Autor Wątek: The Witcher [Netflix]  (Przeczytany 60056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kyms

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #420 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 16:09:14 »
Coś w tym niestety jest.

Offline Kvothe

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #421 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 16:38:06 »
Jakby jakakolwiek  petycja była poważna, tak samo jak ta o przywróceniu Cavilla. Bo ludzie nie umieją uszanować jego decyzji.



Offline jotkwadrat

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #422 dnia: Śr, 23 Listopad 2022, 18:07:26 »
Tymczasem ruszyła petycja, aby w głównej roli obsadzić... Makłowicza! Na poprawę nastroju  ;)
https://www.petycjeonline.com/damy_roberta_makowicza_w_roli_wiedmina
Do roli Geralta to może nie, ale na Jaskra by mi pasował  ;D

Offline Roszpunek

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #423 dnia: So, 10 Grudzień 2022, 21:53:15 »
Wiedźmin był dobry, ale tylko 1 sezon, chociaż te przeskoki bardzo mnie męczyły i dezorientowały, więc nie dziwię się, że Henry nie chciał brać udziału w tym serialu xd

Offline Benson

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #424 dnia: Pn, 12 Grudzień 2022, 19:57:22 »

Offline Benson

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #425 dnia: Śr, 24 Maj 2023, 21:24:02 »

Offline death_bird

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #426 dnia: Śr, 24 Maj 2023, 22:36:40 »
Jaki znowu spoiler? Ot, netflixowa "norma". Mam nadzieję, że ta parodia zdechnie po trzeciej serii.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Pan M

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #427 dnia: Nd, 11 Czerwiec 2023, 12:48:26 »
https://naekranie.pl/aktualnosci/wiedzmin-henry-cavill-tomasz-baginski-komentarz-1686392398


Czyli prawdopodobnie dostaniemy Wiedzmina z alternatywnego świata... Baginski stop this shit.

Ja wiem, że u Sapkowskiego istniało multiwersum tyle, że w żadnym wypadku nie służyło wprowadzaniu alternatywnych wersji postaci a po prostu innych światów
Spoiler: PokażUkryj
W ksiązkach Ciri trafiła chociażby w ten sposób do Krzyżaków z naszego świata, czy rycerzy króla Arhtura


To małpowanie Marvela i DC jest żenujące, o ile tam ten motyw może tam fantastycznie działać co najlepiej pokazuje Spiderverse o tyle w Wiedzminie to jest zabieg niskiej jakości podążający za obecnymi trendami.

BTW Co do Baginskiego, ten pan ostatnio zrobił swój pierwszy hollywodzki film. "Rycerze zodiaku" to się zowie, bazuje na popularnym niegdyś w Polsce anime i jest totalną porażką finansową

https://www.boxofficemojo.com/title/tt6528290/?ref_=bo_se_r_3

To chyba gość może wracać do animacji w krótkim metrażu i cinematiców do gier, prawdę powiedziawszy i tak tylko do tego się nadaje.

Offline OokamiG

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #428 dnia: Nd, 11 Czerwiec 2023, 16:02:49 »
Mam taką teorię co do zmiany aktora, że podczas pojedynku z Vilgeforztem bohater dostanie takie manto, że będzie ono skutkowało zmianami w fizjonomii.

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #429 dnia: Nd, 11 Czerwiec 2023, 19:15:06 »
 W następnym dostanie takie manto, że zmieni płeć.

Offline Benson

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #430 dnia: Pn, 19 Czerwiec 2023, 06:59:18 »
Matko, jak to słabo wygląda...


Offline Zwirek

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #431 dnia: Pn, 19 Czerwiec 2023, 10:46:05 »
Ciri walczy wręcz, a Yennefer rzuca sztyletami. Gdzie sens, gdzie logika?  :-\

Offline Kvothe

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #432 dnia: Pn, 19 Czerwiec 2023, 11:10:35 »
Po obejrzeniu 2 sezonu, 3 nawet nie tykam. Szkoda czasu, poczytam wasze komentarze jak już wyjdzie.
« Ostatnia zmiana: Pn, 19 Czerwiec 2023, 11:14:18 wysłana przez Kvothe »

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #433 dnia: Pn, 19 Czerwiec 2023, 13:40:56 »
już abstrahując od gwałtu dokonanego na fabule, czy wątków LGBT+, bo to się już mądrzejsi ode mnie rozpisali wyżej, to ten trailer to jakaś gęsta sraczka. nie ujmując nikomu, to wygląda jak takie amatorskie filmiki które co jakiś czas pojawiają się w sieci - wiecie, kilku LARPowców bierze znajomego kamerzystę, chodzą po lesie i się tłuką, a potem inny znajomy dokleja w blenderze wybuchy i płomienie. różnica jest taka że to są produkcje o budżecie czteropaku Kasztelana i dwóch paczek fajek, a tutaj mamy wielomilionową produkcję która wygląda równie amatorsko.

i w ogóle o co chodzi w tym trailerze, Loki ciśnie kulą ognią w Yennefer, a ona ją odbija w jakiegoś innego, losowego typka?

Offline Benson

Odp: The Witcher [Netflix]
« Odpowiedź #434 dnia: Pt, 30 Czerwiec 2023, 18:25:52 »
Nie oglądam, ale natrafiłem na ciekawostkę. Czy ktoś może potwierdzić/zaprzeczyć?