Pozostałe > Filmy i seriale

Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon

(1/305) > >>

Michael_Korvac:
Skoro na niniejszym forum istnieje duża grupa tematyczna odnośnie świata filmów i seriali nie może zabraknąć w niej wątku, w którego ramach zawrze się cały galaktyczny, ikoniczny wręcz świat filmów, seriali animowanych i wszystkiego innego związanego z "Gwiezdnymi Wojnami". Wątek ten zacznę od nowego, będącego na czasie, tematu, ot dość ,,gorącej hot ploty". Z czasem, gdy ten starwarsowy temat wrzuci kolejny bieg, rozkręcając się i rozkręcając, zapewne będziemy wracać do typowych okresów wydarzeń na Osi Czasu Starego i Nowego Kanonu, oraz do postaci i wątków tam występujących. W takim razie zacznijmy więc:

News za newsem, spekulacja goni spekulację. David Benioff i D.B. Weiss, odpowiedzialni za najpopularniejszy obecnie serial na świecie, ponoć jesienią tego roku rozpoczną pracę nad filmem z Uniwersum "Gwiezdnych Wojen", stylistyką przypominający "Grę o Tron". Nie wiadomo czy chodzi o wejście na plan zdjęciowy do zapowiadanego filmu, osadzonego w okresie znanym z "Legend" Star Wars": w "Starej Republice", jesienią tego roku, czy raczej o podanie ,,luźnego" terminu, który sugerowałby dopiero rozpoczęcie prac nad scenariuszem.

Moja reakcja na tego typu ,,hot plotki" wygląda następująco: ,,niech mnie blaster świśnie!".
Mimo iż "Legendy" Sagi Star Wars, to powiedzmy zamknięty temat - a niepotrzebnym ruchem było wyodrębnianie w 2014 roku i od razu zamykanie ,,Uniwersum w Uniwersum" w zakresie galaktycznej Odysei - dobrze by było, gdyby film w "Nowym Kanonie" Star Wars opisujący wydarzenia w Galaktyce z okresu Starej Republiki, za który wzięliby się przykładowo Benioff i Weiss powstał, i to jak najszybciej! Wprost cudownie, tak ekstatycznie, jakby ku osiągnięciu nieskończonej geekowskiej satysfakcji, czułbym się, gdyby cała ekipa odpowiadająca za ów film rozgrywający się w czasach słynnej "The Old Republic" Star Wars, rozpoczęła pracę na planie zdjęciowym do produkcji jeszcze w tym roku; gdyby nawiązała ona do postaci Dartha Nihilusa - lub po prostu go reaktywowała - oraz gdyby oddano cześć ,,Legendom" poprzez umieszczenie w takowym filmie wydarzeń, akcji, nowych sylwetek związanych jakoś z kultowymi już osobistościami np. poprzez jakieś ich koligacje z Darthem Ravenem, Bane`em, czy Malakiem z nieujętego w powieściach czy komiksach w ramy wykreowanych wydarzeń chronologii na Osi Czasu Legend okresu pomiędzy 25 793 lat BBY a 5000 lat BBY. <3<3 Trzymajmy kciuki! 

LordDisneyland:
Takie dwa mashupy-

//www.youtube.com/watch?v=X-pEY1q363Q
//www.youtube.com/watch?v=1L6cjQ_TE2k

:)

bogi1:
Pojawił się teaser epizodu IX

//www.youtube.com/watch?v=adzYW5DZoWs

SkandalistaLarryFlynt:
Ja już się nie próbuję nawet oszukiwać, że to będzie dobre.

Gieferg:
VII było słabe, a VIII już całkowicie denne i straciłem po tym resztki chęci śledzenia tej trylogii. To zobaczę jak będzie okazja za to nie płacić (czyt, znajomy kupi płytkę). Ale nie pali się, Solo dotąd nie widziałem.

Dodam, że do epizodów I-VI (z tym że do starej trylogii tylko w oryginalnej nieskażonej CGI postaci) jak również Rogue One wracam z przyjemnością, choć nigdy nie uważałem się za fana tej serii.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej