Autor Wątek: The Batman  (Przeczytany 42542 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Batfan

The Batman
« dnia: Cz, 02 Maj 2019, 15:34:51 »

Chciałbym podyskutować o nadchodzącym nowym filmowym Batmanie, który wyjdzie spod kamery Matta Reevesa. Wokół tego filmu już krążą legendy, a spora część ludzi nawet przestała wierzyć, że on kiedykolwiek wyjdzie. To wszystko poprzez zawirowania wokół "starego" filmowego DC, gdy był tam jeszcze burdel, który ostatecznie posprzątał Walter Hamada, ale nie na tym chcę się skupić, a na samym filmie. Ostatnio w końcu zaczynamy dostawać coraz więcej konkretów, a nawet sam Reeves zaczął zabierać głos. W obecnej chwili wiemy już, że:

1) Batman na pewno będzie młodszy i nie zagra go Ben Affleck. Pozostaje tylko pytanie czy będzie to film osadzony w przeszłości, czy może jednak po prostu odmłodzą Batmana, odcinając się całkowicie od poprzedniego, co nie byłoby dziwne po tym co widzimy obecnie. No i oczywiście najważniejsze pytanie, czyli kto zagra Batmana, ale o tym nieco później.
2) Film będzie bardziej kameralną opowieścią, choć ma pojawić się kilku złoczyńców z galerii Batmana.
3) Ma być to w końcu taki Batman jakiego jeszcze nie dostaliśmy na ekranie, czyli detektyw, a sam film ma być w klimacie noir.
4) Premiera filmu zaplanowana jest na czerwiec 2021 roku, a zdjęcia do niego mają już ruszyć na jesień tego roku.

No i teraz przechodzimy do tego kto będzie nowym Batmanem. Mój idealny kandydat niestety odpadł przez wiek. Był nim Jon Hamm, który w mojej opinii byłby przegenialnym Batmanem, nie tylko wizualnie, ale i aktorsko, ale jakby nie patrzeć jest to zrozumiałe, że chcą uderzyć w kogoś młodszego i tutaj moim faworytem, i chyba nie tylko moim jest Armie Hammer. Właściwie to jestem pewien, że to właśnie Armie będzie nowym Batmanem. Co do samego castingu to Daniel Richtman, czyli dość mocne źródło, zwłaszcza jeśli chodzi o Batmana, napisał w poniedziałek na swoim twitterze, że casting będzie już w tym tygodniu.

John_

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 15:58:50 »
Tyle już się wydarzyło wokół tego filmu. Affleck miał reżyserować i grać główną rolę (napisał sam scenariusz Batman vs. Deathstroke). Później rozmyślił się z reżyserii i miał tylko zagrać by na sam koniec całkowicie dać sobie spokój z tym projektem. Liczę na film, bo jak dotąd żaden filmowy Batman nie został przedstawiony jako pełnoprawny detektyw.

Offline Gascon200

Odp: The Batman
« Odpowiedź #2 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 18:06:18 »
Tyle już się wydarzyło wokół tego filmu. Affleck miał reżyserować i grać główną rolę (napisał sam scenariusz Batman vs. Deathstroke). Później rozmyślił się z reżyserii i miał tylko zagrać by na sam koniec całkowicie dać sobie spokój z tym projektem. Liczę na film, bo jak dotąd żaden filmowy Batman nie został przedstawiony jako pełnoprawny detektyw.

W sumie to trochę dziwne i śmieszne, ale jeśli jakieś medium, poza komiksami, pokazało Batmana że strony detektywa to właśnie gry i kreskówki dla dzieci.

Co do filmu - wiemy również o tym że będzie się dziać w latach 90,  Batman będzie działać od kilku lat, a i prawdopodobnie pojawi się Pingwin.

John_

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #3 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 18:14:44 »
Z Pingwinem może być coś na rzeczy. Pojawia się w plotkach od bardzo dawna. Chętnie zobaczyłbym go nie tyle jako handlarza bronią i bossa mafijnego, a może burmistrza Gotham jak w Batman: Earth One. Zepsute miasto od najwyższych szczeblów.

Offline Batfan

Odp: The Batman
« Odpowiedź #4 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 18:16:23 »
Właśnie nie dam sobie uciąć ręki czy lata 90 zostały potwierdzone, ale jeśli tak, to jeden punkt można wykreślić. I oczywiście takie informacje się pojawiały, ale nie kojarzę, potwierdzenia. Tak czy siak, wtedy nie miałoby sensu brać Hammera, tylko jakiegoś 20 kilku letniego aktora, a studio mocno naciska jednak żeby to był aktor 30+. A co do Batmana detektywa to zgadzam się w całej rozciągłości i bardzo mocno na to czekam, Pingwin to raczej pewniak na pojawienie się.

Offline Mateusz

Odp: The Batman
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 17 Maj 2019, 09:17:06 »
Robert Pattinson zostanie nowym Batmanem!

Na 99% nowym Batmanem zostanie Robert Pattinson. Lepszym wyborem byłby Aaron Taylor-Johnson, ale nie jest źle. Na pewno lepszy Pattinson niż Nicholas Hoult, który podobno również był mocno rozważany.
« Ostatnia zmiana: Pt, 17 Maj 2019, 09:19:23 wysłana przez Mateusz »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Gascon200

Odp: The Batman
« Odpowiedź #6 dnia: Pt, 17 Maj 2019, 09:40:12 »
Imo dobra decyzja. To mimo wszystko uzdolniony aktor, a to że ludzie go kojarzą ze Zmierzchu - cóż, to było z dekadę temu, a masa aktorów w Hollywood dostała swoje odkupienie właśnie często przez takie role superbohaterskie.

No i to jest całkiem ciekawa ewolucja - od wampira, do człowieka nietoperza :>

Offline isteklistek

Odp: The Batman
« Odpowiedź #7 dnia: Pt, 17 Maj 2019, 10:21:54 »
Ciężko powiedzieć, czy to dobra decyzja. Wszyscy zaczynają hejtować, bo to aktor ze Zmierzchu....znaczy, że oglądali wszystko, ja widziałem tylko pierwszą część. Jak BW może wypaść całkiem nieźle biorąc pod uwagę, że ma grać rozpieszczonego bogacza, co lubi się zabawić, gorzej może być z Batmanem, ale wstrzymam się z opinią do momentu aż zobaczę go w kostiumie.

Online Martin Eden

Odp: The Batman
« Odpowiedź #8 dnia: Pt, 17 Maj 2019, 10:39:44 »
Już na wrzuconym przez Mateusza zdjęciu nie wygląda źle.
W Zmierzchu był celowo blady, chudy i ospały. Ale w Cosmopolis pokazał się z bardzo dobrej strony.
Jak przypakuje albo trochę przytyje, będzie dobrze.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #9 dnia: Pt, 17 Maj 2019, 11:07:18 »
Upragniona ulga, niczym długo wyczekiwany spokój pośród kakofonii hollywoodzkiego wrzasku, kto, kiedy i jak, odegra swoją rolę w "The Batman" Reevesa ! W końcu... Stało się. Robert Pattinson będzie tym, kto po Afflecku wcieli się w Mrocznego Rycerza i zaprezentuje nam ideę samozwańczego mściciela Gotham City; przecież Batman, czy Joker to idea, a nie postać - aktor odgrywający jego rolę. Wybór Pattinsona do tak trudnego angażu może być sporym zaskoczeniem, jednakże aktor doskonale pasuje do klimatu / gatunku: detektywistycznego, mrocznego kryminału z elementami Noir.


Itachi

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #10 dnia: Pt, 17 Maj 2019, 20:26:45 »
Kurła dobry wybór Pany, jako młody Bruce Wayne wygląda kozacko. Oby tylko skonstruowana zbroja nie przypominała cyborga jak w Lidze Sprawiedliwości, oglądałem ostatnio i naprawdę Batman tam momentami wyglądał jak Bane albo Hulk.

Wybór Pattinson'a gwarantuje również sukces kasowy, aktor jest niezwykle popularny dzięki sadze Zmierzch, także % kobiet idący na sens powinien być wysoki (z przymrużeniem oka).

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #11 dnia: Cz, 20 Czerwiec 2019, 23:49:36 »
Kolega podesłał mi bardzo fajny fan art z nowowybranym R. Pattinsonem w roli Batmana. Autor: Simone Bianch.



Offline Neofita

Odp: The Batman
« Odpowiedź #12 dnia: Pt, 21 Czerwiec 2019, 00:04:44 »
Pattinson to moze byc strzal w 10. Rozpoznawalne nazwisko wsrod mlodego pokolenia (choc raczej asymetrycznie lubiany jesli chodzi o plec ;)), wiec gwarancja dodatkowego boostu widzow (jakby film z tytulem Batman tego potrzebowal ;)).
Z tego co sie slyszy, jest calkiem dobrym aktorem (niestety, poza klipami z memami, nie dane mi bylo samemu obczaic jego warsztatu). Nie jest typowym nice guy'em z wygladu, ma troche z aparycji lobuza, i chyba bez wyjatku podoba sie kobietom (ewentualnie wzbudza ich zainteresowanie) - a to dobrze wrozy, bo przeciez pamietamy, ze przed Brucem kazda niewiasta wrecz doslownie rozkladala nogi.
Fizycznie na pewno sie zmieni do roli, juz mu spece od witamin pewnie zaczeli podawac to i owo i wrzuca na silke zanim skoncze pisac tego posta.
Jesli sie sprawdzi, to z racji mlodego wieku mozemy doczekac sie RDJ od DC, z filmami komiksowymi idacymi w setki (dobra, troche mnie ponioslo ;)).

Kompletnie nie przeszkadza mi, ze gral w <przymiotnik> sadze Zmierzchu. Trzeba oddzielic prace od ideologii.

Jestem ostroznym optymista, tylko niech studio da troche wolnosci tworcom, to chyba jest najwiekszym bolem ostatnich komiksowych produkcji.

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #13 dnia: Pt, 21 Czerwiec 2019, 00:15:00 »
Cytuj
(niestety, poza klipami z memami, nie dane mi bylo samemu obczaic jego warsztatu)

https://www.filmweb.pl/film/Cosmopolis-2012-569242

https://www.filmweb.pl/film/Life-2015-704232

Syn Gotham

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #14 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 19:23:42 »
Nie jarał mnie wybór Pattinsona do tej roli, miałem swoich innych faworytów, zresztą podchodziłem do tego dość sceptycznie ale bez hejtu mimo że znałem go tylko z tej roli. Wtedy postawiłem sobie za cel obejrzeć wszystkie filmy w których Pattinson zagrał, wraz z tymi paskudnymi Zmierzchami. I co? I dziś się cholernie jaram tym wyborem. Mogę się zakładać z każdym tutaj w tej chwili że będzie to najlepsza interpretacja Batmana i Bruce'a Wayne'a jaką dostaniemy na dużym ekranie. Gość zrobił niesamowity progres od tamtych potworków - których zresztą on sam nienawidzi i przyznawał się do tego już wcześniej. Umiejętności aktorskie to było jedyne o co się martwiłem bo aparycję Wayne'ową Pattinson posiada. Natomiast jeśli chodzi o warunki fizyczne to nie macie się co martwić, bo facet już zatrudnił na trenera personalnego Harleya Pasternaka, a tego pana chyba nikomu nie trzeba przedstawiać jeśli chodzi o Hollywood. Podeślę wam jeszcze niżej artykuły które choć trochę wątpiącym powinny wlać nadziei w serce, bo widać że to będzie dla niego cholernie ważna rola. Ja spodziewam się fajerwerek.

1) Robert Pattinson wypowiedział się o roli Batmana
2) Robert Pattinson o kostiumie Batmana
3) Robert Pattison rozmawiał z Christopherem Nolanem o roli Batmana