Autor Wątek: The Batman  (Przeczytany 42539 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #135 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 13:31:36 »
To teraz cofnijcie się wyżej, i przeczytajcie ze zrozumieniem co napisałem.
Może sam siebie zacytuje, skoro dla Was to zbyt trudne działanie, i wolicie wygadywać w moim kierunku bzdury:

Cytuj
Nie mówię o ludziach którym się nie podoba, tylko szczekaczach którzy twierdzą że to "logo nie jest batmanowe"

Panowie, jeszcze coś Wam zacytować z moich poprzednich postów, żeby dotarło że nie mówiłem o ludziach którym się nie podoba, tylko twierdzących że "to logo nie jest komiksowe"? Ad2 - nikt tutaj nie wspomniał o tym że jest "mało komiksowe", więc chyba czytający domyślili się, że odniosiłem się do komentarzy w innych miejscach w sieci?

A teraz jeszcze raz, by tam razem do każdego dotarlo:

Cytuj
Nie mówię o ludziach którym się nie podoba, tylko szczekaczach którzy twierdzą że to "logo nie jest batmanowe"

Podzielmy jeszcze moje zdanie i wyjaśnijmy, by na pewno dotarło:

"Nie mówię o ludziach którym się nie podoba" - To oznacza, że nie mówię o ludziach, którym się nie podoba, jak to w tym zdaniu zostało zawarte. Czyli nie uważam osób którym się nie podoba, za szczekaczy.

" tylko szczekaczach którzy twierdzą że to logo nie jest batmanowe" - tutaj odniosłem się do osób, które twierdzą że pierwotny komiksowy symbol "nie jest batmanowy", jak to w tym zdaniu mogliście zauważyć.

Można było na spokojnie zapytać, zamiast tego jednak lepiej przelecieć oczami przez wiadomość, i nakręcić dramę. :)

Rozumiem że zostanę teraz przeproszony za bezpodstawne oskarżenia?

Offline isteklistek

Odp: The Batman
« Odpowiedź #136 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 13:32:07 »
Jeżeli ktoś chce twierdzić, że słabe i mało kreatywne jest podejście do logo, gdzie odwołuje się do pierwszego logo jakie powstało i na dodatek jest pokazane w nim "Po przybliżeniu ujęcia, widać że logo jest spawem z elementów pistoletu. Czyżby Batman zrobił sobie z logo z przetopionej broni, z której zamordowano jego rodziców?", to ja nie wiem, co było by mocniejsze, co by robiło większe wrażenie i było naprawdę niepokojące i przerażające w tym projekcie? Oczywiście zaraz możemy przejść do tego, że logo jest fajne, a logo to nie kostium i tak obracać kota ogonem.

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #137 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 13:34:02 »
Ale niech każdy uważa sobie co chce. Tylko niech nie przekręcają moich słów. Czy napisałem, że ludzie którym się nie podoba to "szczekacze"? Nie. Więc proszę nie wypisywać bzdur, że coś takiego powiedziałem. Wyżej wyszczególniłem o co mi chodziło jak dla małego dziecka.

Odp: The Batman
« Odpowiedź #138 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 15:52:08 »
  Tak po prawdzie to faktycznie zabrzmiało to dosyć obraźliwie.
  Mi się ten kostium bardzo podoba, to chyba nie będzie żadna zbroja tylko wręcz na odwrót, może być najlżejszy spośród dotychczasowych (pomijając Adama Westa rzecz jasna). Cieszę się bo Batman z filmu na film coraz bardziej przypominał pancernika, no i on znowu ma być początkujący? Bo tak to się kojarzy. Liczę na długie uszyska, jestem fanem Kelleya.

Offline SawiK

Odp: The Batman
« Odpowiedź #139 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 15:54:39 »
Wygląda ok przypomina te z gier Arkham. Niepokoi natomiast tak eksponowana szczeka, tam to mu zaraz ucho wyskoczy. Czekać trzeba oczywiście na efekt końcowy i to też może być strój nr1 który BW jeszcze zmodyfikuje reka LF.

