Autor Wątek: The Witcher [Netflix]  (Przeczytany 59153 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #45 dnia: So, 20 Lipiec 2019, 09:52:12 »
W internecie śmieszą mnie narzekania, że trailer za mało słowiański. Tak jakby książki ociekały słowiańskością :)

Offline Gieferg

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #46 dnia: So, 20 Lipiec 2019, 09:53:44 »
Cavill jest ok, Ciri ok, Anya jako Yen (w formie "właściwej") lepiej niż się spodziewałem, reszta już niestety mniej lub bardziej słabuje, szczególnie telewizyjny bieda-look, którego oczekiwałem, ale miałem nadzieję, że może go jednak unikną... oh, well...
« Ostatnia zmiana: So, 20 Lipiec 2019, 09:55:40 wysłana przez Gieferg »

Offline Szekak

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #47 dnia: So, 20 Lipiec 2019, 10:05:31 »
Trailer dla mnie ok, brak słowiańskiego klimatu tylko troszkę przeszkadza, czarnoskórzy wcale, muzyka i efekty ok, boli natomiast sam Geralt. Niemożliwością jest by ktoś kto idealnie pasuje do roli Supermana nadawał się również na Geralta. Tutaj casting został zawalony przez samego Cavilla który zgłosił się do roli i Netflix jak sam stwierdził nie mógł odmówić takiej gwieździe i tutaj sprawa została zamknięta. Geralt wygląda tragicznie.

Pozostaje ostatnia nadzieja na epicki serial fantasy - Thorgal. :D
« Ostatnia zmiana: So, 20 Lipiec 2019, 10:21:17 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Itachi

  • Gość
Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #48 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 17:01:58 »

John

  • Gość
Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #49 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 17:06:20 »
Średnio to wygląda.

Bender

  • Gość
Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #50 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 17:16:18 »
Za szybko po Supermanie i jak dla mnie to on po prostu nie pasuje. I zgadzam się z Johnem, słabiutko to się prezentuje.

Offline misiokles

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #51 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 17:16:49 »
Nie wygląda też tragicznie. Cavil całkiem się wpasował w rolę.
Za szybko po Supermanie i jak dla mnie to on po prostu nie pasuje. I zgadzam się z Johnem, słabiutko to się prezentuje.
John nie napisał, że wygląda słabo, więc jak się możesz zgadzać?

John

  • Gość
Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #52 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 17:28:19 »
Cavill to przystojniaczek i to mi nie leży. To amerykański serial, dobierają tam obsadę symetryczną i odmierzoną jak części do maszyny, nie oczekiwałem że jakiś przeciętny Mirek będzie Geraltem, ale zobaczcie np na Madsa Mikkelsena. Specyficzny typ twarzy, może i z okładki męskiego pisma, ale raczej nie z reklamy bielizny. I co z tego że Cavill pewnie dostanie bliznę na koniec sezonu, skoro dalej będzie schludnym przystojniaczkiem, tylko z blizną.

Tak jak zwykle nie zwracam uwagi jakoś mocno na wygląd aktora w stosunku do odgrywanej postaci, tak w przypadku Geralta jest to ważne. Tryb życia, charakter, profesja, to wszystko co określa lor Wiedźmina nie kojarzy mi się z amerykańskim Chadem. Czort z tym co w książkach, grach, komiksach, sam serial przedstawi nam umęczonego Wiedźmina, i w ramach świata przedstawionego w serialu dziwnie będzie patrzeć na Wiedźmina wyglądającego jak model z okładki.
Chyba pisałem tutaj wcześniej, że podobają mi się zdjęcia pierwsze zdjęcia. Może nie zmieniam jeszcze zdania, ale zaczynam się jednak delikatnie przychylać w stronę tych którzy twierdzili od początku że Cavill w tej roli jest za ładny.


Mikkelsen byłby zajebisty.

Offline xanar

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #53 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 17:39:22 »
No raczej gorszy niż ten polski nie będzie  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline misiokles

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #54 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 17:44:17 »
Cavil w tej charakteryzacji ma lekko kobylą szczękę - wcale nie jest specjalnie ładny.

John

  • Gość
Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #55 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 17:50:16 »
Xanar, odwal się od Michała Żebrowskiego!!! ;D

Offline xanar

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #56 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 18:04:44 »
Ciekawe czy jakiś smok będzie  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gieferg

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #57 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 19:18:29 »
Yen lepsza niż myślałem, Cavill za ładny ale może się przyzwyczaję, ogólny feel za bardzo sterylnie serialowy, sceny walk bardzo dobre, zbroje nilfgaardczyków denne. No i chyba dali jedno ujęcie ze sceny przy nagrywaniu której byłem :)

Ogólnie nic co by mnie mogło specjalnie zniechęcić.

Offline Adolf

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #58 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 19:23:21 »
Trailer sprawił, że odżyła we mnie nadzieja na dobry serial. Sam Cavill wreszcie zaczął się jakoś prezentować. Osoby nie grające nigdy w gry i zapewne też nie mające nigdy książek w dłoni mogą narzekać, że za przystojny, top model w średniowieczu itp. A co? Nie może się lepiej prezentować? Musi koniecznie być przeciętny jak Amell w Arrow? Wiedźmini to osoby wyjątkowo sprawne fizycznie, a Cavill właśnie taki jest. Wygląda jak wiarygodny łowca potworów. A próba traw odebrała mu co prawda pigment, ale nikt nie mówił, że go oszpeciła z wyglądu.

Coś fani Madsa Mikkelsena napalili się, że to on będzie idealnym Geraltem. A mi on zupełnie nie pasuje. Właśnie przez brak fizycznych atrybutów. Sam aktor świetnie sprawdziłby się jako ktoś posługujący się inteligencją, manipulacją, dobrą renomą wśród ludzi. Z pewnością by znalazła się dla niego odpowiednia rola, jakiegoś czarodzieja, czy kapłana.

Podsumowując: widzę standardowe jęki zawiedzionych fanów, którzy inaczej to sobie wyobrażali. Jestem pewien, że po emisji serialu aktorzy spełnią swoje zadania i zapomnimy, że jakieś narzekania miały miejsce. Coś jak z Keatonem, czy Afleckiem.

Offline death_bird

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #59 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 20:54:32 »
Wygląda jak wiarygodny łowca potworów. A próba traw odebrała mu co prawda pigment, ale nikt nie mówił, że go oszpeciła z wyglądu.

Adolf, czytaliśmy te same książki? Tu nie chodzi o żadne próby.
Geralt sam dosadnie komentuje własny wygląd, a Milva stwierdza wprost, że to chudzielec.
W zamian jest ten gładki mięśniak rodem z reklam bielizny. Gdyby nie był przypakowany to mógłby robić za Jaskra.
To byłby Geralt:


"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".