Autor Wątek: Top Gun: Maverick  (Przeczytany 1861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online xanar

Top Gun: Maverick
« dnia: Pt, 19 Lipiec 2019, 11:22:56 »
Top Gun: Maverick - Official Trailer (2020)

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Top Gun: Maverick
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 22 Lipiec 2019, 23:08:20 »
Czuję, że w Imax będą ciary na plecach... 😎👌

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Top Gun: Maverick
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 23 Lipiec 2019, 14:42:50 »
Ten trailer to miazga! Top Gun generalnie przełamuje nawet moją niechęć do Toma Cruise'a ;)


Itachi

  • Gość
Odp: Top Gun: Maverick
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 23 Lipiec 2019, 18:13:06 »
Z przykrością (albo i nie) napiszę że ze wszelkich trailerów z SDCC Maverick prezentuje się najokazalej. Bije na łeb wszelkie komiksowe zapowiedzi. Sorry Watchmen.

Online xanar

Odp: Top Gun: Maverick
« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 16:42:15 »
Now trailer się pojawił:

Twój komiks jest lepszy niż mój

dominikaszypulska

  • Gość
Odp: Top Gun: Maverick
« Odpowiedź #5 dnia: Nd, 17 Maj 2020, 16:09:20 »
Po zwiastunie nowej części wróciłam do pierwszej i znalazłam coś fajnego na temat tego filmu. Zachęcam do obejrzenia:  ;)

Online xanar

Odp: Top Gun: Maverick
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 29 Marzec 2022, 17:22:50 »
Nowy trailer z samolotami:

Twój komiks jest lepszy niż mój

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Top Gun: Maverick
« Odpowiedź #7 dnia: Cz, 07 Kwiecień 2022, 15:52:44 »
A'propos wcześniejszego posta: przecież w tym filmie będą praktycznie rzecz biorąc... tylko samoloty i obiekty wojskowe... Plus jakaś linia dramatyczna, żeby nie było... Także tego, takie stwierdzenie to jakby powiedzieć: surowa surówka, no ale mniejsza.

Zwiastun do "Top Gun: Maverick" obejrzany! I to było doświadczenie niezwykłe: te kilka minut z hakiem widziałem w formacie kinowym IMAX, plus system nagłośnienia Dolby. Nie znam tego Uniwersum w ogóle (zabieram się za seans "Top Gun" w UHD już na dniach!). "Maverick" mogę śmiało określić dość odważnymi zbitkami słów, jako film będący wizualnym spustem mózgu. Fabuła widowiska, jak i całego świata Top Guna, według mnie, nie jest przeznaczona dla nieamerykańskiego widza - realia struktur wojskowych i rządów, obyczaje tamtejszych pilotów, podejście do ich szkolenia, a potem podejście samych pilotów do służby dla kraju - wszystko to staje się elementem filmu, który - gdyby brano go pod uwagę w dziele na poważnie - nie zostanie odebrany przez światowego widza tak jak powinien być, co oznacza że "Maverick" to typ dynamicznego kina, gdzie będzie liczyć się efektowność. Nie wnikam w struktury rządowe/wojskowe USA; obchodzić mnie będzie na seansie IMAXowskim (na pewno się wybiorę na to widowisko. Będzie to IMAX w Katowicach albo w Poznaniu) w sequelu "Top Gun" tylko i wyłącznie: akcja fabuły, prężna dynamika obrazu, ujęcia, plany filmowe, no i ilość prawdziwych IMAXowskich, hiperpanoramicznych zdjęć/ujęć w całej taśmie filmu.

Online xanar

Odp: Top Gun: Maverick
« Odpowiedź #8 dnia: Pt, 27 Maj 2022, 20:24:18 »
Widział ktoś już ? Widziałem parę recenzji to ludzie zachwyceni.
Twój komiks jest lepszy niż mój