Autor Wątek: Cyberpunk 2077  (Przeczytany 37778 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #60 dnia: Pt, 04 Grudzień 2020, 07:57:36 »
Kilka ich juz bylo, jak z wejsciem Amazona do Polski 😉

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #61 dnia: Pt, 04 Grudzień 2020, 19:36:22 »
Dwa tryby graficzne gry "Cyberpunk 2077", do wyboru na konsolach Ps5 i XSX?! Na dystopijny świat korporacji Night City! To dość ciekawe wyjście zważywszy na to, że przy platformie Ps5 to rozwiązanie wprowadzone przez "Redów", teoretycznie nie powinno mieć znaczenia -  gdyż wybór trybu wizualizacyjnego gry przy tej technologii konsoli i przykładowo posiadanym przez gracza telewizorze OLED, co najmniej klasy ,,średniej plus", nie ma sensu; chyba że chodzi o jakieś naprawdę bardzo widoczne zmiany w, mówiąc w skrócie ,,grze światła i cienia", głębi kolorów, szybkości przetwarzania danych w czasie rzeczywistym etc. - w grafice gry, czego nie potrafiłby uwydatnić telewizor lub konsola. Zresztą nie wiem, czy to rozwiązanie twórców "Cyberpunk 2077" będzie dobre - na tyle, aby było ono przez zmysły gracza zauważalne i rozróżnialne w przypadku dwóch trybów graficznych. A może będzie jednak inaczej?

Hype z mojej strony na "Cyberpunk 2077" jest, ale nie aż taki mega, jak jeszcze z miesiąc temu. BMW z serii 5 do kupienia albo Mazda 6, czy coś w tym guście, o tej mocy, a jeszcze Święta idą... Panie. Do ogrania również zostały mi - i to na ,,piąteczce"... no jest tego trochę: "The Last of Us - Part II", "Miles Morales" z opcją pudełkową na Ps5, "Marvel's Avengers", "Terminator Resistance", i wiele wiele innych tytułów. Kto wie, może ścianę gdzieś tam miejsce na naszego Cyberpunka. ;)

https://www.gram.pl/news/2020/12/04/cyberpunk-2077-z-dwoma-trybami-graficznymi-na-ps5-i-xsx.shtml

Offline komiksowe_warianty

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #62 dnia: So, 05 Grudzień 2020, 09:50:39 »
O kurde, wybór pomiędzy BMW 5 i Mazdą 6. Masz rozrzut 145KM w Maździe to żart tak btw. Wybierz mądrze.

Offline Leyek

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #63 dnia: So, 05 Grudzień 2020, 11:17:04 »
Tym razem z oficjalnego konta gry:



Dla niewtajemniczonych jeszcze odpowiednio - "V" to nasz protagonista w grze.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #64 dnia: So, 05 Grudzień 2020, 13:34:23 »
Tym razem z oficjalnego konta gry:



Dla niewtajemniczonych jeszcze odpowiednio - "V" to nasz protagonista w grze.

Miód, cholernie soczysty fanowski nektar. Ta cyberpunkowa (mimionkowa też) żółć na powyższej grafice dobija do ściany, ba, wbija gwoździa w mózgownicę gracza i fana popkultury, bo nic tylko teraz czekać te ,,V days", czy trochę więcej (zależy od potrzeb i gustów fana) a potem grać, i grać ile duszy potrzeba.

A'propos wybieranych przeze mnie aut, BMW z serii 5, na manualu, standardowo występuje w wersji około 184KM. Ta niby dwukrotnie wyższa moc silnika BMW od mocy silników np. Mazdy, czy Audi, w modelach w generacjach tej serii, występuje w dopieszczonej liftingowanej wersji BMW. Można by myśleć o Oplu Insigni 2.8 OPC z teoretycznie mającym moc 330KM silnikiem, ale praktycznie (patrzyłem na forach) osiągającym w tym pojeździe ponoć do 250KM mocy. Nie ma to tamto, i tak marzy mi się samochód V. Zabiłby za sam rozstaw osi i specyfikację kół. Zastanawiam się, co to mógłby być za model; zapewne w świecie gry się tego dowiemy (albo i z pozycji encyklopedycznej: "The World of Cyberpunk 2077"), bo sądzę mechanika auta V i całe te jego modyfikacje będą również zależały od gracza. I oby tak było.

