Autor Wątek: Sweet Tooth Netflix  (Przeczytany 2064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kvothe

Sweet Tooth Netflix
« dnia: Cz, 29 Kwiecień 2021, 16:54:19 »
Kolejna adaptacja komiksu od Netflix


Offline nicolascage

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 29 Kwiecień 2021, 17:07:46 »
Często gdy Netflix robi adaptację czegoś spoko, to spłycają temat i marzy mi się, żeby zabrało się za to HBO. Ale jak zwykle trzymam kciuki i mam nadzieję, że fajnie wyjdzie :)

Offline Pan M

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #2 dnia: Cz, 29 Kwiecień 2021, 18:02:21 »
Na wiki opis mówi o postapokaliptycznym hororze a trailer trochę pachnie familijnym kinem z może, czymś poważniejszym w tle.

Sam image Gusa przywodzi na myśl jakąś bajeczkę dla dzieci. Jednak graficzny język komiksu lepiej sprzedaje takie pomysły przez swoja umowność. Boje się jak będzie wyglądał "Sandman" od Netflixa.

Offline kubisz

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #3 dnia: Cz, 29 Kwiecień 2021, 18:31:58 »
Netflix zapowiada(ł) serial tak: "skierowana do szerokiej publiczności, rodzinna i bajkowa opowieść". Zwiastun faktycznie mocno familijny. Moja pierwsza myśl: szkoda, że Netflix :-\

Offline Pan M

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 30 Kwiecień 2021, 00:24:00 »
Netflix zapowiada(ł) serial tak: "skierowana do szerokiej publiczności, rodzinna i bajkowa opowieść". Zwiastun faktycznie mocno familijny. Moja pierwsza myśl: szkoda, że Netflix :-\

Wybrali słodko pierdząca estetykę to jest jak jest. Można było zrobić z tego animację gdzie taka estetyka plastycznie byłaby dużo bardziej strawna, ale po co. Netflix musi robić aktorskie seriale na gwałt, żeby wywalać fajne licencje na swoją sieczkę.

Mnie w ogóle jeszcze rozbraja ten napis "based on the DC Comics". Po co to? Przeciętny kowalski, który nie ogarnia, że DC to nie tylko superhero, ale też świętej pamięci Vertigo jeszcze sobie pomyśli, że to rzecz osadzona w tym samym świecie co Batman i Wonder Woman  ::)

Offline misiokles

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 30 Kwiecień 2021, 06:45:17 »
Wymogi licencyjne pokazywać to 'based on'.

Offline Dracos

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #6 dnia: Pt, 30 Kwiecień 2021, 08:14:42 »
Można było zrobić z tego animację gdzie taka estetyka plastycznie byłaby dużo bardziej strawna, ale po co. Netflix musi robić aktorskie seriale na gwałt, żeby wywalać fajne licencje na swoją sieczkę.

Może się mylę ale animacje to chyba sporo mniej osób ogląda niż aktorskie seriale nawet jeśli są skierowane do dorosłych, zasadniczo nie ma szans żeby poszerzyć grono widzów poza tych co je lubią a tak to trochę nałapią przypadkowych widzów.

Offline kubisz

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 17 Maj 2021, 17:26:43 »

Offline kubisz

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #8 dnia: Cz, 03 Czerwiec 2021, 20:45:26 »
Polska recenzja "Łasucha" od Serialowej:
https://www.serialowa.pl/283806/lasuch-sweet-tooth-serial-netflix-recenzja-opinie/
Cytuj
Jeśli więc nie macie planów na długi weekend, polecamy wam najsłodszą dystopię w historii telewizji. Warto, choćby ze względu na jednego z najsympatyczniejszych i najzdolniejszych dziecięcych aktorów, jacy ostatnio pojawili się na ekranie.
Może słodycz to nie do końca to, czego oczekiwałbym po ekranizacji tego komiksu, ale recenzja generalnie raczej zachęcająca.

Offline Gazza

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #9 dnia: Pt, 04 Czerwiec 2021, 14:24:37 »
Wjechał ŁASUCH - ciekawe jak ta ekranizacja sobie poradzi...

Offline eyesore

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #10 dnia: Pt, 04 Czerwiec 2021, 14:45:14 »
Wjechał ŁASUCH - ciekawe jak ta ekranizacja sobie poradzi...

Tu w ogóle nie wierzę że cos wyjdzie. Nawet trailer był już słaby, po za tytułem/konceptem całości nic tu nie będzie z komiksu.
A Boys to idealny przykład jak można zrobić adaptację komiksu i zrobić to naprawdę dobrze. 

Online michał81

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #11 dnia: Pt, 04 Czerwiec 2021, 16:47:31 »
Tu w ogóle nie wierzę że cos wyjdzie. Nawet trailer był już słaby, po za tytułem/konceptem całości nic tu nie będzie z komiksu.

Wjechał ŁASUCH - ciekawe jak ta ekranizacja sobie poradzi...
Ja po pierwszym odcinku jestem kupiony. W porównaniu do Jupiter's Legacy poziom realizacyjny jest wyższy. Więcej jak skończę cały pierwszy sezon.
« Ostatnia zmiana: Pt, 04 Czerwiec 2021, 17:47:02 wysłana przez michał81 »

Offline Gazza

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #12 dnia: Pt, 04 Czerwiec 2021, 18:13:35 »
Producentem jest Robert Downey Jr więc może nazwisko przyciągnie widzów. 😉

sum41

  • Gość
Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #13 dnia: Pt, 04 Czerwiec 2021, 23:31:02 »
Producentem jest Robert Downey Jr więc może nazwisko przyciągnie widzów. 😉

Watpie bo jakis ostatni film z Jr (cos fanatstycznego chyba dla dzieci) zrobilo klape mimo ze tam gral glowna role...

Offline Pawel.M

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #14 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 17:40:27 »
Ja po pierwszym odcinku jestem kupiony. W porównaniu do Jupiter's Legacy poziom realizacyjny jest wyższy. Więcej jak skończę cały pierwszy sezon.
Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek tego Łasucha - ckliwe gufno, które nawet nie stało koło komiksu, dalej odpuszczam.