Autor Wątek: The Super Mario Bros. Movie  (Przeczytany 3463 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Leyek

The Super Mario Bros. Movie
« dnia: Cz, 06 Październik 2022, 22:55:23 »
Pierwszy trailer:


Jest potencjał na 10/10. Oby poszli w szalone akcje w stylu tych z ostatnich gier z serii Paper Mario.

Offline Gieferg

Odp: The Super Mario Bros. Movie
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 02:36:34 »
Cóż, jednak zostanę przy wersji aktorskiej (którą od zawsze lubiłem):
https://filmozercy.com/wpis/nostalgiczna-niedziela-110-super-mario-bros

Offline HugoL3

Odp: The Super Mario Bros. Movie
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 11:43:04 »
Oby to był film też dla starszych widzów. W sumie to na tym zwiastunie Mario zaśmiałem się więcej razy na dwóch filmach z Soniciem...

Offline Kyms

Odp: The Super Mario Bros. Movie
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 18:45:49 »
Podoba mi się. Chętnie obejrzę :D

Offline Castiglione

Odp: The Super Mario Bros. Movie
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 18:56:27 »
Zwiastun wygląda fajnie, w pierwsze SMB zagrywałem się za dzieciaka, więc też chętnie zerknę na film.

Online Leyek

Odp: The Super Mario Bros. Movie
« Odpowiedź #5 dnia: Nd, 09 Październik 2022, 11:56:57 »
Jeszcze piękna graficzna zapowiedź Nintendo Directa podczas, którego była premiera trailera:



I zapis samego Directa:


@HugoL3 nie bój się, Miyamoto potwierdził, że będzie to film "dla ludzi w każdym wieku" ;)

Oby premierze filmu towarzyszyła premiera nowej gry, bo w 2023 to już będzie 6 lat od premiery Super Mario Odyssey. Każda inna firma by to na pewno wykorzystała, no ale to Nintendo więc nie można być tego pewnym :)
« Ostatnia zmiana: Nd, 09 Październik 2022, 12:02:25 wysłana przez Leyek »

Offline grzegorz.cholewa

Odp: The Super Mario Bros. Movie
« Odpowiedź #6 dnia: Nd, 09 Październik 2022, 17:24:20 »
Film aktorski był fajny, a to niestety nie jest takie jak film tylko baja jakich wiele. Prócz filmu lubiałem jeszcze ten serial, który na wpół był z aktorami a drugie pół była kreskówką:

« Ostatnia zmiana: Nd, 09 Październik 2022, 17:27:53 wysłana przez grzegorz.cholewa »

Online Leyek

Odp: The Super Mario Bros. Movie
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 11 Październik 2022, 22:27:23 »
To dziś trailer z polskim dubbingiem :)


Cytuj
Udział wzięli:

Mirosław Zbrojewicz – Bowser
Damian Kulec – Toad
Szymon Kuśmider – Król Pingwin
i inni

Lektor: Paweł Bukrewicz

Wg mnie wyszło bardzo dobrze. No może Grzybek mógłby być bardziej piskliwy :)

Offline gashu

Odp: The Super Mario Bros. Movie
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 12 Październik 2022, 13:30:17 »
Ciekawe, czy Dziambor znowu rozkręci dramę...


Online Leyek

Odp: The Super Mario Bros. Movie
« Odpowiedź #9 dnia: Śr, 30 Listopad 2022, 00:11:28 »
Drugi trailer:


Ale tu jest zawartych smaczków z gier, a dopiero raz oglądałem. Ciekawe czy Rosaliny i Lum też się doczekamy.

EDIT. I jeszcze parę grafik:









« Ostatnia zmiana: Śr, 30 Listopad 2022, 01:20:53 wysłana przez Leyek »

Online Leyek

Odp: The Super Mario Bros. Movie
« Odpowiedź #10 dnia: So, 03 Grudzień 2022, 14:32:49 »
Dodatkowe sceny z holenderskiej reklamy i jeszcze czegoś innego zagranicznego:


FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: The Super Mario Bros. Movie
« Odpowiedź #11 dnia: Nd, 25 Grudzień 2022, 10:16:11 »
Podczas seansu "Wielki Zielony Krokodyl Domowy", w sekcji zwiastunów widziałem po raz pierwszy zwiastun do "The Super Mario Bros. The Movie". Krótki materiał zapowiadający growe, tym razem poddane animowaniu, widowisko Nintendo, meh, generalnie mnie nie zachwycił. ,,Mariowe" przygody na wielkim ekranie wizualnie - przynajmniej na zwiastunie - wypadają jakby szczeniacko, zbyt bezkrytycznie w stosunku do historii tego świata wykreowanego przez Nintendo, głównie wersji na konsole przenośne, także zbyt cukierkowo, pastylowo, jaskrawo i ostro. Do seansu tego filmu poproszę lody o smaku gumy balonowej!  ;) ;)

Zapewne pójdę na ten film, ale... z racji sentymentu i nostalgii ku pegasusowym latom 90-tym i słynnym pogrywaniu w growe różności, które były dla wielu młodych ludzi wszystkim!, zaaplikowane na żółtych bazarowych kadridżach, na którym był m.in. "Mario Bross." Nie mówię nie - z drugiej strony to tylko zwiastun, a film w warstwie fabularnej może okazać się czymś cholernie dobrym! Zobaczymy.

Offline Kadet

Odp: The Super Mario Bros. Movie
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 28 Grudzień 2022, 16:36:12 »
Nie żeby coś, ale "cukierkowo, pastelowo i jaskrawo" to pewnie słowa, które wielu ludziom się z Mario kojarzą ;)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline nekro

Odp: The Super Mario Bros. Movie
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 28 Grudzień 2022, 20:41:40 »
Mogliby zrobić ten film w 3D, ale pewnie nie zrobią. Poza Avatarem już nikt chyba w to nie idzie.

Online Leyek

Odp: The Super Mario Bros. Movie
« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 28 Grudzień 2022, 23:22:51 »
@nekro

Trójwymiarowy billboard zapowiada też, że film będzie w 3D (Real 3D na samym końcu)


@Fiko jeśli znasz Mario tylko z wersji NES/Pegasus to stracisz duuużo. Już na trailerach widać ile tu jest ukrytych smaczków, ale dobrze byłoby znać przynajmniej "duże" gry z uniwersum chociaż od czasów Wii, no może WiiU.
« Ostatnia zmiana: Śr, 28 Grudzień 2022, 23:26:09 wysłana przez Leyek »