Autor Wątek: Ghost Rider  (Przeczytany 2663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

John_

  • Gość
Ghost Rider
« dnia: Śr, 01 Maj 2019, 19:08:36 »
W tym wątku możemy porozmawiać o kinowych filmach z Duchem Zemsty z Nicholasem Cagem, jednak do założenia tematu zainspirowało mnie ogłoszenie produkcji serialu z Ghost Riderem w roli głównej. Produkcja trafi na platformę Hulu a w głównego bohatera wcieli się Gabriel Luna, który wcześniej już grał Robbiego Reyesa w serialu o S.H.I.E.L.D. Z jednej strony się cieszę, bo Luna wypadł bardzo dobrze jako GR, z drugiej trochę mi szkoda że głównym bohaterem nie będzie Johnny Blaze lub Danny Ketch.

sum41

  • Gość
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 20:28:54 »
Czyli nie bedzie motoru w plomieniech, czyli odpadam.

John_

  • Gość
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 20:38:37 »
Wszystko co fajne w Ghost Riderze kończy się u Ciebie na płonącym motocyklu? Zapewniam Cię że demoniczne auto też daje radę, a sam Robbie Reyes został na tyle dobrze przyjęty przez fanów że jest teraz częścią korowego składu Avengers razem z Kapitanem Ameryką i Iron Manem. Też jestem fanem klasycznego Ridera, ale po co się zamykać na nowe? Pojazd głównego bohatera to naprawdę najważniejsze co jest w lor tej postaci?

Offline Cypher

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 21:11:11 »
Coś w tym jest. Ja jednak wole wersje na motocyklach. Wolę gdy Danny, Johnny czy np. Alejandra pomyjają na motocyklach, dla mnie to bardziej ekspresyjne. A Robbie Reyes w swoim samochodziku, musi się pierwsze z niego wydostać. :) O ile ktoś wcześniej nie pomysli, że jakiś gość pali się w samochodzie. ;) Mi w ogóle samochodowy GR to się kojarzy z Christine. :) To i tak dobrze, że Ghost Rider nie pomyka już na mamucie. Poza tym Robbie i jego wizualizacja GR wyglada jak postać z anime. Dla mnie na minus. Chociaż trzeba dodać, że jest fajnie narysowany. Ja rozumiem, że nie chcieli by wygladał jak Nick Cage, ale bez przesady. No jest aktualnie w komiksowym Avengers, wiadomo dream team, tyle że on tam najmłodszy, mi się wydaje, że chciano dodać do składu jakiegoś młodzika i ktoś wyciągnął jego zapałkę ... dosłownie.

Offline jotkwadrat

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 21:34:34 »
Samochodowa wersja jakoś w ogóle do mnie nie przemawia.
To ma być Ghost Rider a nie Ghost Driver.

sum41

  • Gość
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #5 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 09:20:58 »
Na motocyklu wygląda bardziej kozacko i klimatycznie :)

Offline Aleksandros

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #6 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 10:14:01 »


To ma być Ghost Rider a nie Ghost Driver.

Ciekawostka: w języku niemieckim funkcjonuje słowo Geisterfahrer (dosłownie kierowca-widmo, kierowca-duch) i oznacza kierowcę jadącego pod prąd na autostradzie.

John_

  • Gość
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #7 dnia: So, 04 Maj 2019, 12:15:08 »

