Autor Wątek: The Batman  (Przeczytany 42531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #195 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 10:37:57 »
No mnie nie przekonuje jako całość. Ma fajne elementy, ale całościowo, podobnie jak kostium, wygląda to tak jakby mieli kilka konceptów na raz.


Offline Marvelek

Odp: The Batman
« Odpowiedź #196 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 16:54:08 »
Nie chcę skreślać tego filmu, ale uważam tak patrząc po tych zdjęciach wygląda to raczej słabo. Najwyżej będzie "komedia" pokroju "Batman i Robin" ;D

Offline R~Q

Odp: The Batman
« Odpowiedź #197 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 17:05:51 »
Chciałbym zobaczyć, jak narzekaliście na to, że Christian Bale ma zbyt mało kwadratową twarz jak na Batmana, a tak w ogóle to kto to widział Batmana operującego z jakiegoś penthouse'u, a nie z batjaskini.

Offline Marvelek

Odp: The Batman
« Odpowiedź #198 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 17:11:13 »
Chciałbym zobaczyć, jak narzekaliście na to, że Christian Bale ma zbyt mało kwadratową twarz jak na Batmana, a tak w ogóle to kto to widział Batmana operującego z jakiegoś penthouse'u, a nie z batjaskini.

Ja akurat trylogię Nolana uważam za najlepsze filmy o Batmanie, ale to moje zdanie :) Filmu podobnego typu nikt już nie nakręci, podobnie jak nie doczekamy się przez wiele, wiele lat autorskiego filmy z Marvela.

Bender

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #199 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 18:05:34 »
Christian Bale był beznadziejnym Batmanem. Mówiłem to przed filmami, mówię to samo po. Bęc.

Offline SawiK

Odp: The Batman
« Odpowiedź #200 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 18:09:49 »
Christian Bale był rewelacyjnym Batmanem. Mówiłem to przed filmami, mówię to samo po. Bęc.

Swoja droga wybór B.A mocno mnie bolał, po BvS odszczekałem wszystko. Patisona nie oceniam zobaczę film to się wypowiem.
Auto odbiega od mojego wyobrażenia tak jak i uszka gacka ale zobaczymy jak to pójdzie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 06 Marzec 2020, 18:13:30 wysłana przez SawiK »

Offline Marvelek

Odp: The Batman
« Odpowiedź #201 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 18:21:29 »
Christian Bale był rewelacyjnym Batmanem. Mówiłem to przed filmami, mówię to samo po. Bęc.

Obsada jest jednym z najmocniejszych punktów filmów Nolana. Dostaliśmy świetnie zbudowane postacie. Genialny jest tutaj Alfred i to chyba pierwsze filmy, w których nie jest on kwiatkiem dodanym do kożucha. Uważam, że obecnie są małe szanse na naprawdę dobry film trykociarski i widzę w tym dwa powody. Po pierwsze wymóg budowania rozbudowanych uniwersów gdzie wszystkie filmy muszą być ze sobą powiązane. Do tego nie można nakręcić już zwyczajnego filmu o Spider-Manie. Koniecznie musi się pojawić Iron Man i bohaterowie innych filmów. Od lat mamy pewien szablon w oparciu o który te filmy są kręcone, żadnej autorskiej wizji.

Offline Mateusz

Odp: The Batman
« Odpowiedź #202 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 20:11:15 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Online xanar

Odp: The Batman
« Odpowiedź #203 dnia: Nd, 23 Sierpień 2020, 09:13:14 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #204 dnia: Nd, 23 Sierpień 2020, 09:38:18 »
Super to wyglada tylko boje sie narzekaczy BvS i Marvelozy ze znow mroku za duzo.

Bender

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #205 dnia: Nd, 23 Sierpień 2020, 09:43:44 »
Nie boje sie duzej ilosci mroku, natomiast jak ten mrok jest bezbarwny to już tak.  Oczywiscie to tylko trailer, ale uderzył mnie całkowity brak charakteru. Na razie widzę jakiś generyczny konglomerat rzeczy, które widziałem już setki razy. Nie ma tu absolutnie nic co sprawiłoby, że poczułbym się zaintrygowany.

sum41

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #206 dnia: Nd, 23 Sierpień 2020, 09:46:48 »
Dzis mamy tak duzo wszystkiego ze coraz trudniej zrobic cos nowego moze potrzeba zrobic by sobie kilku letnie wakacje i wrocic z dawnym pragnieniem.

Offline Szekak

Odp: The Batman
« Odpowiedź #207 dnia: Nd, 23 Sierpień 2020, 10:48:10 »
Albo nie krecic co chwila kolejnych wersji Batmana.  Na poczatku nowe po trylogii Nolana Batmany byly podyktowane tym, ze mamy uniwersum i rozwijamy w nim postacie, w miedzyczasie uniwersum jeblo, Affleck podziekowal, ale Batmana dalej robia. Ja tam sie tym nie jaram, bardziej jara mnie już Black Adam i Shazam 2.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: The Batman
« Odpowiedź #208 dnia: Nd, 23 Sierpień 2020, 13:26:33 »
  Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia, w teorii nie wygląda to źle, ale jakoś tak przyzwyczaiłem się że każda kolejna odsłona ekranowego Batmana była zupełnie inna od poprzedniej, mniej czy bardziej udana, ale była całkowicie autorską wizją. To tutaj wygląda jak kopia nolanowskiego filmu. Na dodatek nie jestem przekonany co do osoby reżysera, spośród poprzedników tylko Schumacher był doświadczony w fachu, jeżeli liczyć Snydera to on też, Burtonowi i Nolanowi ich Batmany dopiero otworzyły drzwi do wielkiej kariery, ale każdy z tej czwórki miał już na koncie conajmniej jeden wielki przebój. Reeves nie nakręcił jeszcze żadnego świetnego filmu.
« Ostatnia zmiana: Nd, 23 Sierpień 2020, 13:30:13 wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

sum41

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #209 dnia: Nd, 23 Sierpień 2020, 13:33:07 »
Kopia Nolana oj chyba nie bardzo.