Bender

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #140 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 16:16:17 »



Ta szczęka łamie imo ikoniczny design. Całkowicie odłsonięta wygląda po prostu jak nie u Batmana. Dodać do tego za chudą szyję i tę stójkę i jak na razie słabo to widzę. Plus to czego naprawdę nie lubię czyli kostium a la zbroja. Zastanawia mnie też obły nos z czymś co wygląda na obszycie? ....

W JL popsuli kostium, ale w BvS jak na razie jest chyba najlepszy jak dotąd. 

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #141 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 17:28:01 »
Jeżeli odebraliście to jakobym pisał o Was, to przepraszam. Wyżej wyjaśniłem, że nie chodziło o nikogo z forum. Zainteresowani niech przewiną i przeczytają cały przekrój "sprzeczki", zanim powiedzą że się teraz z czegoś wykręcam. Otóż nie mam z czego. Wystarczy przeczytać uważnie sprawdzić co napisałem.

Offline Koalar

Odp: The Batman
« Odpowiedź #142 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 18:22:40 »
Ani mnie nie porywa, ani mi nie przeszkadza na razie to, co zobaczyłem. Jeśli to jest początkujący Batman (logo), to może mieć kostium nie do końca ikoniczny (bo dopiero opracuje taki, który najlepiej się sprawdza w działaniu, chroni jego i jego tożsamość).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Gieferg

Odp: The Batman
« Odpowiedź #143 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 18:47:10 »
Cytuj
Jeśli to jest początkujący Batman

Podobno nie jest.

Bender

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #144 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 20:16:33 »
Podobno nie jest.

Oby nie, bo originów superhero to już było wyrzygu.

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #145 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 20:31:54 »
Plotki mówią że to będzie początkujący Batman dopiero po drugim roku swojej działalności.

Offline R~Q

Odp: The Batman
« Odpowiedź #146 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 20:42:13 »
Film może być fajny

Ale niestety odstępuje od perfekcyjnej wizji i realizacji Batmana w wykonaniu Snydera i Afflecka.

Offline Gieferg

Odp: The Batman
« Odpowiedź #147 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 20:46:53 »
Plotki mówią że to będzie początkujący Batman dopiero po drugim roku swojej działalności.

Dwa lata to nie jest początkujący.
Cała kariera Batmana wg Nolana nawet tyle nie trwała :P
« Ostatnia zmiana: Pt, 14 Luty 2020, 20:49:09 wysłana przez Gieferg »

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #148 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 20:56:03 »
Batman Nolana to uczłowieczony bohater w realistycznej konwencji, który załamał się i poddał po wydarzeniach, które komiksowy Batman przeżywa co weekend przez 20 lat :P Ja jednak biorę na to poprawkę, i gdy słyszę "Jest Batmanem od 2 lat" to mam przed oczami początkującego. Szanuje konwencję Nolana, ale zawsze mnie gryzło w oczy że powalczył z Ligą Cienia, Jokerem, stracił Rachel, i już się zamknął w piwnicy. Byłem zawsze zwolennikiem by między TDK i TDKR był jeszcze jeden film, który by dodał kolejne mocne i wiarygodne powody by Wayne zarzucił pelerynę. A było na to miejsce po TDK, gdzie działałby jako ścigany zbieg.

Offline R~Q

Odp: The Batman
« Odpowiedź #149 dnia: So, 15 Luty 2020, 14:10:06 »
Batmany Nolana nie są bardziej "realistyczne" niż Batmany np. Burtona czy Batfleck i najwyższy czas skończyć z tym mitem. To, że miasto wygląda jak Chicago, nie znaczy, że setting jest "hiperrealistyczny" (jak napisał jeden z tych pismaków z filmwebu).