Autor Wątek: Swamp Thing  (Przeczytany 8888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #45 dnia: Nd, 16 Czerwiec 2019, 20:52:11 »
Oby nikt tym pomyslem nie poszedl😀

Offline eridraven

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #46 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 15:16:20 »
3 odcinek jednak w dół. Serial imho zaczyna przypominać Beverly Hills 90210: Swamp edition ...
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Lewaczek

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #47 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 17:36:41 »
3 odcinek jednak w dół. Serial imho zaczyna przypominać Beverly Hills 90210: Swamp edition ...
A coś więcej? Bo ja akurat mam totalnie odmienne zdanie.

I fun fact: Blue Devila gra Ian Ziering znany z Beverly Hills 90210 :)

Offline eridraven

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #48 dnia: Wt, 18 Czerwiec 2019, 06:28:44 »
A coś więcej? Bo ja akurat mam totalnie odmienne zdanie.

I fun fact: Blue Devila gra Ian Ziering znany z Beverly Hills 90210 :)

Min. dlatego tak napisałem :P za dużo tu wątków ludzi a za mało potworów. Dosłownie kilka minut na odcinek widzimy Bagniaka. I kompletnie nie wiadomo do czego prowadzi jego wątek. Ludzie poprowadzeni jak to ludzie.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Online perek82

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #49 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 18:37:41 »
Potwór się pojawił na HBO GO. Wciągnąłem pierwszy odcinek. Mam mieszane uczucia - to jeden z moich ulubionych komiksów i wszelkie zmiany w fabule budzą mój sprzeciw. Jest klimat, zobaczę parę następnych odcinków. Na pewno wciągnął mnie dużo bardziej niż Watchmen, mam nadzieję, że nie znudzi mnie jak Doom Patrol.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Online perek82

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #50 dnia: Pn, 11 Listopad 2019, 10:47:40 »
Wciągnąłem cały sezon. Bardzo mi się spodobał. A ja raczej unikam nowych seriali. Inne jakie oglądam z doskoku to MASH i Soprano.
Szczególnie zaskoczyła mnie końcówka i
Spoiler: PokażUkryj
lekcja anatomii.

Sunderland i Woodrue bardzo fajnie zagrani, wiele wątków, z których niestety nie wszystkie zostały rozwiązane. Żałuję, że to tylko 10 odcinków.
Cieszę się, że twórcy uszanowali komiksowy pierwowzór. Nawet jeśli pozmieniali życiorysy bohaterów, to nazwiska zostawili.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline jotkwadrat

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #51 dnia: Pn, 11 Listopad 2019, 16:29:24 »
Moim zdaniem to bardzo udany serial. Dobrze obsadzony, z klimatem i w miarę szanujący materiał źródłowy. Szkoda, że nie będzie kontynuowany.
W tym momencie, jak dla mnie:   Doom Patrol > Swamp Thing > Titans