Autor Wątek: The Batman  (Przeczytany 42573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: The Batman
« Odpowiedź #255 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 13:41:50 »
Nihil novi sub sole.

No a dlaczego nie będą szukać kogoś z taką facjata? Choćby dlatego, że po co mają się męczyć z wyszukiwaniem odpowiedniego talentu aktorskiego. Mają gwiazdy, które mogą przerobić charakteryzacją.

Czy to źle? Czy takie zbiegi nie są w końcu elementem magii kina?
Oczywiście, że to nic nowego. Nikt nigdzie nie napisał też, że to złe. Zdecydowanie to element magii kina.
W przedstawionych przez Ciebie zestawieniach - w każdym przypadku to wciąż rozpoznawalni aktorzy. Oczywiście odpowiednio spasieni, bez makijażu lub z dorobioną łysiną - ale rozpoznawalni. CF jest moim zdaniem nierozpoznawalny w tej charakteryzacji, a jego naturalnym atutem jest jego twarz - w tym przypadku całkowicie niepodobna. Nie wiem co jest dla produkcji filmu bardziej "męczące" - znalezienie właściwego aktora, czy codzienna (zapewne wielogodzinna i męcząca wszystkich) charakteryzacja, wyższa gaża itp. Nie mam nic przeciwko - ot, frapujące.

Ja farmazonie? To ty masz jakiś kuriozalny problem z castingiem, jakbyś dopiero odkrył co to są filmy. Gdy Lesa Grossmana zagrał Tom Cruise, też nie rozumiałeś czemu nie zatrudnili kogoś z łysiną, owłosionymi rękami i brzuszkiem, wartego 100 tyś., tylko zmienili Toma nie do poznania? Lub przykład z Christianem Balem z filmu Vice, który już wymieniałem.

Matt Reeves był przekonany, że to odpowiednia osoba do zgarania Pingwina, więc go obsadził. Tyle.
Tak, dopiero odkryłem co to są filmy..... ehhhhh. I tak, mam PROBLEM.
Chryste, zluzuj trochę chłopie. Nie czytasz ze zrozumieniem?

Cruise grający Grossmana był dla każdego (kto nie odkrył dopiero co to filmy) rozpoznawalny. Tak samo - Downey Jr jako Kirk Lazarus. W tym przypadku (o ile na zdjęciach w trailerze to faktycznie Cablepot) filmowcy poszli całkowicie w
zmianę fizjonomii. I tu świetnie pasuje pytanie Szekaka o cechy charakterystyczne Farrella, które o tym zdecydowały? Bo ja tego (może jeszcze) nie dostrzegam.

Matt Reeves był o tym przekonany? Skąd to info? Reeves osobiście zajmował się castingiem? WB chyba mu bezgranicznie ufa...

Juby

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #256 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:01:14 »
W innym temacie rozwodzisz się, że coś tam pisałeś w poprzednich postach, a pytania pod własnym postem nie dostrzegasz. Serio, nie pij już i idź spać.

No dobrze, odpowiem. Ze względu na srakie cechy. Wystarczą? Jakiej odpowiedzi ode mnie oczekujesz po tym, jak widziałem 2 (słownie: DWA) ujęcia z tym aktorem z filmu i nie wiem jaką interpretację Pingwina przedstawi Reeves? Mam odpowiadać na idiotyczne pytanie, które powinno być skierowane do reżysera / osoby odpowiedzialnej za casting?

Cytat: Gazza
Cruise grający Grossmana był dla każdego (kto nie odkrył dopiero co to filmy) rozpoznawalny.

Każdego powiadasz... Oglądając pierwszy raz Jaja w tropikach z braćmi w 2008 roku, zwróciliśmy uwagę że to Tom Cruise dopiero w połowie filmu, jakoś przy 3 scenie z nim, choć wszyscy dobrze go znaliśmy Toma i oglądalismy z nim ze 20 filmów.

Cytat: Gazza
Matt Reeves był o tym przekonany? Skąd to info? Reeves osobiście zajmował się castingiem? WB chyba mu bezgranicznie ufa...



Ja wysiadam.
« Ostatnia zmiana: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:12:22 wysłana przez Juby »

Offline Gazza

Odp: The Batman
« Odpowiedź #257 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:06:14 »
Ja już wysiadłem przy którymś Twoim poście ale z grzeczności dyskutowałem dalej. Widać - niepotrzebnie.
Ciao!

