Autor Wątek: The Batman  (Przeczytany 42538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Syn Gotham

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #30 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 13:59:25 »
Całe szczęście, że to nie była Selina bo tego już bym nie zdzierżył. Lubię aktorkę, ale ten film i ta rola były żenująco złe, a te dzieło można stawiać na tej samej półce co Batmany Schumachera czy Green Lantern.

Co do Eizy się zgodzę, to też jest mój wybór numer jeden i swego czasu dość głośno się o niej mówiło, choć raczej w momencie gdy do roli Batmana był brany pod uwagę Jon Hamm, potem ucichło. I nie Gonzales tylko Gonzalez.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #31 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 15:22:54 »
Pragnę dreszczowca, thrillera i mroku. Pragnę, aby Gotham w "The Batman" Matta Reevesa spowiła gęsta mgła z ludzkich grzechów, korupcji, ciemności i pychy. Rola Aliego w serialu "Detektyw" byłaby dobrym tropem, jeśli chodzi o ewentualny wybór jego osoby do zagrania postaci Jima Gordona. Z przyjemnością zobaczyłbym go w tak ikonicznej dla Uniwersum DC roli; zresztą konwencja fabularna i klimat "The Batman" będą całkowicie inne niż wszystkie Bat-filmy do tej pory. Ten film widzę, jako obraz kinowy z elementami gatunku tzw. ,,czarnego kryminału"!

Offline Szekak

Odp: The Batman
« Odpowiedź #32 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 15:49:55 »
Eee tam, ja bym wolał Ane de Armas.


Piękno jest w oczach patrzącego.

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #33 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 15:55:35 »
Na początku nie poznałem, a to love interest protagonisty nowego Blade Runnera ;)

Syn Gotham

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #34 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 02:21:38 »
Eddie Redmayne, zdobywca Oscara i gwiazda Fantastycznych Zwierząt przyznał w wywiadzie dla IMDb, że chciałby wcielić się w postać Riddlera.



Offline OokamiG

Odp: The Batman
« Odpowiedź #35 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 14:36:17 »
Jest zbyt grzeczny do tej roli.

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #36 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 14:37:35 »
Ja bym chciał w końcu Davida Tennanta w roli Riddlera.
Mówi się o tym w fandomie już od czasów TDK, czyli ponad 10 lat...

Offline OokamiG

Odp: The Batman
« Odpowiedź #37 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 14:48:44 »
Ten wybór byłby o wiele lepszy. Tennant sprawdzi by się w tej roli wiele lepiej. Redmayne nadaje się do ról zmanierowanych angielskich chłopców.

Syn Gotham

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #38 dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 04:39:07 »
Na pewno byłby to ciekawy wybór, ale czy chciałbym? Sam nie wiem. Aktora bardzo lubię i nie mam wątpliwości że byłby świetnym Gordonem, jara mnie jego wybór na Blade, choć jestem przeogromnym fanem Snipesa i będę musiał się przyzwyczaić, ale chyba jednak wolałbym inną opcję. Moją wymarzoną byłby Bryan Cranston.

Mała korekta. Drugim wymarzonym wyborem byłby Bryan Cranston. Trzecim byłoby zostanie J.K. Simmonsa, ale pierwszym tak jak wrzuciłem w temacie z castingami - Matthew McConaughey, o którym zwyczajnie zapomniałem wcześniej.

Offline Mateusz

Odp: The Batman
« Odpowiedź #39 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 09:03:16 »
Jonah Hill i Jeffrey Wright negocjują role w nowym Batmanie

Pierwsze pewniejsze informacje na temat castingu do nowego Batmana sugerują, że Hill zagra Pingwina lub Człowieka Zagadkę, a Wright wcieli się w Gordona.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Bender

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #40 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 09:06:48 »
O ile Wrighta uwielbiam, to trochę zaskakujący wybór. Ale pewnie wiedzą co robią.

Offline Mateusz

Odp: The Batman
« Odpowiedź #41 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 09:38:06 »
Wright to dobry wybór. Pasuje do Gordona bardziej niż Mahershala. Hill jak na razie jakoś średnio mi podchodzi.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #42 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 14:57:47 »
Ciekawe castingi. Coś czuję że na karnacje tego Gordona ludzie nie będą aż tak mocno narzekać, aktor ma dobrą reputację a i sam Gordon nie miał mimo wszystko nigdy aż takiego "fandomu".

Offline Gazza

Odp: The Batman
« Odpowiedź #43 dnia: So, 12 Październik 2019, 08:11:37 »
Nie rozumiem tego parcia na kolorowanie Gordona. Hollywood odpływa. 😳

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #44 dnia: Nd, 13 Październik 2019, 16:20:47 »
Na razie i tak nic nie jest oficjalne. A może wzorują się na Kruku, że chcą czarnoskórego Gordona? ;)