Autor Wątek: "Alien" Uniwersum. 40 lat historii  (Przeczytany 11280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Castiglione

Odp: "Alien" Uniwersum. 40 lat historii
« Odpowiedź #180 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 21:53:54 »
Mi wygląda jakby ten film w końcu miał spiąć Prometeusza oraz Przymierze z pozostałymi filmami z serii, co już stawia go na straconej pozycji, bo historia będzie musiała zmierzać w konkretnym kierunku, mam nadzieje, że się mylę.
Nie no, to wygląda totalnie jak coś stand-alone.

Odp: "Alien" Uniwersum. 40 lat historii
« Odpowiedź #181 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 22:37:05 »
  To samo co misiokles, Alvarez nie będzie kombinował z fabułą i będziemy oglądać potworki wyżynające załogę jakiegoś statku. To wogóle mają niby być kosmiczni złomiarze. Ogólnie, jak słyszę kosmiczny złomiarz to jakoś przed oczami pojawia 40-50 letni brodacz w koszuli w kratę i butach caterpillar, albo duet Kotto/Stanton a nie 25 letnie gwiazdki instagrama, no ale nie oszukujmy się, jak przeciętne by to nie było to i tak będzie lepsze niż Covenant.

Offline Zwirek

Odp: "Alien" Uniwersum. 40 lat historii
« Odpowiedź #182 dnia: Cz, 21 Marzec 2024, 00:07:41 »
Filmu jeszcze nie ma, a już robią komiks ;)


Offline Vins3nt

Odp: "Alien" Uniwersum. 40 lat historii
« Odpowiedź #183 dnia: Cz, 21 Marzec 2024, 07:29:47 »
Trailer naprawdę spoko. Po poprzednich 2 filmach najwidoczniej doczekamy się bardziej klasycznej historii gatunku Slashera/Survival. Fajnie by było jednak, gdyby marka była bardziej rozwijana - przytuliłbym przykładowo jakiś serial w uniwersum (nawet bez Obcego), jest co kuć z tego, grupy badawcze, podróże do innych galaktyk, syntetyki, historia Weyland-Yutani, jakieś xeno artefakty etc. No nic, trzeba chyba uderzyć w tę Epic Collection

Offline misiokles

Odp: "Alien" Uniwersum. 40 lat historii
« Odpowiedź #184 dnia: Cz, 21 Marzec 2024, 07:35:15 »
Serial się robi przecież.

Offline Vins3nt

Odp: "Alien" Uniwersum. 40 lat historii
« Odpowiedź #185 dnia: Cz, 21 Marzec 2024, 09:35:38 »
Tak, faktycznie napisałem trochę chaotycznie - chodziło mi o czysty Spinoff w uniwersum. W każdym razie film cieszy jak mało co, ostatnio sobie odświeżałem poprzednie odsłony na MetaQuest3 z ekranem wielkości małego bloku - robią filmy robotę nadal, więc świetnie będzie móc obejrzeć coś nowego w kinie

Offline komiksowe_warianty

Odp: "Alien" Uniwersum. 40 lat historii
« Odpowiedź #186 dnia: Cz, 21 Marzec 2024, 22:10:40 »
Jak widzę takie rekomendacje "reżyser Don't Breathe", to już mi się lampka zapala, że dobre to nie będzie. Sam teaser jest ok.