Autor Wątek: Ogólnie o filmach.  (Przeczytany 71479 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #765 dnia: Wt, 19 Marzec 2024, 18:32:04 »
  Wygląda na powtórkę z rozrywki, ale może to i dobrze bo poprzednik wyglądał jakby czystą rozrywkę wyciśnięto w prasie a efekty tego poddano jeszcze kondensacji, gdybym nie wiedział, to bym nie uwierzył, że za film odpowiada ponad 70-letni facet. No i Nirvana znowu w modzie.

Offline Pan M

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #766 dnia: Wt, 19 Marzec 2024, 18:42:08 »

Ja zaczynam widzieć tutaj pewien mechanizm. W 2016 roku kiedy Marvel  zdobył znów  publikę i jej portfele Civil War Snyder miał to swoje Batman v Superman, co wiemy jak się skończyło. Teraz kiedy Diuna ja na ustach wszystkich, Snyder znowu trolluje tą swoją upośledzoną space operą. Snyder to jest naprawdę interesujący przypadek.
« Ostatnia zmiana: Wt, 19 Marzec 2024, 18:54:59 wysłana przez Pan M »

Offline Koalar

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #767 dnia: Wt, 19 Marzec 2024, 19:25:42 »
Furiosa wygląda na fajną rozpierduchę.


Ja zaczynam widzieć tutaj pewien mechanizm. W 2016 roku kiedy Marvel  zdobył znów  publikę i jej portfele Civil War Snyder miał to swoje Batman v Superman, co wiemy jak się skończyło. Teraz kiedy Diuna ja na ustach wszystkich, Snyder znowu trolluje tą swoją upośledzoną space operą. Snyder to jest naprawdę interesujący przypadek.

O jakim mechanizmie piszesz?
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Pan M

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #768 dnia: Wt, 19 Marzec 2024, 19:30:57 »
Furiosa wygląda na fajną rozpierduchę.

O jakim mechanizmie piszesz?

No koleś małpuje lepszych twórców od siebie i tyle a Rebel Moon to jest już chyba najdobitniejszy przykład. Nowe gwiezdne wojny in my ass.

Offline Zwirek

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #769 dnia: Wt, 19 Marzec 2024, 21:18:15 »
Odnośnie Furiosy, czy tylko ja odnoszę wrażenie, że ta cała Anya nie ma za grosz charyzmy?

Co do Rebel Moon, mam nadzieję, że za kilka lat AI rozwinie się tak mocno, że będzie możliwe robienie filmów przez amatorów, bez wysokich budżetów i skończy się monopol Hollywood.

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #770 dnia: Wt, 19 Marzec 2024, 21:34:46 »
  Da radę, to dobra aktorka będzie w stanie utrzymać cały film na całkiem zgrabnych ramionach, aczkolwiek trudno uwierzyć że za kilka lat będzie wyglądała jak Theron. Trochę kiepskie efekty, w pierwszym nie było aż tak tego widać.

Offline grzegorz.cholewa

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #771 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 18:23:30 »

Dla mnie wciąż najlepszym filmem serii jest Wojownik szos. Ale Fury Road jest zaraz za nim. Przydałaby się jednak jakaś oryginalniejsza fabuła niż ganianie się samochodami. A gdyby tak zekranizować RAGE'A? Ostatnia fajna gra od ID Software póki co.

Offline Danio

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #772 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 20:12:02 »
Ja uwielbiam Fury Road, ale ten trailer jest słabiutki. :( Takie strasznie sztuczne wszystko się wydaje. Robią to na green screenach czy też pojechali na pustynie jak w poprzednim filmie? Bo czuć taką różnicę.

Offline grzegorz.cholewa

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #773 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 18:56:14 »
Jurassic World

Film na poziomie starej trójki. Fabuła niby jest bo w trójce była wybitnie pretekstowa, ale okazuje się, że to jedynie recykling z jedynki i przy tym jest kretyńska.

Twórcy nie mają żadnego pomysłu na to, żeby wiarygodnie przedstawić świat w którym ludzkość ożywiła dinozaury. Czyli coś co było atutem filmów Spielberga.

Seria skończyła się na Zaginionym Świecie. Kropka.

Offline Gieferg

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #774 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 20:02:12 »
Jak dla mnie Jurassic World był zdecydowanie najlepszy ze wszystkich sequeli.