Autor Wątek: Transformers: War For Cybertron  (Przeczytany 930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Transformers: War For Cybertron
« dnia: Nd, 23 Luty 2020, 14:22:23 »

Offline Gieferg

Odp: Transformers: War For Cybertron
« Odpowiedź #1 dnia: Nd, 23 Luty 2020, 21:40:37 »
Wieje nudą i wygląda zbyt tanio, żeby mi się chciało oglądać.

John

  • Gość
Odp: Transformers: War For Cybertron
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 23 Luty 2020, 22:36:56 »
Oglądałem na Netfliksie Transformers Prime, ale w pewnym momencie zaprzestałem przez zmęczenie materiału. Nie była najgorsza bajka nawet. O przepraszam, animacja ;) Jak dokończę kiedyś Prime, obejrzę resztę seriali, których już w ogóle nie pamiętam. I odświeże sobie kultowy film z 86. Jak już kiedyś nadrobię reszte animacji z TF, to sprawdzę to coś do czego Itachi wrzucił trailer.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Transformers: War For Cybertron
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 17 Listopad 2020, 22:06:34 »
"War for Cybertron" okazało się dość dobrą sześcio-odcinkową animacją z Unwiersum Transformers. Na razie jest to jedyne i aż tyle 6 epizodów wyprodukowane przez streamingowego giganta, Netflixa. To pierwsza z części odcinków tworzących Trylogię (i zapewne będzie to 18 odcinków) osadzoną w tym mecha-świecie, znaną pod zbiorczą nazwą: "War for Cybertron". Animacja - choć specjalistą od animacji trójwymiarowej nie jestem, ani artystą od efektów VFX, czy reżyserem animacji klatek kluczowych etc. - według mnie, jako popkulturowego geeka, poniekąd fana świata Transformers, była bardzo dokładnie, bez żadnych zbędnych mikro-potknięć przedstawiona: płynna na tyle, aby scalała się z tym, co kreuje fabuła części pierwszej, co podkreśla i ,,dopina" muzyka tu zawarta. I chyba najważniejsze, nie obyło się bez cliffhangera wieńczącego część pierwszą Trylogii... Zresztą to, co się wydarzyło na zakończenie szóstego odcinka pozostawiam wam do oglądnięcia, doświadczenia na własne oczy, jeśli tego nie widzieliście. "War for Cybertron" - wyborna animacja, najlepsza, najbardziej szczegółowa w rzeczywistości Transformersów, jaka powstała dotychczas.

P.S. Ktoś z Was wie forumowicze, coś części drugiej Trylogii: kiedy premiera na Netflixie, ile odcinków będzie ten cykl zawierał?