Pozostałe > Filmy i seriale

Stranger Things

(1/14) > >>

Itachi:

--- Cytat: Mateusz w Śr, 10 Kwiecień 2019, 19:42:24 ---Ale się wstrzelili. Właśnie sobie powtarzam od kilku dni dwa pierwsze sezony, więc mnie kupili. :D

--- Koniec cytatu ---

Ja z powtórką celuję na przełom maja/czerwca. Ciekawe czy będę się bawił przy seansie równie dobrze jak za pierwszym razem.

Mateusz:
Ja jestem zauroczony tak samo, jak podczas pierwszego seansu. Biorąc pod uwagę, że serial oglądałem jakoś zaraz po premierze, to zdarzały się w pierwszym sezonie fragmenty, których nie pamiętałem, ale nawet znając większość historii, bawię się świetnie i utwierdzam w przekonaniu, że lepszego serialu Netflix nie zrobił.

Itachi:

--- Cytat: Mateusz w Śr, 10 Kwiecień 2019, 20:13:45 ---ale nawet znając większość historii, bawię się świetnie i utwierdzam w przekonaniu, że lepszego serialu Netflix nie zrobił.

--- Koniec cytatu ---

Zgadzam się, dla mnie ST to melodia młodości, czasów podwórkowych. Cieszę się, że jestem ostatnim pokoleniem wychowanym na powietrzu, boisku a nie w erze Internetu.

sum41:

--- Cytat: Itachi w Śr, 10 Kwiecień 2019, 20:17:49 ---Cieszę się, że jestem ostatnim pokoleniem wychowanym na powietrzu, boisku a nie w erze Internetu.

--- Koniec cytatu ---

Ladnie to ujoles, tez mialem te przyjemnosc☺

misiokles:
Też moja młodość przypada na czasy mocno przed internetowe, ale czy się cieszę z tego powodu? Każde pokolenie przeżywa młodość po swojemu - ani lepiej, ani gorzej. Strange Things lubię, ale gdyby działo się współcześnie - też bym lubił, gdyż nie nostalgia jest dla mnie siłą napędową tego serialu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej