Autor Wątek: X-Men (Fox 2000-2019)  (Przeczytany 29125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: X-Men (Fox 2000-2019)
« Odpowiedź #195 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 18:22:18 »
Oczekujesz, że automatyczny generator grafomańskich przekombinowanych postów pisanych łamaną polszczyzną będzie odpowiadał na pytania?

LOL

Wisi mi to generatorze irytacji i wiecznie niezadowolony człowieku. Przynajmniej jestem sobą, a nie piszę tak jak ty, co drugi komentarz przy czyimś poście (chyba tylko wtedy, gdy Ci nic nie pasuje, a jesteś nihilistą i nie pasuje Ci wszystko) ,,bullshit". Weź się po prostu w końcu ode mnie odczep, najlepiej ignoruj moje posty, jak masz komentować je w taki sposób. Te twoje docinki mi się po prostu nudzą, są mało inteligentne, prostackie. Słowa w moim kierunku to obraza mojej osoby, i nie mam zamiaru dłużej twojego dziecięcego zachowania tolerować.


Co jest bezprecedensowego w New Mutants?

"The New Mutants" sam w sobie jest filmem bezprecedensowym; całokształt tej produkcji powinno się określać właśnie czymś ,,bezprecedensowym" (choć jest to bardziej subiektywna opinia, i nie każdy musi się z tym zgadzać) - czymś nie do końca aż tak fenomenalnym, wybitnym, ale pierwszym, jedynym w swoim rodzaju dla Unwiersum Marvela. To film, który na taki tytuł zasługuje, z racji ciężkich okoliczności w których powstał, w których miał kinową premierę.rezentuje. Jest jednostką samodzielną, jakby od wątku Nowych Mutantów z domu pomysłów Stana Lee stał się on częściowo bytem niezależnym. Kocham takie obrazy jak "The New Mutants"; to kino superbohaterskie a'la ,,odmieniec"... po prostu... bez precedensu. I na koniec, fakt, może użyłem złego określenia w przypadku "The New Mutants"; powinienem jakoś inaczej sformułować zdanie, o które tak się rozchodzi.

Offline death_bird

Odp: X-Men (Fox 2000-2019)
« Odpowiedź #196 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 18:46:58 »
Wisi mi to generatorze irytacji i wiecznie niezadowolony człowieku. Przynajmniej jestem sobą, a nie piszę tak jak ty, co drugi komentarz przy czyimś poście (chyba tylko wtedy, gdy Ci nic nie pasuje, a jesteś nihilistą i nie pasuje Ci wszystko) ,,bullshit". Weź się po prostu w końcu ode mnie odczep, najlepiej ignoruj moje posty, jak masz komentować je w taki sposób. Te twoje docinki mi się po prostu nudzą, są mało inteligentne, prostackie. Słowa w moim kierunku to obraza mojej osoby, i nie mam zamiaru dłużej twojego dziecięcego zachowania tolerować.

A wiesz, że to jest chyba pierwszy pisany przez Ciebie ludzkim językiem post jaki tutaj czytałem?
Nie da się tak na co dzień? Bo przyznam szczerze, że żywcem nie jestem w stanie pojąć tej maniery. Chodzi wyłącznie o to żeby "Państwa zirytować i wprowadzić nerwową atmosferę"?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gieferg

Odp: X-Men (Fox 2000-2019)
« Odpowiedź #197 dnia: Pt, 13 Listopad 2020, 18:51:06 »
Patrzcie tylko, jednak potrafi coś napisać normalnie :D

Offline gashu

Odp: X-Men (Fox 2000-2019)
« Odpowiedź #198 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 23:23:03 »
Jak zwykle na czasie obejrzałem sobie filmowych Nowych Mutantów. Sam obraz, biorąc pod uwagę historię jego powstawania, uważam za całkiem znośny. Na pewno lepszy od nieszczęsnej Mrocznej Feniks.

Mam jednak w związku z fabułą filmu pytanie do znawców mitologii mutantów Marvela.
Czy powstanie grupy komiksowych New Mutants (w jedynej słusznej wersji Chrisa Claremonta) było również efektem działań
Spoiler: PokażUkryj
Mr Sinistera

tak jak to pokazywał/sugerował film, czy to tylko bajdurzenia hollywoodzkich (or smth) scenarzystów?

Offline OokamiG

Odp: X-Men (Fox 2000-2019)
« Odpowiedź #199 dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 00:31:11 »
Spoiler: PokażUkryj
Mr Sinister pojawił się parę lat później niż New Mutants.
« Ostatnia zmiana: Pt, 30 Lipiec 2021, 01:03:14 wysłana przez OokamiG »

Offline misiokles

Odp: X-Men (Fox 2000-2019)
« Odpowiedź #200 dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 06:19:18 »
To nic nie znaczy, Marvel mógł później retconować wszystko, jak yo było np. z Cyclopem.