PS: who is Grazza? Chyba nie Grażyna Kasprzak bo ona podpisuje się Graza.... ;)

Offline Szekak

Odp: The Batman
« Odpowiedź #258 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:20:58 »
No dobrze, odpowiem. Ze względu na srakie cechy. Wystarczą?
No zależy czy coś oprócz tego jesteś jeszcze w stanie wydusić ze swojego intelektu.

Farrell też jest charakterystycznym aktorem.
Jakimi charakterystycznymi cechami dysponuje Farrell, skoro twierdzisz, że jest tak charakterystyczny. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Gazza

Odp: The Batman
« Odpowiedź #259 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:32:09 »
Cechą charakterystyczną Colina Farrella jest fakt, że jest Colinem Farrellem.  ;)
Jego filmowe emploi niczym się nie wyróżnia. Facet jest przystojny i tyle. No i jest ojcem dziecka naszej aktorki. Lubię go i za jego najlepszą kreację uważam Raya Velcoro w True Detective, ale nawet tam był dla mnie po prostu zdziadziałym Colinem Farrellem.

Offline OokamiG

Odp: The Batman
« Odpowiedź #260 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:41:51 »
W filmach Lathimosa, Farrell pokazał trochę inne oblicze. Wg. mnie praca z tym reżyserem rozwinęła go aktorsko. Dlatego też jestem zaintrygowany jego fizyczną przemianą i czekam jak wypadnie na ekranie.

sum41

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #261 dnia: Pn, 07 Wrzesień 2020, 20:58:30 »
Batman ma coronoswirusa ! ! !

Wybaczam Batmanowi ze nie byl przygotowany na Coronoswirusa wkoncu to dopiero jego 2 rok dzialalnosci w przyszlosci przeciez bedzie mial plan pokonania JLA :D

Bender

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #262 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 16:44:27 »


Miał zachęcić, ale skutek odwrotny.

Offline kelen

Odp: The Batman
« Odpowiedź #263 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 16:51:36 »
To jest fanowski zwiastun zrobiony na podstawie materiału z pierwszego z zeszłego roku.

Bender

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #264 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 17:22:27 »
oh.. to wiele wyjaśnia XD

sorki

Odp: The Batman
« Odpowiedź #265 dnia: Wt, 01 Marzec 2022, 21:15:26 »
  Nowy Batman zbiera bardzo dobre recenzje. Nie chodzę do kina na te komiksowe produkcje, ale tym razem chyba zrobię wyjątek.

sum41

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #266 dnia: Śr, 02 Marzec 2022, 15:06:40 »
Czekalem bardzo, czekam jeszcze bardziej :)

Recenzja Kinomaniaka



Offline SawiK

Odp: The Batman
« Odpowiedź #267 dnia: Śr, 02 Marzec 2022, 18:44:27 »
Rezerwacja zrobiona 🤘 oby do piątku 💪💪

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #268 dnia: Cz, 03 Marzec 2022, 21:11:21 »
Manufaktura Łódź, IMAX 2D, napisy pl, 6 marzec 2022, godzina 14.30. To seans numer 1 - ktoś z Was będzie wtedy w tym miejscu, na tego rodzaju formacie seansu? Drugi raz wybieram się: dzień następny (jeśli zdążę! Wiele rzeczy do ogarnięcia jest jeszcze w Łodzi) na 11.00 - dubbing pl, IMAX 2D.

Pan Zemsta zrodzona w mroku Gotham City, nadchodzi! To będzie gruuuuuuba rzecz! Bang! Na pewno, podczas oglądania "The Batman" zwrócę uwagę na płynność dźwięku w stosunku do obrazu (i na odwrót) - czyli, czy w filmie Reevesa montaż w tym aspekcie zagra genialnie czy nie. Chłop ma talent do kierowania zespołem w taki sposób, że jego filmy zdają się być jak jeden spójny muzyczno-wizualny byt.

sum41

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #269 dnia: Pt, 04 Marzec 2022, 08:20:10 »
Bardzo wazne info ktore zmieni odbior filmu na zawsze Catwoman jest biseksualna, teraz dzieki tej mega waznej informacji bedzie mi sie lepiej ogladalo....