Offline Batfan

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #8 dnia: So, 11 Maj 2019, 18:34:35 »
Nie mogło zabraknąć i mnie w tym temacie, bo jestem bardzo lubię postać Ghost Ridera i do pewnego momentu moim numerem jeden był oczywiście Johnny Blaze, jednak w pewnym momencie, a konkretniej gdy ogłoszono, że w S.H.I.E.L.D. pojawi się Robbie, pomyślałem, że może warto by było się zapoznać z tą postacią i cholera, warto było, bo dość szybko stał się moim ulubionym Riderem (choć osobiście motocykle > samochody). Jeśli natomiast chodzi o wersję serialową, to tylko dla niego zerknął z powrotem na Agentów, interesował mnie tylko jego wątek, który był całkiem spoko, jednak nie był to ten mój Robbie z komiksów - mimo, że Luna zagra dobrze. Dlatego właśnie nie miałem jakoś szczególnego hype'u na to, że dostanie solowy serial, jednak wszystko się zmieniło po tym jak doczytałem, że będzie to reboot, więc wierzę, że będzie on pod tym względem bardziej komiksowy i mam nadzieję, że wokół tego serialu zbuduje się jakieś większy zakątek uniwersum, na co są spore szanse, także czekam.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #9 dnia: Nd, 12 Maj 2019, 09:26:53 »
Tworzenie serialu o Ghost Riderze jest dość niezwykłym rozwiązaniem, zważywszy na to, co "Marvel Studios" dzięki filmom "Avengers 3 i 4" zrobiło w popkulturze, zwłaszcza w segmencie kultury komiksowej i superbohaterskiej. Produkcja ta, albo będzie luźnym widowiskiem, przedstawiającym losy mrocznego jeźdźca opętanego przez ducha zemsty, Zarathosa, albo wręcz przeciwnie, będzie solidnym trzonem fabularnych treści MCU. "Ghost Rider" od Hulu powinien nawiązać do losów jeźdźca z 4-ego sezonu serialu "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.", gdzie odegrał on istotną rolę w powstrzymaniu doskonałego LMD, Aidy, i modelowanej przez nią ,,Struktury". Serial byłby kontynuacją tego, co dostaliśmy przy "Agentach TARCZY" bądź całkiem nową historią, lecz z tym samym aktorem grającym Ghost Ridera, co w najważniejszym dla MCU serialu. Jeśli produkcja od Hulu okaże się istotną składową MCU, to wielu fanów aż zaciera sobie ręce z myślą o jej nawiązaniach do "Avengers: Endgame", czy "Avengers: Infinity War". 

Możliwe, że w serialu, który zapewne planuje "Marvel Television" wraz ze stacją "Hulu" zobaczymy Ghost Ridera, który ewoluuje; jako adaptacja komiksowych treści mógłby on, w jakiś powiązany z wydarzeniami z "Endgame" sposób, zamienić się w ,,kosmiczną wersję" siebie, tak, jak w serii komiksowej Catesa, w "Cosmic Ghost Riderze".

Offline Batfan

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #10 dnia: Nd, 12 Maj 2019, 14:28:53 »
Nie no GR nie będzie częścią MCU, nie ma co się nawet oszukiwać, a również ma całkowicie odciąć się od S.H.I.E.L.D. i być rebootem, po prostu z tym samym aktorem, aczkolwiek fajnie jakby na Hulu był ten mały mroczniejszy zakątek uniwersum Marvela. Czekam teraz na GR, a potem na Blade'a, który mam nadzieję też powstanie.

John

  • Gość
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #11 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 22:36:54 »
Serial o Ghost Riderze (Robbie Reysie) od Hulu nie powstanie. Szkoda, ale może to dlatego że Feige szykuje film o klasycznym GR? Gdyby tak było, nie narzekałbym, ponieważ Robbie nieszczególnie jest moim faworytem wśród marvelowskich Duchów Zemsty. Jeśli jednak nie ma żadnych planów na film o Johnnym Blazie lub Dannym Ketchu, to jestem zawiedziony - kolejna mroczniejsza produkcja z Marvela zostaje skasowana. Wspaniale! :)



Offline Adolf

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #12 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 02:15:23 »
Przyczyną nieujawnione różnice wewnątrz Marvela. Łysy Kevin mógł mieć z tym więcej wspólnego niż Tomasz K. z anulowaniem kolekcji. Ja jakoś nie będę płakać. Oczywiście, fajnie byłoby zobaczyć coś bardziej dorosłego, ale znowu pewnie byłby reboot i nie łączyłoby się to z niczym. Już serial na Disney+ w PG 13 jest dla mnie lepszym rozwiązaniem.

John

  • Gość
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #13 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 10:38:01 »
Cytuj
, ale znowu pewnie byłby reboot i nie łączyłoby się to z niczy

Ah te czasy MCU, już się nie liczy jak dobry jest serial tylko z czym jest "powiązany". To po co Gotham oglądałeś? Też nie było z niczym powiązane. Krypton również. Titans jest tylko luźno powiązane z Doom Patrol.

Offline Adolf

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #14 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 19:54:59 »
Ah te czasy MCU, już się nie liczy jak dobry jest serial tylko z czym jest "powiązany". To po co Gotham oglądałeś? Też nie było z niczym powiązane. Krypton również. Titans jest tylko luźno powiązane z Doom Patrol.

Myślę, że umiesz odróżnić jak serial jest w swoim świecie, a jak udaje że jest częścią masówkowego uniwersum. DC powiedziało wprost, że oni robią coś w stylu multiwersum, a Marvel robi fanfiki.