Autor Wątek: The DC Animated Universe-The Timmverse  (Przeczytany 5149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gieferg

Odp: The DC Animated Universe-The Timmverse
« Odpowiedź #30 dnia: So, 12 Listopad 2022, 07:00:58 »
R.I.P. Batman...

Po dłuższej przerwie wznowiliśmy parę tygodni temu rodzinne oglądanie TAS (za nami już 54 odcinki), które jakiś czas temu zakupiłem na Blu-ray, a tu taka przykra wiadomość...


-------

Cytuj
W sumie w The Animated Series najgorsze odcinki były z Jokerem.
Jak dla mnie jednak gorsze te z Riddlerem (przynajmniej te dwa, które ostatnio obejrzałem).
« Ostatnia zmiana: So, 12 Listopad 2022, 07:04:49 wysłana przez Gieferg »


FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: The DC Animated Universe-The Timmverse
« Odpowiedź #32 dnia: Nd, 19 Luty 2023, 18:11:10 »
Nie będąc absolutnie na bieżąco z tematem animacji "Batman (TAS)" i jej kultowych następców, znalazłem (pewnie już nieaktualną) informację jakoby ta właśnie niezapomniana kreskówka, w kontekście stworzenia jej kontynuacji "Caped Crusaders", miała by być ,,obiektem zainteresowań i westchnień" wielu globalnych potentatów serialowo-filmowej rozrywki. Amazon, Apple TV, Netflix zgłaszają się jako chętni do przejęcia tego rojektu, który pierwotnie miał ukazać się w 2023 roku, z rąk Timma i jego współpracowników: Abramsa, Brubakera, pewnie Gedy również. Jeśli ta notka newsowa nie jest jakimś śmieciem, który krąży po internetach i którego nie usunięto, to kto wie, być może bardzo oczekiwany serial animowany "Batman: Caped Crusader", który ma być - jak mówią prawie wszystkie popkulturowe serwisy internetowe: ,,duchową kontynuacją najlepszego serialu superbohaterskiego, czyli animowanego hitu Batman z lat 90", w co nie do końca wierzę (pierwszego wrażenia, nutki nostalgii, pięknego podejścia do superbohaterskich historii nic, absolutnie nic nie wymaże, nic nie przebije, nic nie zniszczy! "Batman TAS" rządzi!),Nostatecznie znajdzie producenta, wykonawcę i solidnego dystrybutora, który nada tej produkcji sens. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że to był tak zły, tak źle prowadzony projekt, że ażdy z niego zrezygnował, bez zbędnego ,,zawracania sobie glosyi wokół czterech literek".

Z tym "Batman (TAS)" na HBO Max, to się nie popisali. 65 odcinków, czy coś koło tego, to nie ponad 100, które składały się na całe Uniwersum Batmana Timma i Paula Dini. Te 100-kilka odcinków obejrzałem już dwukrotnie. To jest tak pełny niepojmowalnego, gęstego aż praktycznie namacalnego batmanowskiego klimatu i atmosfery,ntego napięcia że masz ochotę oglądać jeden odcinek kilka razy pod rząd, serial, że za każdym razem, gdy zaczyna się oglądanie od odcinka pierwszego do ostatniego, odczuwa się ten sam zestaw emocji, co przy pierwszym podejściu do animacji.


sum41

  • Gość
Odp: The DC Animated Universe-The Timmverse
« Odpowiedź #33 dnia: Nd, 19 Luty 2023, 18:44:10 »
Kolejne odcinki maja byc dodane w kwietniu.

Offline Kandor

Odp: The DC Animated Universe-The Timmverse
« Odpowiedź #34 dnia: Nd, 19 Luty 2023, 19:30:30 »
Kolejne odcinki maja byc dodane w kwietniu.
Dzięki za info. Faktycznie, niektórzy muszą wytrzymać do kwietnia z 65 odcinkami jeno. Prezesi HBO, jak żyć? :-)

sum41

  • Gość
Odp: The DC Animated Universe-The Timmverse
« Odpowiedź #35 dnia: Nd, 19 Luty 2023, 20:45:41 »
Wiesz dla niektorych co to preferuja ten biłoczing czy jakos tam moze to byc problem😁

Ja się delektuję jednym odcinkiem na wieczór. Kiedys miusialem ogladac 1na tvp 2 na tydzien i bylo super. Potem kolega mial wypasny magnetowid i kupowalem vhs za kieszonkowe i mi nagrywal. Lipa gdy sie program przeciagnal bo mialem na poczatku reklamy a brak koncowki...

Kiedyś to bylo 😍