Autor Wątek: The Boys  (Przeczytany 7640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ktosiek

  • Gość
The Boys
« dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 20:09:36 »
Czeka ktoś na ten serial? :D Coś mało się mówi o tym serialu, czyżby z obawy o to jakie może wywołać poruszenie?  8)


Offline misiokles

Odp: The Boys
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 20:14:13 »
Czekam. Ale nic nie mówię, bo nie ma o czym. Mogą zepsuć a mogą zrobić go całkiem fajnym.

ktosiek

  • Gość
Odp: The Boys
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 20:18:18 »
Karl Urban trochę za grzeczny do roli Rzeźnika, ale kto wie może to ta rola, która właśnie na niego czekała :)

JanT

  • Gość
Odp: The Boys
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 19:07:57 »
Nowy trailer:


Podobno też już drugi sezon zamówiony :)

Offline misiokles

Odp: The Boys
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 19:43:07 »
Okeeej, ten trailer mnie przekonał, że będzie więcej niż przyzwoicie!

Offline jotkwadrat

Odp: The Boys
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 19:50:54 »
Na ten serial czekam jak na mało co :)

Offline death_bird

Odp: The Boys
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2019, 23:31:05 »
A ktokolwiek ma do tego dostęp?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline R~Q

Odp: The Boys
« Odpowiedź #7 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 11:37:22 »
Będą porządne mózgi zgniatane butem, czy jak zwykle "krwawe sceny widoczne przez ułamek sekundy, żeby nie wywołać zbyt dużego obrzydzenia"?

Offline jotkwadrat

Odp: The Boys
« Odpowiedź #8 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 12:13:37 »
A ktokolwiek ma do tego dostęp?
Premiera pierwszego odcinka dopiero 26. lipca, więc chyba nie bardzo  ;D

Offline death_bird

Odp: The Boys
« Odpowiedź #9 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 15:14:03 »
Premiera pierwszego odcinka dopiero 26. lipca, więc chyba nie bardzo  ;D

Dobry żart tynfa wart. Idzie o to (rzecz jasna), że to jakaś niszowa platforma jest.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline misiokles

Odp: The Boys
« Odpowiedź #10 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 15:24:40 »
Terror też był w niszowej plarformie i dostał drugi sezon a i w Polsce jest legalnie do obejrzenia.

Offline death_bird

Odp: The Boys
« Odpowiedź #11 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 15:25:22 »
Nie znam człowieka niestety.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

John

  • Gość
Odp: The Boys
« Odpowiedź #12 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 11:50:15 »
Bardzo dobry serial. Świetnie parodiuje obecny boom na superbohaterów, można powiedzieć że autor komiksu wyprzedził trochę czasy, lub spóźnił się z najlepszym momentem na debiut takiej historii. Nie znam osobiście pierwowzoru i póki co nie chce poznawać, serial na mnie zrobił pozytywne wrażenie, zamierzam więc odczekać aż się zakończy i podejść do komiksu z otwartą głową. Anthony Starr jako Homelander był niesamowity, Karl Urban jest Karlem Urbanem - więc zawsze jest super ;) Reszta obsady nie przeszkadzała. Cieszę się że postawiono na małą ilość odcinków i zbitą ze sobą historie. Brudna i zepsuta kasta superbohaterów, manipulujące media, cyniczne korpo (czyli po prostu korpo), wieczne kombinowanie głównych bohaterów byleby wyjść na prostą. Niewątpliwie czarny kruk z oferty streamingowej Amazonu. W takie seriale powinny iść platformy, skromne i z sercem, bo coś czuje że na wielkich produkcjach za miliardy się przewrócą na półmetku.

Każdy kto wypatruje produkcji o superbohaterach bardzo różniących się od obecnych trendów, jak wielbłąd suchej wody, koniecznie musi obejrzeć ten serial. Dzięki serialom takim jak The Boys i Doom Patrol w końcu do komiksowej TV wchodzi trochę świeżego powietrza. A jeszcze ma być Sandman...

Lećcie rozprawić się z "Supkami" i oglądajcie.


Offline PJP

Odp: The Boys
« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 31 Grudzień 2019, 19:06:16 »
Właśnie zacząłem i czuję, że mi się spodoba 8)

Offline Gazza

Odp: The Boys
« Odpowiedź #14 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 14:16:28 »
A ja przykuty do łóżka właśnie pyknąłem całą serię i podoba mi się! Oczywiście nie jest idealny ale wciąga i dobrze się ubawiłem mimo stanu zdrowia. Lubię Karla Urbana, dawno nie widziałem Elizabeth Shue, reszta obsady też daje radę, myślałem tylko, że Simon Pegg będzie miał większą rolę. Tak czy inaczej - czekam na sezon drugi. :)
Komiksu nie czytałem ale z różnych informacji widzę, że opinie są podzielone.