Autor Wątek: Wonder Woman  (Przeczytany 12000 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline R~Q

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #30 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 07:49:03 »
Nooo, lata 80., to oczywiście plakat musi być bardzo kolorowy z dominującym różem. Tak millenialsi wyobrażają sobie lata 80. (60. zresztą też bo hehe psychodela)

Offline R~Q

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #31 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 11:37:15 »
I jeszcze a'propos plakatu przypomniało mi się:


Itachi

  • Gość
Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #32 dnia: Nd, 08 Grudzień 2019, 22:05:35 »
Panie i Panowie:

Diana powraca ♥♥♥


Offline Gieferg

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #33 dnia: Nd, 08 Grudzień 2019, 23:00:31 »
Słowko do Warnera -  leaki wskazują, że będzie straszny syf, poprzedni film był mocno średniacki, dokładnie wszystko co o filmie wiadomo sprawia, że się totalnie odechciewa i gdy już myślę, że nie może być gorzej, serwujecie taki zwiastun...

Spoiler: PokażUkryj


It's official. Czekam.

I słówko do Marvela - spadajcie na drzewo ze swoją Czarną Wdową.

Bender

  • Gość
Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #34 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 09:05:33 »
Jena, jak zgwałcili Blue monday.  Trailer totalnie nijaki. Pass

Online xanar

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #35 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 09:21:57 »
E tam, dobra nuta i fajne neony  :) no i fajnie huśta się na piorunach  ;D Obstawiam, że będzie lepsze od nadchodzących Disney Star Wars'ów  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #36 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 09:23:09 »
Kurde podoba mi się bardziej niż część pierwsza :)

Napewno ma coś w sobie  i wiem o czym to w przeciwieństwie do Birds of Prey...............;/

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #37 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 09:43:43 »
Bazując na współczesnej kinematografii można odnieść wrażenie że lata 80 składały się w równych proporcjach z centrów handlowych i pasteli. Trailer 6/10, byłoby więcej gdyby pojawiły się dinozaury i lasery.

Pierwszą część obejrzałem w kinie i mimo absolutnej sztampy, była całkiem przyzwoita - ot dobrze nakręcony akcyjniak.  Na wskakiwanie w ejtisowy wagon jest już jakieś 5 lat za późno, chociaż jeśli film się wybroni fabułą to może odżałuję piętnastaka i odwiedzę kino.

Offline Gazza

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #38 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 10:07:04 »
Popatrzeć na WW/Gal w ruchu zawsze miło! :P
New Order wpleciony dobrze - oby te lata 80 miały uzasadnienie, a nie były tylko chwytem bo to już staje się oklepane.
Bez podniety ale nie jest źle... 

Offline death_bird

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #39 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 23:04:51 »
Szczerze pisząc nawet nie wiem co widziałem oglądając ten zwiastun. To jest jakiś elseworld? Tak! To jest jakiś elseworld! To powinien być jakiś elseworld... Jakiś crossover ze "Stranger Things" albo cuś...

Ale pomijając wszystko inne; niech mi ktoś z łaski swojej wyjaśni, bo ja z mitologią WW jestem na bakier: co w tym filmie robi
Spoiler: PokażUkryj
Trevor
:o
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gieferg

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #40 dnia: Wt, 10 Grudzień 2019, 08:34:22 »
Spoilery od dawna latają po necie :P
Spoiler: PokażUkryj
Przywrócony do życia przez spełniającego życzenia villaina, czy coś w tym stylu

sum41

  • Gość
Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #41 dnia: Wt, 10 Grudzień 2019, 09:50:06 »
Szczerze pisząc nawet nie wiem co widziałem oglądając ten zwiastun. To jest jakiś elseworld? Tak! To jest jakiś elseworld! To powinien być jakiś elseworld... Jakiś crossover ze "Stranger Things" albo cuś...

To ja mam takie odczucia dokładnie oglądając trailery  Birds of Prey oraz serialu Watchmen.

WW jak najbardziej na plus jaram się :)

John

  • Gość
Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #42 dnia: Wt, 10 Grudzień 2019, 09:58:19 »
Cytuj
To ja mam takie odczucia dokładnie oglądając trailery  Birds of Prey oraz serialu Watchmen.

Watchmen od HBO jest lepsze od każdego filmu DC w ostatnich latach nie licząc Jokera :)

Offline Gazza

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #43 dnia: Wt, 10 Grudzień 2019, 11:05:37 »
Watchmen był frapujący od samego początku, ale po poniedziałkowym odcinku można ogłosić, że to mistrzostwo. Na chwilę obecną jest Watchmen Lindelofa i długo, długo nic! Jeśli ostatni odcinek utrzyma poziom i da satysfakcjonujące zakończenie - nawet filmy DC/WB będą miały kogo gonić. Dla mnie ten serial to w zasadzie mega długi film podzielony na części.
I Jokera też kładzie na łopatki, choć aktorsko nie ma aż tak wyrazistej postaci - w końcu to zbiorowa opowieść więc ciężko porównywać.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #44 dnia: Wt, 10 Grudzień 2019, 11:34:37 »
"Wonder Woman" z 2017 roku, to film inspirujący, zachowany w duchu snyderowskiego patosu - jeśli tak to można określić, ale i niepozbawiony dziwnych sekwencji, ni to humorystycznych, ni to naturalnych - wynikających z dostosowania się Diany do ,,współczesnego świata lat drugiej dekady XX wieku", dla niej innej rzeczywistości. Po obejrzeniu "Wonder Woman (2017)", produkcji będącej pomostem łączącym "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości (2016)" i "Ligę Sprawiedliwości (2017)", bo wczoraj film załączyłem na odtwarzaczu Blu-Ray z płyty Blu-Ray po raz pierwszy, jestem pełen naturalnego optymizmu w stosunku do zbliżającego się wielkimi krokami produktu od Warner Bros, "Wonder Woman 1984 (2020)". Sekwencje walki Diany - najważniejsze te na froncie, w budynkach i zamkniętych przestrzeniach, i w okolicach końca filmu, gdy Wonder Woman pojedynkowała się z wojskiem Generała - i nim samym - Ericha Ludendorffa, w swym poklatkowym spowolnieniu, z odpowiednim dociemnieniem kadru, wyglądały bardzo dobrze, ba, wręcz bajecznie!  8) 8)

"Wonder Woman (2017)" oceniam odpowiednio na: 8/10!