Autor Wątek: The Batman  (Przeczytany 42594 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Odp: The Batman
« Odpowiedź #45 dnia: Pn, 14 Październik 2019, 23:41:49 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #46 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 00:12:07 »
To kolorem skóry raczej nie będą się emocjonować:



PS: Wystąpiła już raz komiksowej roli - jako Angel w X-Men: First Class

Offline isteklistek

Odp: The Batman
« Odpowiedź #47 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 09:33:19 »
Halle Berry już była Catwoman, chyba, że niektórzy napiszą, że jednak nie była, bo nazywała się Patience Phillips a nie Selina Kayle..... więc te wszystkie nagle pojawiające się zarzuty o to, że nie ma białej aktorki jest chybione, ale wiadomo, że niektórzy nie sięgają pamięcią tak daleko, by pamiętać kreację Berry, która pod względem fizycznym była ciekawym wyborem, bo w tym czasie była wysoko na listach najseksowniejszych kobiet. Jeżeli jednak chodzi o ten wybór z 2004, to ci którzy pamiętają woleli by zapomnieć.

Online OokamiG

Odp: The Batman
« Odpowiedź #48 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 09:46:25 »
Wygląda idealnie jako Kotka.

Offline isteklistek

Odp: The Batman
« Odpowiedź #49 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 10:10:22 »
Nie wiem, jakie są plany związane z postacią Catwoman, ale zakładam, że docelowo myśli się o zrobieniu solo filmu, a tutaj może być problem, bo Zoe chyba do tej pory był aktorką w serialach, teen dramach, albo rolach drugoplanowych, a tutaj szykuje się większe wyzwanie. Jeżeli nie powstanie film solowy, to ma być trylogia z Batmanem. Na dzień dzisiejszy dobieranie aktorów/aktorek według klucza nazwiska, czy koloru skóry niczym innym niepodparte wychodzi tak sobie.

W świecie Batmana jest serial Batwoman, gdzie kluczem było to, że Ruby Rose jest lesbijką i do tej pory jest słabo, jeżeli chodzi o postać, bo ona jest strasznie drewniana w swojej roli. Zdecydowanie lepiej wypada Rachel Skarsten jako Alice, która jest czarnym charakterem serialu. Niestety nie wróże temu serialowi zbyt długiego życia, ale za to nie jest odpowiedzialna tylko Rose, bo serial jest strasznie głupi podpinając się na każdym kroku pod markę Batmana i te ciągłe Bruce -  Bruce to, Bruce tamto.

Offline death_bird

Odp: The Batman
« Odpowiedź #50 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 10:59:24 »
Ona wygląda jak kotka, ale po długiej głodówce i w trakcie odwyku - dziewczyna jest rozmiaru wysportowanego kolibra.
Przy czym o ile aktorką jest nie najgorszą, o tyle jej styl gry kojarzy mi się z reklamą proszków na uspokojenie. A tutaj trzeba kogoś przebojowego i dynamicznego. Na dzień dzisiejszy dla mnie pudło. 
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online OokamiG

Odp: The Batman
« Odpowiedź #51 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 12:18:46 »
Ona wygląda jak kotka, ale po długiej głodówce i w trakcie odwyku - dziewczyna jest rozmiaru wysportowanego kolibra.
Przy czym o ile aktorką jest nie najgorszą, o tyle jej styl gry kojarzy mi się z reklamą proszków na uspokojenie. A tutaj trzeba kogoś przebojowego i dynamicznego. Na dzień dzisiejszy dla mnie pudło. 
Za czarna, za chuda, producenci powinni znaleźć niewidzialną aktorkę, żeby wszystkich zadowolić.  Kobieta-Kot skacze po dachach i musi być w stanie wszędzie się wślizgnąć. To w końcu ma być Kobieta-Kot, a nie Kobieta-Mors o wielkich gabarytach. A styl gry aktorskiej dużo zależy od reżysera, więc Reeves może wydobyć z niej nowe pokłady talentu i sprawnie ją poprowadzić.

