aktualne platformy (PS5/XBXxxxxcośtamcoś (PC pomijam bo kto jeszcze gra na komputerach ;) )) są zdecydowanie droższe i jest to trend od wielu, wielu lat.

Offline gashu

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #149 dnia: Wt, 15 Grudzień 2020, 09:42:47 »
Biorąc pod uwagę spadek wartości złotówki oraz siłę nabywczą przeciętnego Kowalskiego, to jednak gry są sporo tańsze niż 10 lub naście lat temu.
Dodatkowo, praktycznie co dzień pojawiają się rozmaite cyfrowe promocje, darmoszki, dostępy w ramach abonamentów, itp. Po prostu żyć nie umierać.
 
Oczywiście nie piszę tu o najnowszych produkcjach na PS5/XSX, ale akurat w tym przypadku uważam, że ponieważ pewna psychologiczna bariera została przekroczona (prawie 4 stówki za "gołą" płytę w pudełku? No kaman...) <jasnowidz mode=on>jest to stan chwilowy i za kilka miesięcy wszystko wróci do normy (czyli ~240-260 zł za nowość)</jasnowidz mode=off>.

EDIT:
Ciekawostka związana z cenami gier na Playstation:
Teken    (1996) ~199 zł; przeciętne wynadrodzenie wg. ZUS.pl - 873,00
Teken 7 (2017) ~250 zł; przeciętne wynadrodzenie wg. ZUS.pl - 4271,51
Niech każdy wyciągnie sobie wnioski sam.
« Ostatnia zmiana: Wt, 15 Grudzień 2020, 10:00:45 wysłana przez gashu »