Autor Wątek: The Batman  (Przeczytany 9429 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Bender

Odp: The Batman
« Odpowiedź #195 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 10:37:57 »
No mnie nie przekonuje jako całość. Ma fajne elementy, ale całościowo, podobnie jak kostium, wygląda to tak jakby mieli kilka konceptów na raz.

GOBLIN GIRL (Moa Romanova) - Świetne! Bardzo oryginalna i interesująca kreska. Czekam na kolejne komiksy Romanovej.

Offline Marvelek

« Odpowiedź #196 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 16:54:08 »
Nie chcę skreślać tego filmu, ale uważam tak patrząc po tych zdjęciach wygląda to raczej słabo. Najwyżej będzie "komedia" pokroju "Batman i Robin" ;D

Offline R~Q

« Odpowiedź #197 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 17:05:51 »
Chciałbym zobaczyć, jak narzekaliście na to, że Christian Bale ma zbyt mało kwadratową twarz jak na Batmana, a tak w ogóle to kto to widział Batmana operującego z jakiegoś penthouse'u, a nie z batjaskini.

Offline Marvelek

« Odpowiedź #198 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 17:11:13 »
Chciałbym zobaczyć, jak narzekaliście na to, że Christian Bale ma zbyt mało kwadratową twarz jak na Batmana, a tak w ogóle to kto to widział Batmana operującego z jakiegoś penthouse'u, a nie z batjaskini.

Ja akurat trylogię Nolana uważam za najlepsze filmy o Batmanie, ale to moje zdanie :) Filmu podobnego typu nikt już nie nakręci, podobnie jak nie doczekamy się przez wiele, wiele lat autorskiego filmy z Marvela.

Online Bender

« Odpowiedź #199 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 18:05:34 »
Christian Bale był beznadziejnym Batmanem. Mówiłem to przed filmami, mówię to samo po. Bęc.
GOBLIN GIRL (Moa Romanova) - Świetne! Bardzo oryginalna i interesująca kreska. Czekam na kolejne komiksy Romanovej.

Offline SawiK

« Odpowiedź #200 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 18:09:49 »
Christian Bale był rewelacyjnym Batmanem. Mówiłem to przed filmami, mówię to samo po. Bęc.

Swoja droga wybór B.A mocno mnie bolał, po BvS odszczekałem wszystko. Patisona nie oceniam zobaczę film to się wypowiem.
Auto odbiega od mojego wyobrażenia tak jak i uszka gacka ale zobaczymy jak to pójdzie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 06 Marzec 2020, 18:13:30 wysłana przez SawiK »

Offline Marvelek

« Odpowiedź #201 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 18:21:29 »
Christian Bale był rewelacyjnym Batmanem. Mówiłem to przed filmami, mówię to samo po. Bęc.

Obsada jest jednym z najmocniejszych punktów filmów Nolana. Dostaliśmy świetnie zbudowane postacie. Genialny jest tutaj Alfred i to chyba pierwsze filmy, w których nie jest on kwiatkiem dodanym do kożucha. Uważam, że obecnie są małe szanse na naprawdę dobry film trykociarski i widzę w tym dwa powody. Po pierwsze wymóg budowania rozbudowanych uniwersów gdzie wszystkie filmy muszą być ze sobą powiązane. Do tego nie można nakręcić już zwyczajnego filmu o Spider-Manie. Koniecznie musi się pojawić Iron Man i bohaterowie innych filmów. Od lat mamy pewien szablon w oparciu o który te filmy są kręcone, żadnej autorskiej wizji.