Autor Wątek: Titans  (Przeczytany 14704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nori

Odp: Titans
« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 25 Luty 2019, 11:43:27 »
Obejrzałem cały sezon Titans, oglądało mi się całkiem przyjemnie, jednak nagromadzenie w przesadnej ilości najróżniejszych bzdur, dziur fabularnych i nielogiczności powoduje, że to serial co najwyżej na raz i z pewnością, nie uznam go świetny, a co najwyżej przeciętny. Podkreślam, to moje prywatne zdanie, Michael_Korvac jak Ty go uważasz za świetny, w porządku, mnie choćby ten mroczny klimat nieco tu męczył, ale nie z powodu, że nie lubię, ale po prostu tutaj był zrobiony ewidentnie "na siłę", a niektóre motywy jak choćby Robin i policjanci mnie zniesmaczyły.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Mateusz

Odp: Titans
« Odpowiedź #16 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 20:26:30 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

John_

  • Gość
Odp: Titans
« Odpowiedź #17 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 01:26:46 »
Z wyglądu przypomina bardziej Alfreda. Aktor ma 57 lat, bliżej mu będzie do Batmana z TDKR Millera niż tego klasycznego. W serialu jego postać ma mieć coś koło 45, w życiu bym mu tyle nie dał. Wierzę że ma umiejętności, ale jeśli nie dadzą mu peruki to trochę kiepsko będzie się prezentować w roli Wayne'a. Skoro jest w takim zaawansowanym wieku już teraz, to po Jasonie raczej nie ma co się spodziewać Tima Drake'a. Jestem trochę zawiedziony ale jednocześnie zaciekawiony. Ciekawe czy wsadza aktora w kostium czy pojawi się tylko jako Bruce Wayne?

Itachi

  • Gość
Odp: Titans
« Odpowiedź #18 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 18:11:39 »
Echh po co pchać wszędzie Batmana? Już wstawki z pierwszego sezonu wyglądały badziejowato i zostały upchnięte na siłę. Sam finał był totalnie przestrzelony narracyjnie, skupiający się na innym wątku niż główny. W Titans mieliśmy widzieć Robina, który stara się odnaleźć własną drogę, a tutaj będzie znowu wałkowaty temat relacji między mentorem, a pisklęciem...

John_

  • Gość
Odp: Titans
« Odpowiedź #19 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 18:37:11 »
Jesteś chyba jedyną osoba na świecie która nie cieszy się że pierwszy raz w historii dostaniemy w serialu Batmana, przedstawionego na serio (nie liczę serialu z Westem i produkcji z lat 40). Akurat wątków na drugi sezon zapowiedzieli tyle (Deathstroke Family i Superboy/Cadmus) że nie ma szans by Batman odgrywał tu więcej niż epizodyczną rolę. Fani seriali DC od startu Arrowa marzyli by Batman w końcu zagościł w telewizji w pełnej krasie (zobaczymy jak i ile go będzie w finale Gotham).

Itachi

  • Gość
Odp: Titans
« Odpowiedź #20 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 18:57:39 »
I skończy się jak na Supermanie w Smallville ;) Ale serio czym się tutaj ekscytować?

Offline SawiK

Odp: Titans
« Odpowiedź #21 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 20:34:47 »
Nie to żebym nie lubił aktora, lecz jak już to widzę go jako BW w Batman Beyond, uważam ze za stary do Tytanów.

John_

  • Gość
Odp: Titans
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 16:45:26 »
Wayne w Beyond miał ok. 70 lat, Iain Glen ma 57 więc jak już to do adaptacji Powrotu Mrocznego Rycerza można by go dopasowywać. Gdyby go odpowiednio ucharakteryzowali nie byłoby by problemu, gorzej ze na filmiku z planu wygląda po prostu jak on sam. Razi mnie że aktor jest blondynem, wizerunek Batmana jest dla mnie tak samo ikoniczny co Supermana. Było wielu odtwórców tej postaci, ale wizualnie z nich wszystkich Glen prezentuje się najgorzej. Oby wynagrodził to grą aktorską.

Offline Batfan

Odp: Titans
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 16:45:54 »
Mnie natomiast jako ogromnego fana Batmana to kompletnie nie razi, mógłby być blondynem jeśli zostanie zagrany świetnie, a o to akurat w tym przypadku jestem pewny. Jednak jeszcze wstrzymałbym lejce i nie napinał się o to, że na pewno będzie blondynem bo ten filmik z planu był z pierwszego dnia zdjęć, nawet nie wiadomo czy oni wtedy kręcili jakąś scenę, czy po prostu kręcili się po planie. Aktor jest świetny, więc aktorsko będzie bardzo dobrze, śmiem twierdzić, że dotychczasowo najlepiej, wizualnie może odrobinę gorzej, ale widząc jakie niektórzy rzucają propozycję do filmowego Batmana, to Iain wypada rewelacyjnie. Poza tym mimo wszystko jeśli chodzi o seriale, to mam większy dystans do tego niż w przypadku filmów, te drugie imo powinny kłaść większy nacisk na oryginał niż seriale. Nie przeszkadzał mi Amell jako Green Arrow, nie będzie mi przeszkadzał Glen jako Batman, a właściwie Bruce Wayne - tym bardziej, że nie jest to centralna postać serialu.

Odp: Titans
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 17:05:00 »
Nie, nie mógłby tak samo jak Craig z tą swoją gębą siepacza Smierszu w żadne sposób nie jest Bondem, chociaż filmy są bardzo dobre. Równie dobrze mógłby być murzynem.

Offline Batfan

Odp: Titans
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 17:21:05 »
Nie mógłby gdyby chodziło o film, dlatego gdy mówiło się o Gyllenhaalu miałem z tym problem, jednak jeśli chodzi o seriale nie mam najmniejszego. Dla mnie w serialach mogą pozwolić sobie na większe odstępstwa, więc jakby był dobrze zagrany to mógłby być i czarnoskóry. Ale przyznam też, że skoro w filmach zdecydowali się na młodszego Batmana, to do serialu mogli się postarać ściągnąć Jona Hamma i wtedy byłoby idealnie - no ale nie zatrudnili i tyle. Tak czy siak wolę Iaina Glena, który wiem, że aktorsko wypadnie świetnie, a jak go dobrze ucharakteryzują to i będzie wyglądał, niż jakiegoś świetnie wyglądającego, a grającego jak manekin aktora.

Odp: Titans
« Odpowiedź #26 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 17:33:31 »
  Przecież Gyllenhaal nie jest blondynem. Iain Glen jako Batman? Jestem na nie. Raz, że muszą go solidnie ucharakteryzować (Batman jest tak zajebisty, że nie łysieje nawet w wieku 70 lat) to na dodatek on z samych rysów twarzy w żaden sposób się z Waynem nie kojarzy, nie wiem może jak będzie z tym mikołajem chodził to jakoś się zamaskuje. Na dodatek on ostatnio w dobrym filmie to zagrał ze 30 lat temu a i to mu się raz czy dwa w życiu zdarzyło. Może ten poziom z Gry o Tron wystarczy na serial, ale Batman na ekranie to powinno być za każdym razem coś ekstra.

Offline Batfan

Odp: Titans
« Odpowiedź #27 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 17:53:26 »
Nigdzie nie napisałem, że Gyllenhaal jest blondynem, napisałem tylko, że kompletnie nie pasuje wizualnie na Batmana, a, że był brany pod uwagę do filmu to mi to przeszkadzało. Gdyby był do serialu to nie miałbym z tym problemu, bo jak pisałem, w serialach dla mnie mogą sobie pozwalać na więcej odstępstw. Poza tym nigdzie też, nie wspomniałem, że Glen grał w dobrych produkcjach ostatnio, nie licząc GoT, które jest bardzo dobre, ale napisałem, że aktorsko jest świetny i tego mu nie można odmówić. Nawet w gównianym Residencie zagrał wybornie. I nie zgodzę się, że nie wygląda, bo jakby go ogolić, dodać ciemną perukę, to wyglądałby bardzo dobrze jako podstarzały Wayne.

Offline PJP

Odp: Titans
« Odpowiedź #28 dnia: Nd, 19 Maj 2019, 16:45:32 »
Klimat niezły i mroczny. Scenariusz taki sobie. Czegoś ewidentnie zabrakło ale katastrofy nie było ;) Trochę brak pomysłu na Raven, Robin chyba zjadł większość odcinków. Ptaszory mnie drażniły. Niezła była też atomowa rodzinka. Zobaczymy co dalej.

John

  • Gość
Odp: Titans
« Odpowiedź #29 dnia: Wt, 06 Sierpień 2019, 18:02:42 »
Jest trailer 2 sezonu i poza "Batmanem" wszystko w nim jest poprawne. Ian Glen w tej roli od początku nie był pomysłem który mi się podobał. Na trailerze widzę, że nawet nie chciało im się pofarbować mu włosów na ciemniejszy odpowiedni kolor. W retrospekcjach z pierwszego sezonu i scenach snu Graysona widać było Bruce'a w czarnych włosach, teraz nagle się stał blondynem. Nie odpowiada mi także Glen wizualnie, jest sporo serialowego aktorów w sile wieku, którzy mają o wiele lepsze warunki do tej roli. Choćby Jon Hamm, który dopiero co zaliczył rolę w serialu Good Omens, więc pensja telewizyjna mu nie straszna... Nie chciałem być jak Ci eksperci, którzy wiedzą wszystko przed seansem, ale po tych kilku sekundach w trailerze i jednym spojrzeniu na Glena, który ma być Brucem Waynem, odechciało mi się. Do tej pory wszystkie castingi w Titans mi odpowiadały, również Startfire. Czekam, nic nie mówię, w końcu nie widziałem jeszcze Glena w roli. Ale póki co jestem mocno chłodno nastawiony.