Autor Wątek: X-Men 97  (Przeczytany 2530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Castiglione

Odp: X-Men 97
« Odpowiedź #15 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2024, 12:24:38 »
Ale czy on nie powiedział, że może wykonać tylko jeszcze jeden skok? Więc jeśli Madelyn i Scott by z nim skoczyli to niekoniecznie mieli by jak wrócić prędko.
No tak, powiedział, że bateria mu się kończy w wehikule czasu xD To na pewno było bardzo wygodne dla scenariusza, jednak fabularnie nie widzę uzasadnienia, biorąc pod uwagę, że Bishop na przestrzeni serii już nieraz skakał po różnych epokach, a dwa odcinki później mamy kolejnego podróżnika, więc to żaden ewenement w tym świecie. Mógł naładować urządzenie i wrócić po nich sekundę po tym, jak zniknął, no ale wtedy nie mielibyśmy taniego dramatu, a scenarzyści mieliby na głowie wątek dziecka.


No dobra, ponarzekałem, odcinki 3 i 4 średnio mi się podobały, ale piąty to bomba.

Offline Bazyliszek

Odp: X-Men 97
« Odpowiedź #16 dnia: Śr, 08 Maj 2024, 13:41:58 »
WOW. 1x9 to kolejny przełomowy odcinek. Znowu w pół godziny zrealizowali z pół tuzina story arców z komiksów o X-Men. Operation Zero Tolerance, Second Coming, Asteroida M i odwracanie biegunów itp. I znowu to zrobili!
Spoiler: PokażUkryj
Zekranizowali motyw w którym Magneto wyciąga całe adamantium z ciała Wolverine! Mega sprawa, bo to ciągle wisiało w powietrzu. Oczywiście głupie było dawać Logana do grupy walczącej z Magneto. Ale skoro tak było w komiksach, to musiało się tak stać.


Teraz czekam niecierpliwie na finalny odcinek za tydzień.