Offline death_bird

Odp: The Batman
« Odpowiedź #52 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 12:39:56 »
Michelle Pfeiffer czy Anne Hathaway lwami morskimi nie były. Ale nie były też wróblami. Z kolei przy całej mojej sympatii dla Halle Berry, ale ona ze swoją posturą do tej roli zwyczajnie się nie nadawała (filmu jako całości nawet nie chcę pamiętać) - tak samo jak niespecjalnie nadawała się do roli Ororo (bo tam należało albo zatrudnić rodowitą Kenijkę albo kogoś w stylu Naomi Campbell), ale to już inny wątek. Sprawa jest prosta: jeżeli ekranizujemy komiks to powinniśmy starać się dobrać aktora/aktorkę tak żeby jak najlepiej oddawał(a) pierwowzór (przypomnij sobie jaką Mystique była R. Romijn a jaką Lawrence - dwie różne rzeczywistości). Tylko tyle i aż tyle.
W tym wypadku obawiam się, że możemy dostać powtórkę z Kotki w wydaniu Halle.
Sam w tej roli najchętniej zobaczyłbym Gal Gadot. :P
A przynajmniej kogoś w tym właśnie typie.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online jotkwadrat

Odp: The Batman
« Odpowiedź #53 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 12:57:34 »
Mnie z urody najbardziej pasowałaby Morena Baccarin.

Offline death_bird

Odp: The Batman
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 13:07:21 »
No...
Inna sprawa, że idąc w tym kierunku bliżej byłoby mi chyba do Cobie Smulders. Ale wytwórnia wie lepiej.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Odp: The Batman
« Odpowiedź #55 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 13:10:22 »
Amanda Seyfried.

Offline death_bird

Odp: The Batman
« Odpowiedź #56 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 13:28:54 »
Wiem, że wyglądam jakbym dostał gonitwy myśli, ale cofam swoje poprzednie typy: Krysten Ritter.  ;D
Jej by nie zabrakło charyzmy. Ale wytwórnia wie lepiej.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #57 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 16:30:35 »
Czarny Kryminał plus intryga, w której Batman - detektyw, odnalazłby się znakomicie. Tak przedstawia się mój punkt widzenia, jeśli chodzi o "The Batman" od Matta Reevesa. Mimo iż aktorki, której dedykowano rolę Catwoman nie znam, swą aparycją w klimat filmu wpisze się nad wymiar dobrze. Niewątpliwie emanuje z niej zagadkowy magnetyzm, władczość, seksapil. I chyba to powinno wystarczyć; do tej pory Kobieta Kot w kinowym świecie DC nie miała okazji zaistnieć, na tyle na ile pozwalają jej możliwości. Interpretacja jej komiksowego pierwowzoru na przestrzeni lat kreacji tworów wielkiego ekranu tego Uniwersum, niestety, nie była spójna. Catwoman w "The Batman" Reevesa będzie przełomowa. Sądzę, że zetkniemy się z dużą wizerunkową zmianą postaci, prawie że rewolucją. Teraz to tylko czekać na wejście ekipy filmu na plan zdjęciowy, i jakieś pierwsze relacje z początku prac nad realizacją scenariusza "The Batman". Do tego jednak trochę czasu zostało... Cierpliwość rzecz święta.  8)

Offline Szekak

Odp: The Batman
« Odpowiedź #58 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 21:50:20 »
Mi się wybór podoba, o ile czarny Gordon to dla mnie idiotyzm, tak Zoe do roli Catoman nadaje się imo bardzo dobrze.
Piękno jest w oczach patrzącego.

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #59 dnia: Wt, 15 Październik 2019, 21:59:16 »
Dlaczego od razu idiotyzm? Dajcie spokój. Co miałoby być idiotyczne w czarnoskórym Gordonie? Czy to Czarna Pantera, Icon, Luke Cage, lub nawet Black Lightning u którego kolor skóry ma związek z historią postaci? Albo czy to brytyjski książe który musi być biały? Czy jest cokolwiek w historii Jamesa Gordona, co miałoby sprawić że zmiana jego koloru skóry jest idiotyczna dla konstrukcji postaci? Zwyczajny policjant z USA...