Pozostałe > Filmy i seriale

Venom

(1/7) > >>

John:
Andy Serkis obejmie stery reżyserskie nad drugą częścią Venoma. Jak się na to zapatrujecie?



W drugiej części zadebiutuje Carnage, odgrywany przez Woody'ego Harrelsona.

komiksowe_warianty:
No tak, że jeżeli Marvel tego nie przygarnie w ramach Marvel Studios, to znowu dostaniemy słaby film. Serkis nie zasłynął jako dobry reżyser i nie spodziewam się niczego dobrego. O Carnage'u wolę zapomnieć, bo ta dodatkowa scena to największy cringe Venoma.

John:
Nie jestem fanem scen po napisach, a takie sytuacje jak w Venomie mnie w tym przekonaniu utwierdzają. Nie rozumiem po co wrzucili tam na siłę Harrlesona w tandetnej peruce, zwłaszcza że nigdy nic nie wiadomo i często plany na castingi się zmieniają. Dodam od siebie, że moim wymarzonym Carnagem był Cameron Monaghan, który ostatnio "zagrał" w grze z uniwersum Star Wars. Jest młodszy od Hardy'ego, i traktuje to jako plus. Relacja Kasydy'ego i Brocka w komiksach nigdy nie była dla mnie zbytnio ciekawa, a różnica wieku między nimi w filmie mogłaby wprowadzić do tej znajomości coś ciekawsze, jakiś niezdrowy wątek mentora. W końcu symbiont Carnage'a jest potomkiem Venoma.

A tak poza tym - bijcie mnie i opluwajcie, ale uważam Venoma za bardzo fajną rozrywkę a Hardy w tej roli był dla mnie fenomenalny. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to najlepszy film obiektywnie oceniając scenariusz, i stoi bardziej w okolicach Ghost Ridera z Nicem Cagem i Daredevilem z Affleckiem, ale nadal dał mi więcej rozrywki niż wiele filmów MCU. Liczę zatem, że po odhaczeniu origin story, sequel przedstawie nam coś lepszego.

misiokles:
Harralson chyba jest już oficjalnie w ekipie Venom 2.

Michael_Korvac:
Może nie jest to dobre porównanie, ale rola Woody'ego Harrelsona w "Natural Born Killers" przekonuje mnie do stwierdzenia, że byłby on bardzo dobrym wyborem do angażu aktorskiego w roli Carnage'a w "Venomie 2", o ile casting do produkcji nie został jeszcze zakończony. Programy o wydajnych silnikach graficznych mogłyby, przy użyciu Performance Capture odmłodzić jego sylwetkę, głównie twarz, do tego stopnia, aby nadążyć za wiekiem Eddiego. Z drugiej strony scena po napisach filmu sugeruje nam co innego: Kasady wygląda dojrzale, chociaż w przypadku jego filmowej, a nie komiksowej sylwetki wraz z wiekiem szaleństwo i psychiczne zatracenie Kasady'ego będzie bardziej wzniosłe i potężniejsze.

Andy Serkis nie musi zepsuć "Venoma 2"... Nie musi. Wszystko zależy od scenariusza, producentów wykonawczych i białych kołnierzyków z "Sony Pictures". Nie zapomnijmy, że film ten wciąż nie obraca się w środowisku MCU. "Venom 2" wraz z przyszłym "Morbiusem" współtworzy "SMU".  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej