Autor Wątek: The Batman  (Przeczytany 42543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online OokamiG

Odp: The Batman
« Odpowiedź #120 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 09:39:00 »
Fatalny symbol Batmana. Nie podoba mi się, strój też bez wyrazu.

Offline AntekSocjalny

Odp: The Batman
« Odpowiedź #121 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 10:43:55 »
Przypomina strój Daredevila z Netflix

Offline Gieferg

Odp: The Batman
« Odpowiedź #122 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 11:08:29 »
Beznadziejne jak dla mnie.

Offline Pan_Andrzejek

Odp: The Batman
« Odpowiedź #123 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 11:15:16 »
Strasznie biednie i dziwnie to wygląda. Zdecydowanie mi się nie podoba.

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #124 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 12:11:33 »
... Panowie ;) Jaki budżet Arrowverse? Gdzie Rzym a gdzie Krym? Przecież ten strój wygląda bardzo solidnie i jakościowo. Połączenie elementów z gier Arkham, komiksu Seana Murphy'ego (White Knight), z odważnym pierwszym logiem Batmana w historii, bez uszek na górze - nie spodziewałbym że ktoś je kiedyś wykorzysta w filmach.


Offline isteklistek

Odp: The Batman
« Odpowiedź #125 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 12:16:03 »
Ciekawa sprawa z tym logo, nie wiedziałem i nigdzie nie spotkałem się z wpisem, aby ktoś zwrócił na to uwagę. Ci, którzy zaczęli hejtować zaraz zaczną usuwać komentarze, aby nie wyszło, że się nie znają.

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #126 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 12:22:10 »
Tęsknie za logiem w żółtej elipsie z lat 90', ale trudno, bo Reeves chociaż postawił na coś oryginalnego.
Mimo mojej miłości do Batflecka, cieszę się że Matt poszedł w swoją stronę i nie wzorował się na kostiumie Snydera.

Cytuj
Ciekawa sprawa z tym logo, nie wiedziałem i nigdzie nie spotkałem się z wpisem, aby ktoś zwrócił na to uwagę. Ci, którzy zaczęli hejtować zaraz zaczną usuwać komentarze, aby nie wyszło, że się nie znają.

Szczekacze zawsze do szczekania pierwsi, później do myślenia i researchu.

Itachi

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #127 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 12:36:50 »
Szczekacze zawsze do szczekania pierwsi, później do myślenia i researchu.

Zluzuj porty. Mi też się nie podoba, czuję się jakbym oglądał zajawkę beznadziejnej Batwoman, a nie nowego solowego filmu z Mrocznym Rycerzem. Pozdrawiam!

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #128 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 12:40:04 »
Chyba nie u mnie są teraz "spięte porty". Nie mówię o ludziach którym się nie podoba, tylko szczekaczach którzy twierdzą że to "logo nie jest batmanowe" podczas gdy jest wzorowane na pierwszym logotypie, jaki został nałożony na klatkę piersiową tego bohatera w 39' roku. Pozdrawiam!

PS: Po przybliżeniu ujęcia, widać że logo jest spawem z elementów pistoletu. Czyżby Batman zrobił sobie z logo z przetopionej broni, z której zamordowano jego rodziców? Jak w komiksie Kevina Smitha :) Edgy. Mi się podoba pomysł, jeśli to prawda.

« Ostatnia zmiana: Pt, 14 Luty 2020, 12:51:59 wysłana przez John »

Itachi

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #129 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 12:46:10 »
I rozumiem że to już zezwala na zniżania się do niskiego poziomu w komentowaniu?  ;)

No nie. To pierwszy look, dla mnie wrzucanie takich zajawek jest niepotrzebne. Ale ludzie od razu łapią podjarkę i buduje się hype. Pierwszym wyznacznikiem będzie pierwszy trailer.

John

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #130 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 12:48:00 »
Cytuj
I rozumiem że to już zezwala na zniżania się do niskiego poziomu w komentowaniu?

Nie będę się wdawał z Tobą w dyskusje na temat "poziomu komentowania".
Zapraszam do rozmowy na temat Batmana, skoro jesteśmy w temacie o Batmanie.

Offline Gascon200

Odp: The Batman
« Odpowiedź #131 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 12:50:36 »
A mi się ten kostium podoba, szczęka Roberta dobrze pasuje do niego :P

Przynajmniej się wyróżnia na tle innych kostiumów.

Offline jotkwadrat

Odp: The Batman
« Odpowiedź #132 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 13:07:07 »
To logo wygląda jakby miało do czegoś służyć. Może odpinany batarang?

Bender

  • Gość
Odp: The Batman
« Odpowiedź #133 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 13:14:42 »
Szczekacze zawsze do szczekania pierwsi, później do myślenia i researchu.

Pohamuj się kolego.
"Szczekać" to sobie sam możesz jeśli lubisz.
Mam gdzieś fakt, że to było pierwsze. Wcale nie znaczy że najlepsze czy ikoniczne i w żaden sposób w moich oczach nie usprawiedliwia to słabego wyglądu.

Offline Cringer

Odp: The Batman
« Odpowiedź #134 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 13:16:42 »
Ciekawa sprawa z tym logo, nie wiedziałem i nigdzie nie spotkałem się z wpisem, aby ktoś zwrócił na to uwagę. Ci, którzy zaczęli hejtować zaraz zaczną usuwać komentarze, aby nie wyszło, że się nie znają.

Szczekacze zawsze do szczekania pierwsi, później do myślenia i researchu.
Nie no skoro to pierwsze logo w historii (o czym już wspomniałeś wcześniej), sam kostium zaś wzorowany na najgorszym kostiumie serii Arkham a ja zaś mam być szczekaczem i hejterem no to już mi się ten kostium podoba. Brawo konstruktywną krytyką i niechęcią odstawania do grupy znawfców mnie przekonaliście. Napiszę więcej, to jest najlepszy kostium Batmana w historii Batmana ever. Pędzę prosić moderatora o usunięcie mojego wcześniejszego komentarza.