Autor Wątek: Cyberpunk 2077  (Przeczytany 3189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline R~Q

Odp: Cyberpunk 2077
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 13:55:44 »
@Admin
Pewnie za bardzo offtopic.

@R
Twoje slowa - "przede wszystkim"- nie zostaly wykropkowane. Czyli najwazniejsze nie jest to, co "przede wszystkim"? Czy uzywamy tego samego jezyka polskiego? Jestes pewien, ze wiesz co napisales?

Jak rozrozniasz popularnosc wsrod "ogolnej populacji" od popularnosci wsrod lysych chlopakow,etc.? Robiles jakies badania? Podeprzesz sie liczbami czy po prostu bedziesz zasypywal nas prawdami objawionymi?

Jesli tak analizujesz lewice i prawice jak powyzej, to obecnie mamy lewicowa wladze, bo nikt tak jak oni nie rozdawal kasy na lewo i prawo... i znow nie wiem na czym swoje sady osadzasz.

Na koniec kawalek o Skyrim - dobrze wiedziec, ze caly rynek gier zasadza sie na istnieniu dwoch gier. Brawo. Milo sie dyskutowalo. Po raz ostatni. :)

Wszystkie pytania powyzej byly retoryczne. :D

Jak rozumiem napisałeś tego posta po to, żeby mieć miłe poczucie posiadanie ostatniego słowa, a ja ci te poczucie dam, bo nie zamierzam z tobą dyskutować.

Offline misiokles

« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 15:11:17 »
Jedyne badanie popularności Wiedźmina jakie zostało zrobione to...zestawienie wyników sprzedaży.

« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 22:20:36 »
Czy to dobrze, czy to źle, dlaczego twórcy "Cyberpunk 2077" tak ostro się męczyli się z tym kodem źródłowym gry, dając nam możliwość przejścia rozgrywki w ogóle nikogo nie zabijając? Jest to ciekawe rozwiązanie, zważywszy na fakt w jakim miejscu i w jakim czasie, tj. cyber-epoce, przyszło żyć oraz z jakimi ludźmi się zadawać głównemu bohaterowi. "Cyberpunk 2077" ma być FPS i RPG-iem zarazem. Skradanka postacią, tak, aby nikogo nie zabić i przejść całą grę z dużą dozą satysfakcji karmiącą umysł gracza, to właśnie ,,ghostowanie". Nie lubię przełączania się na ten tryb prowadzenia postaci w grze - nieważne jakiej. Po pierwsze jest to pierońsko trudne i czasochłonne, a po drugie, to to samo, co po pierwsze. Platynujący gry video na Ps4 gracze będą mieli nie lada wyzwanie do zaliczenia, gdyby tak tryb przejścia głównej konstrukcji gry, poprzez skradanie się i ,,nie zabijanie" był jednym z trofeów do wbicia.

... Keanu w "Cyberpunk 2077"... Wciąż nie mogę w to uwierzyć; Mam specyficzne odczucia, jakbym obudził się z głębokiego snu do nieco płytszego snu, a nie do normalnej rzeczywistości. Dobrze, że premiera gry nie była zaplanowana na 10.04.2020... Wiadomo.

Offline misiokles

« Odpowiedź #33 dnia: So, 15 Czerwiec 2019, 11:46:29 »
Pierwszą część Fallouta też podobno dało się przejść nikogo nie zabijając ale nie na zasadzie skradania się tylko odpowiedni wybór dialogów i prowadzenie fabuły do przodu.

Offline xanar

« Odpowiedź #34 dnia: So, 15 Czerwiec 2019, 18:56:25 »

Offline misiokles

« Odpowiedź #35 dnia: So, 15 Czerwiec 2019, 23:25:56 »
Heh, ale tytuł :) Filmik tylko dla tych, którzy obudzili się z letargu wczoraj :)

Offline R~Q

« Odpowiedź #36 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 07:34:58 »
Pierwszą część Fallouta też podobno dało się przejść nikogo nie zabijając ale nie na zasadzie skradania się tylko odpowiedni wybór dialogów i prowadzenie fabuły do przodu.
Tak i niestety w dwójce to zarzucono (wbrew mitom mówiącym, że "haha Fallout 2 taki super, da się go przejść nikogo nie zabijając ale np. dając dupy jeśli jesteś laską z odpowiednim perkiem :))"). Za to w ten sposób laską dało się przejść Arcanum.

Offline Szekak

• Polubień: 1422
  • Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
« Odpowiedź #37 dnia: Pt, 23 Sierpień 2019, 15:37:29 »
Wyszła nowa piosenka zespołu Samurai ze świata Cyberpunka. Jak dla mnie super!

Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

Offline xanar

« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 20:19:15 »

Offline Lou

« Odpowiedź #39 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 10:17:27 »
Wczoraj zeszło embargo więc przejrzałam kilka tekstów na growych portalach. Dziennikarze nie są specjalnie podekscytowani (czyt. dobra gra ale wymaga masy szlifów i w zasadzie niczym się nie wyróżnia). Jakoś nie widzę tej premiery w listopadzie. Jeżeli ten wczorajszy pokaz miał mnie zachęcić do złożenia pre-ordera, no to nie wyszło. Zero efektu wow. A już fragment prezentujący Braindance był wręcz usypiający. Nadal wygląda to jak mix Watch Dogs i GTA, co niekoniecznie dobrze wróży.
Transmission jammed, proximity coverage only. Backup activated, system rebooted.
Comix Grrrlz

Offline xanar

« Odpowiedź #40 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 10:29:06 »
To bardziej jest robione pod rynek amerykański, lepiej się sprzeda niż Wiedźmin, nawet jak będzie gorsze.

Offline Szekak

• Polubień: 1422
  • Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
« Odpowiedź #41 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 17:07:18 »
Ja bym dodał do połączenia Watch Dogs i GTA jeszcze Deusa Exa. Hype jest nakręcany na maxa, już teraz jest masa gadżetów, zaraz wychodzi komiks i zapowiedziano już anime dla Netflix. Sprzeda się.
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.