Autor Wątek: Swamp Thing  (Przeczytany 8935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #15 dnia: Śr, 24 Kwiecień 2019, 21:33:31 »
Jest i pierwszy zwiastun Potwora z Bagien. Na mnie robi to wielkie wrażenie i czekam niecierpliwie.
Mroczny ponury klimat i element horroru no cud miód i orzeszki, cos czuje ze świetni Patolowcy będą przebici.

JanT

  • Gość
Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 20:13:20 »
Już w ten piątek:


Dla mnie zapowiada się spoko :)

Offline LordDisneyland

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #17 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 22:23:36 »
Jak nie oglądam seriali, tak ten..no, powiedzmy, że wzbudza pewne zainteresowanie ;)

To w końcu gdzie to będzie można zobaczyć, skoro DCUni tylko na USoA?
,, - Eeeeech.''

Offline Mateusz

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 22:26:20 »
W Polsce legalnie będzie dostępny na HBO GO, albo Netflix, ale dopiero po wyemitowaniu wszystkich odcinków w USA.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline LordDisneyland

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 23:04:06 »
Aha. ..Dzięki, Mateuszu.
,, - Eeeeech.''

Offline eridraven

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 13:24:03 »
Już w ten piątek:


Dla mnie zapowiada się spoko :)

Niby oparty na Moorze, ale jak zwykle widać odstępstwa. Ciekawe, jak bardzo szalony będzie Floric man? ;)

EDIT:
Obejrzane! Nawet daje radę. Szczególna scena sekcji zwłok. Czekam na drugi odcinek. Zazwyczaj wtedy wychodzi szydło z bagien...
« Ostatnia zmiana: Cz, 06 Czerwiec 2019, 08:41:03 wysłana przez eridraven »
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

John

  • Gość
Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #21 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 18:37:00 »
Nie będzie drugiego sezonu... Jak ciężko być dziś fanem DC.

Itachi

  • Gość
Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 18:39:18 »
Serio, ja już sam nie wiem czego oni chcą...

Offline eyesore

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 18:56:41 »
Nie będzie drugiego sezonu... Jak ciężko być dziś fanem DC.

chyba w ogóle nic nie będzie, z info śmigającego po fb wynika że po pierwszym odcinku cały sezon jest anulowany

Online misiokles

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 19:02:07 »
Może wypłynął jakiś pozew wprawny i szefostwo musiało taką decyzję podjąć...

JanT

  • Gość
Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 19:16:31 »
Będzie cały pierwszy sezon.


sum41

  • Gość
Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #27 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 20:10:11 »
Jak donosi GWW serial z DC Universe, Swamp Thing, został niespodziewanie anulowany, już po pierwszym odcinku.

Decyzja rzekomo wynika z niezadowolenia włodarzy Warner Media/AT&T w związku z kierunku, w jakim zmierzała seria, nie podobały im się również budżet przeznaczony na produkcję ani praca DC.

Projekt został zamknięty na dziesiątym odcinku. Pierwotnie miało ich być trzynaście.

Skończone epizody mimo wszystko mają pojawić się na platformie streamingowej DC, nie wiemy jednak, czy fabuła zostanie urwana, czy może twórcy zdecydują się jakoś domknąć wątki.

https://popbookownik.pl/swamp-thing-od-dc-anulowane/

John

  • Gość
Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #28 dnia: Cz, 06 Czerwiec 2019, 22:03:10 »
Jeśli serial okaże się dobry, zawsze jest szansa że zostanie przygarnięty i kontynuowany przez kogoś innego. Tak się stało z innym serialem na podstawie DC/Vertigo - Lucyferem*. Choć jest to naprawdę wątpliwe przy tak "dziewiczym" projekcie, Lucyfer miał już jednak kilka sezonów i oddaną rzesze fanów, ST póki co nikogo nie interesuje, a po całej tej akcji zainteresowanie raczej nie wzrośnie.

*Ten przywilej niestety nie spotkał serialowego Constantine, którego brutalnie skasowano mimo cliffingera na koniec sezonu.

Offline SawiK

Odp: Swamp Thing
« Odpowiedź #29 dnia: Pt, 07 Czerwiec 2019, 07:36:21 »
Koszmarna wiadomość, pierwszy odcinek wciągnął mnie niczym bagno. Mogli by zrobic z tego film kinowy, ST jako horror prezentuje sie doskonale ,a budżet nie musi byc gigantyczny. No i horrory dobrze sie sprzedaja, czekam na jakies konkrety bo ta wiadomosc dosłownie rozwaliła mnie.