Autor Wątek: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon  (Przeczytany 130727 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #300 dnia: Pt, 22 Listopad 2019, 10:00:14 »
Podobno słaby w ten Mandalorian bo nie ma w nim kobiet  :)

Przy obecnych pryncypiach Disney'a to niestety duża zaleta. George jednak potrafił w kobiety lepiej :)

Offline Gazza

Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #301 dnia: Pt, 22 Listopad 2019, 10:32:48 »
Po dwóch odcinkach - serial bardzo mi się podoba. Klimat "A new hope" konkretnie podlany sosem westernów i kina samurajskiego, a także heist movie. Jest bardzo dobrze. Muzyka momentami genialna, momentami taka sobie.
Chodzą słuchy o wielkim gościnnym występie w retrospekcjach, ale czekam cierpliwie - jeśli się to potwierdzi - będę przezadowolony.
Póki co - "the baby" rozwala system  ;D
Dziś epizod 3!!

Offline xanar

Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #302 dnia: So, 23 Listopad 2019, 21:48:07 »
Zrobiłem dwa odcinki i faktycznie dobre.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline xanar

Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #303 dnia: Nd, 24 Listopad 2019, 14:42:40 »
Trzeci też daje radę.

Nasze polskie chłopaki na tych youtubach to raczej słabiutko te pogadanki tylko po 1h max, w Ameryce to sobie po 5h robią, jeszcze muszą się dużo nauczyć  ;D

Twój komiks jest lepszy niż mój

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #304 dnia: Nd, 24 Listopad 2019, 18:38:21 »

Jedno z najważniejszych, a może i przełomowych, kto wie, wydarzeń w historii popkultury, odbędzie się za niecały miesiąc. 19/20 grudnia 2019 roku zadebiutuje zwieńczenie 42 lat historii głównego Kanonu gwiezdnowojennej Sagi - filmowych Epizodów. "The Rise of Skywalker" jest na ustach geekowskiego świata, bo już niedługo film pojawi się w kinach. To będzie naprawdę wyjątkowe wydarzenie, które, aby opisać jego wagę dla kina rozrywkowego i, w ogóle, dla tematycznych, fantastycznych Uniwersów w całej kulturze popularnej, musiałbym szukać nowych kombinacji słów i określeń.

Nowy "TV spot" dla filmu "The Rise of Skywalker", wyjątkowego, kinowego "Epizodu IX" Star Wars - długo wyczekiwanego zwieńczenia Sagi Skywalkerów. Mamy Rycerzy Ren w dość niewiadomej sytuacji; w 9 sekundzie montażu: latających na jetpackach Szturmowców, wystrzeliwanych uprzednio z dziwnej platformy, no i równie ważny oddział Szturmowców Sithów. Wszystko wygląda intrygująco; nie sądzę jednak, aby "The Rise of Skywalker" miał na tyle dużo problemów z post-produkcją całego materiału filmowego, aby jeszcze pracować na planie zdjęciowym, czy montować kilka wersji całego obrazu, i nie móc się zdecydować, który właśnie "Disney/Lucasfilm" pokażą światu.





John

  • Gość
Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #305 dnia: Nd, 24 Listopad 2019, 20:01:35 »

Bender

  • Gość
Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #306 dnia: Nd, 24 Listopad 2019, 20:10:20 »
Zdecydowanie nie powinna oglądać Moon ;)

Offline xanar

Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #307 dnia: Nd, 24 Listopad 2019, 21:45:13 »
Trochę jest tego typu głosów  ;D



Nawet ten mały Yoda jest 50-cio letnim mężczyzną  ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Nd, 24 Listopad 2019, 21:47:22 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

John

  • Gość
Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #308 dnia: Nd, 24 Listopad 2019, 22:54:11 »
... Pokój ludzkości chyba jednak nie służy.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #309 dnia: Pn, 25 Listopad 2019, 21:30:29 »
Jednoczy ducha fanów Gwiezdnych Wojen o skalę skali wyżej, o poziom nie do porównania, niż robi to ,,baby Yoda". Nowy ponad dwu i pół minutowy ,,special look", który przygotowało "Disney/Lucasfilm Ltd.", jako ukoronowanie 42, pięknych, niezapomnianych lat dziedzictwa głównej Sagi "Gwiezdnych Wojen", robi to w niesłychanym stylu, na dodatek podkreślając, że Gwiezdne Wojny są wszędzie - są na ustach całego świata. Coś niesamowitego; jak dla mnie, to poruszający fanowskie serducho materiał. Może się wydać to dziwne, ale dzięki temu filmikowi zyskałem dużo większy szacunek do zbliżającego się kinowego "Epizodu IX" Star Wars, wieńczącego wszystko to, co zaczęło się 42 lata temu.


Bender

  • Gość
Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #310 dnia: Pn, 25 Listopad 2019, 21:44:11 »
Wzruszające.

Natomiast zabawne Obejrzyj teraz Imperium Kontratakuje na YouTube za ... 62 zł haha. I to z tragicznym dubbingiem. Chyba ich pogięło.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #311 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 10:26:09 »
Kiblownik, totalna kaszana i całe zło tego świata - "Gwiezdne Wojny" z dubbingiem brzmią fatalnie. Jedynie Spin-Off o Hanie Solo z Nowego Kanonu Uniwersum miał umiarkowanie dobry dubbing; nie wiem dlaczego tak wyszło, ale naprawdę ten obraz dało się oglądać z polskimi głosami. Być może sprzężenie wzrokowo-słuchowe: wygląd postaci pasował do danego przypisanego jej głosu, zrobiło swoje, dając pożądany efekt. Niekiedy reżyserzy i specjaliści od castingu dubbingu dokonują dobrych decyzji, i to w tym Spin-Offie, jak dla mnie, przyniosło wymierne rezultaty. Filmowe "Gwiezdne Wojny" najlepiej doświadcza się w opcji z napisami. To jest tak specyficzne Uniwersum, że oglądanie jego filmów z wyborem lektora kompletnie nie ma sensu - taki zabieg pozbawia Uniwersum mocy - tylko napisy, a dubbing zostaje przy "Solo: A Star Wars Story" i animacjach.

Tymczasem wieści zza oceanu: "Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker" będzie trwało 2 godziny i 21 minut, co oznacza, że sporo się zmieniło od czasów ubiegłorocznych zapewnień J. J. Abramsa, że zwieńczenie Sagi Skywalkerów będzie długim, niczym epopeja i przełomowym dziełem.

sum41

  • Gość
Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #312 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 10:49:45 »
No to jeżeli prawo tego nie zabrania to nie wiem gdzie tu niektórzy widzą hipokryzje  ::)
A regulamin jakiejś tam firemki prawa w polsce nie stanowi.

Teraz już nawet jak Amerykanin wykupi Disney+ a pojedzie sobie np do Meksyku gdzie D+ jeszcze niema - niema możliwości oglądania - blokują. Więc oglądając w Polsce z kont Holenderskich to legal bo płacą tak?

Offline R~Q

Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #313 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 13:17:52 »
Cytuj
oczekiwanie moralności i niehipokryzji od youtuberów i instagramerów, których samo istnienie jest dowodem upadku człowieka, jego cywilizacji i jego duszy

John

  • Gość
Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Odpowiedź #314 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 13:21:14 »
W jaki sposób samo istnienie youtuberów i instagramerów jest świadectwem upadku człowieka?