Autor Wątek: Swamp Thing  (Przeczytany 8893 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lewaczek

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #30 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 08:00:13 »
Jeśli serial okaże się dobry, zawsze jest szansa że zostanie przygarnięty i kontynuowany przez kogoś innego. Tak się stało z innym serialem na podstawie DC/Vertigo - Lucyferem*. Choć jest to naprawdę wątpliwe przy tak "dziewiczym" projekcie, Lucyfer miał już jednak kilka sezonów i oddaną rzesze fanów, ST póki co nikogo nie interesuje, a po całej tej akcji zainteresowanie raczej nie wzrośnie.
"Lucyfera" uratował jego showrunner, który rozkręcił gigantyczną akcję medialną i biegał z zaangażowaniem od drzwi do drzwi. Wywalczył przedłużenie? Tak, ale zobaczcie że te dwa Netflixowe sezony to będzie raptem 20 odcinków, czyli jeden standardowy sezon z FOXa.
Jeśli wierzyć plotkom "Swamp Thing" w chwili obecnej nie interesuje już prawie nikogo wśród włodarzy Warnera.

John

  • Gość
Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #31 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 16:54:50 »
To co napisałeś nie wyklucza moich słów. Gdyby nie było sporej rzeszy zwolenników kontynuacji serialu sam showrunner mógłby nic nie wywalczyć. Myślę że to sukces obu stron.

Offline Lewaczek

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #32 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 19:32:17 »
To co napisałeś nie wyklucza moich słów. Gdyby nie było sporej rzeszy zwolenników kontynuacji serialu sam showrunner mógłby nic nie wywalczyć. Myślę że to sukces obu stron.
Tak, tylko spore grono fanów danej produkcji nic nie wskóra, jak u "góry" nie ma żadnej woli walki.

Offline isteklistek

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #33 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 20:21:49 »
"Swamp Thing" wydaje się mieć problem, że pierwszoplanową rolą (Crystal Reed) Abby Arcane jest taka sobie, mało charyzmatyczna postać jak na razie. Drugi plan ją mocno dystansuje z tego, co do tej pory widać (Will Patton) Avery Sunderland, nawet kilka minut (Kevin Durand) Jason Woodrue wydaje się sugerować ciekawą kreacją, chodź to tylko jedna scena z przyjazdem. Ciężko to będzie uratować tak, jak Lucyfera, który jest serialem strasznie słabym z nijakimi bohaterami (nawet ciekawy był odcinek, gdy narratorem, czyli Bogiem był Gaiman), którzy są miałcy - Tom Ellis wcale nie jest jakiś rewelacyjny jako Lucyfer, miał może kilka momentów, a kolejne dwa sezony po kasacji - 4,5 rozpatruje w kategoriach cudu.
« Ostatnia zmiana: Nd, 09 Czerwiec 2019, 20:26:10 wysłana przez isteklistek »

Offline eridraven

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 12:50:24 »
Drugi odcinek nadal dobry. Mam nadzieję, że historia zostanie dobrze zamknięta w 10 odcinkach.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline R~Q

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 12:56:30 »
Mega oczekiwany i popularny serial anulowany przed zakończeniem? No to nieźle wasz idol Geoff Johns zarządza tym całym DC Universe. :) Zrujnował parę uznanych serii komiksowych, rujnuje Watchmenów, zrujnował DCEU, ponosi osobistą odpowiedzialność za katastrofę "Justice League", teraz niszczy nawet nadzieje co do niskobudżetowego, ale dobrze odbieranego, serialu. Ciekawe, jak się zaprezentują kolejne sezony innych serii DC Universe. :)))

Offline Lewaczek

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 16:10:52 »
Mega oczekiwany i popularny serial anulowany przed zakończeniem? No to nieźle wasz idol Geoff Johns zarządza tym całym DC Universe. :) Zrujnował parę uznanych serii komiksowych, rujnuje Watchmenów, zrujnował DCEU, ponosi osobistą odpowiedzialność za katastrofę "Justice League", teraz niszczy nawet nadzieje co do niskobudżetowego, ale dobrze odbieranego, serialu. Ciekawe, jak się zaprezentują kolejne sezony innych serii DC Universe. :)))
Zabawne brednie. A najzabawniejsze jest to, że Swamp Thing jest jedynym serialem z platformy DC Universe przy którym Johns nie pracował.

sum41

  • Gość
Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #37 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 08:44:10 »
Podobno miały być 3 sezony i miało to prowadzić do Justice League Dark - jestem po tym newsie jeszcze bardziej wkurzony - chciałbym JLD .........................

Offline Mateusz

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 20:46:10 »
Posty dotyczące seriali The Cw znajdziecie w temacie: https://forum.komikspec.pl/filmy-i-seriale/seriale-dc-od-the-cw/15/
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

John

  • Gość
Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #39 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 20:58:17 »
Podobno miały być 3 sezony i miało to prowadzić do Justice League Dark - jestem po tym newsie jeszcze bardziej wkurzony - chciałbym JLD .........................
Ja jednak wolałbym te grupę zobaczyć na kinowym ekranie. Del Toro latami pracował nad filmem z nimi i ostatecznie nic z tego nie wyszło, a szkoda bo nie mam wątpliwości że jego styl i wrażliwość byłaby idealna do tego typu historii. Ewentualnie wersja szalona - Rob Zombie.

sum41

  • Gość
Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #40 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 22:41:23 »
Ja jednak wolałbym te grupę zobaczyć na kinowym ekranie. Del Toro latami pracował nad filmem z nimi i ostatecznie nic z tego nie wyszło, a szkoda bo nie mam wątpliwości że jego styl i wrażliwość byłaby idealna do tego typu historii. Ewentualnie wersja szalona - Rob Zombie.

Ja rowniez no ale temat martwy to w serialu chociaz by bylo fajnie zobaczyc.

John

  • Gość
Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #41 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 17:07:44 »

Offline Lewaczek

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #42 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 17:12:06 »
Pewnie będzie że się czepiam, ale na tej grafice jest podana bzdura.
Guy Gaster nie powiedział, że błąd stanu Północna Karolina nie miał wpływu na kasację serialu, tylko że żadnego błędu nie było, a prawo stanowe nie pozwala na danie większego zwrotu z podatku (czy jak to nazwać) niż kwoty, które Warner otrzymał.

https://www.cbr.com/swamp-thing-north-carolina-denies-tax-break-miscommunication/

sum41

  • Gość
Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #43 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 21:12:36 »
Moze przez ten szum skusza sie na kolejny sezon.

John

  • Gość
Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #44 dnia: Nd, 16 Czerwiec 2019, 13:05:56 »
:D