Szkoda, że to tylko ponoć projekt. Nawet jeśli jest to tylko koncept graficzny któregoś z fanów, czy pracowników ,,Reda", to zasługuje on na to, aby z takowego projektu skorzystać; aby w końcu pojawiły się w sprzedaży ,,skiny" do Ps5, które (o ile możliwe jest zamontowanie ich w miejscu tradycyjnej zewnętrznej obudowy konsoli), dałoby się wstawić w miejsce białych dużych elementów sprzętu. To samo tyczy się pada do ,,piąteczki". Zapłaciłbym rozsądnie - do 300 złotych za taką zmianę designu Ps5 w kolorystyce growego Cyberpunku. Taa, marzenia ściętej głowy. ;)


Offline komiksowe_warianty

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #65 dnia: So, 05 Grudzień 2020, 21:53:55 »
Insignia OPC to straszny kloc, ale pierwsze słyszę, żeby moc była zaniżona ;) To nadal najmocniejszy model w historii marki. Kurde, ale offtop walę :D Dawaj, rób temat o motoryzacji, to się pogada. Pamiętaj, że cena serwisu BMW może zabić ;) A już w temacie, to czekam na tego Cybera mocno. Byle do czwartku.

Offline Pan M

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #66 dnia: So, 05 Grudzień 2020, 23:06:40 »
Jak Sony ma w planach deluxe edition 2077 ps5 to byle nie korzystali z tego projektu. Po prostu żółte playstation  nie umywa się do modelu limitowanej edycji xboxa one x stylizowanym na retro sprzęt . Nie każdemu może to leżeć, ale tamten projekt ma chociaż crakter.

Offline Leyek

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #67 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 18:19:39 »
Nie jest źle:

PPE 9,5/10: https://www.ppe.pl/recenzje/9947/cyberpunk-2077-recenzja-gry-night-city-was-pochlonie.html

Gry-online 9/10: https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=14298

Eurogamer: https://www.eurogamer.pl/articles/2020-12-07-cyberpunk-2077-recenzja

Jak się można spodziewać do testów była wersja na PC, czyli graficznie najbardziej wypasiona.

Pozostaje kwestia czy grać już teraz czy poczekać na porządniejsze załatanie. Odpalić pewnie i tak nie wytrzymam i odpalę w czwartek, ale tylko na trochę, żeby potestować, a porządnie się pogra jak będzie i więcej czasu i więcej patchy ;) Optymalnie jakby w okolicach lutego/marca wyszła wersja na nextgeny, ale biorąc pod uwagę, że teraz będą łatać pierwotne wersje to pewnie tamtej dopiero w okolicach lata można się spodziewać.

EDIT.
Jeszcze gram.pl 9/10: https://www.gram.pl/artykul/2020/12/07/recenzja-cyberpunk-2077-ksko-dobry-braindance.shtml

i oceny ze świata: https://www.eurogamer.pl/articles/2020-12-07-cyberpunk-2077-recenzje-i-oceny-mediow-na-swiecie

Są i nasze bluzgi na graffiti :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 07 Grudzień 2020, 18:52:04 wysłana przez Leyek »

Offline Szekak

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #68 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 20:04:11 »
Pewnie byłby wysyp dych gdyby nie tyle bugów i glitchy, ale jak się robi tak gigantyczną grę to nei da się tego uniknąć. Jest mega, czekam.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Leyek

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #69 dnia: Pn, 07 Grudzień 2020, 20:10:41 »
Trochę więcej jeszcze ocen ze świata:

Windows Central 100/100

M3 100/100

TheGamer 100/100

VG247 100/100

VGC 100/100

GameSpew 100/100

GamesRadar+ 100/100

Stevivor 95/100

Areajugones 95/100

MGG Spain 94/100

Vandal 93/100

PCGamesN 90/100

Game Informer 90/100

GameWatcher 90/100

RPG Site 90/100

Carole Quintaine 90/100

Eurogamer Italy 90/100

Everyeye.it 90/100

JeuxActu 85/100

Millenium 85/100

Screen Rant 80/100

Trusted Reviews 80/100

PC Gamer 78/100

GameSpot 70/100

GamesBeat 60/100


źródło: https://polskigamedev.pl/cybperunk-2077-no-tak-niezle-bym-powiedzial/

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #70 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 15:36:32 »
Bardzo szeroką recenzję "Cyberpunk 2077" przedstawiła redakcja serwisu "naekranie.pl". I nie wiem, czy nie jest to czasami ,,najlepsza", najbardziej optymistyczna i szczera analiza gry w ujęciu typowych aspektów tego czym jest współczesna gra video i jak ona funkcjonuje:

https://naekranie.pl/recenzje/cyberpunk-2077-recenzja-gry#?&gid=1&pid=43

Drodzy gracze, cyberpunkowcy, wielbiciele growego ,,high tech & low life", tak prezentuje się - i przyznam się szczerze, czegoś tak fantastycznego wpisującego się w techniczny klimat gatunku gry, się nie spodziewałem - mocno telemetryczne, futurystyczne, interaktywne (w którym to aż wyziera zaawansowaniem technologii przesyłu danych!) menu rozwoju (i jak właściwie to nazwać: ,,cyberbiotycznego", ,,fizjocybernetycznego"?) ,,drzewa cyborgizacji organizmu" i umiejętności cybernetycznych człowieka. Czyż nie jest to cudowne?


Offline gashu

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #71 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 15:39:37 »
Ja tam (choć grę zamówiłem już kilka miesięcy temu) poczekam trochę, aż poprawią przynajmniej część błędów wypominanych przez recenzentów.
W międzyczasie ukończę sobię "Wastelanda 3" oraz "Personę 5", które to mam aktualnie na tapecie.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #72 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 12:27:56 »
Włączając gamingową przeglądarkę opery, na swoim zasłużonym
- jak co dzień przy jakichkolwiek komputerowo-biurowych czynnościach - lapku od "HP", na stronie startowej przeglądarki spotkałem taką oto ,,śmieszkową grafikę":


Na żółtym pasku:

,,Potrzebujesz dnia wolnego? Pobierz wniosek"
. 8)

Co prawda zawsze jest to ,,jakieś tam" rozwiązanie, jednakże pachnie to schematem skopiowania podobnej kampanii reklamowej, co wtenczas było zjawiskowe, co uczyniono dla zbliżającej się premiery "GTA V" na PC. I tak kompanio graczy, do ukazania się naszej rodzimej produkcji od niezrównanych ,,Redów", został jeden jedyny dzień. To będzie dla jednych graczy wręcz ospały, ciężki, powolny dzień, a dla drugich, np. niezdecydowanych kupnem gry, takich nerdów jak ja, nie będzie to miało (przynajmniej na razie) żadnego znaczenia. Fakt, faktem: ta gra ,,w końcu" ma swoją premierę - jedna z najpotężniejszych technologicznie produkcji, sądzę, otwierających na dobre nową generację gie video w dziejach tej branży rozrywki! Youtube jutro kruca fuks wybuchnie, od tego krutacznego zalewu streamów z gamingu w "Cyberpunk 2077". Ha!


Offline OokamiG

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #73 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 14:44:40 »
Mi jutro przychodzi kolekcjonerka, wracam z roboty, ściągam instalkę z goga i piątek już zaklepany na wolne w robocie.

Offline jotkwadrat

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #74 dnia: Śr, 09 Grudzień 2020, 16:14:16 »