Pozostałe > Filmy i seriale

Sweet Tooth Netflix

(1/4) > >>

Kvothe:
Kolejna adaptacja komiksu od Netflix

//www.youtube.com/watch?v=GrBw0pbF11s

nicolascage:
Często gdy Netflix robi adaptację czegoś spoko, to spłycają temat i marzy mi się, żeby zabrało się za to HBO. Ale jak zwykle trzymam kciuki i mam nadzieję, że fajnie wyjdzie :)

Pan M:
Na wiki opis mówi o postapokaliptycznym hororze a trailer trochę pachnie familijnym kinem z może, czymś poważniejszym w tle.

Sam image Gusa przywodzi na myśl jakąś bajeczkę dla dzieci. Jednak graficzny język komiksu lepiej sprzedaje takie pomysły przez swoja umowność. Boje się jak będzie wyglądał "Sandman" od Netflixa.

kubisz:
Netflix zapowiada(ł) serial tak: "skierowana do szerokiej publiczności, rodzinna i bajkowa opowieść". Zwiastun faktycznie mocno familijny. Moja pierwsza myśl: szkoda, że Netflix :-\

Pan M:

--- Cytat: kubisz w Cz, 29 Kwiecień 2021, 18:31:58 ---Netflix zapowiada(ł) serial tak: "skierowana do szerokiej publiczności, rodzinna i bajkowa opowieść". Zwiastun faktycznie mocno familijny. Moja pierwsza myśl: szkoda, że Netflix :-\

--- Koniec cytatu ---

Wybrali słodko pierdząca estetykę to jest jak jest. Można było zrobić z tego animację gdzie taka estetyka plastycznie byłaby dużo bardziej strawna, ale po co. Netflix musi robić aktorskie seriale na gwałt, żeby wywalać fajne licencje na swoją sieczkę.

Mnie w ogóle jeszcze rozbraja ten napis "based on the DC Comics". Po co to? Przeciętny kowalski, który nie ogarnia, że DC to nie tylko superhero, ale też świętej pamięci Vertigo jeszcze sobie pomyśli, że to rzecz osadzona w tym samym świecie co Batman i Wonder Woman  ::)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej