Autor Wątek: Spider-Man Uniwersum  (Przeczytany 3011 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Michael_Korvac

  • Gość
Spider-Man Uniwersum
« dnia: Śr, 20 Luty 2019, 12:25:49 »
Można dostać ,,śmiechotka" aż miło, gdy się obejrzy kilkadziesiąt sekund z życia "Spider-Hama" w swoim, jakże klasycznie kreskówkowym - trochę nawiązującym do "Looney Tunes" - Uniwersum.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=58&v=9x2yXKckfuA

Materiał zapewne zostanie dodany do bonusowych scen i wstawek wydania DvD i Blu-Ray "Spider-Man: Uniwersum". Ten nietuzinkowy pajęczy heros, z sympatyczną mordką, lekko niewyparzoną gębą i nieustraszonym charakterem - a poza tym warto dodać, że lubi, jak Deadpool wkurzać ,,złoli" i jeść swoją ,,chimichangę", którą są hot-dogi, rzeczywiście potrafi zaskoczyć fana; nawet dla takiej jak on postaci warto obejrzeć "Spider-Man: Uniwersum" po raz kolejny i kolejny, i w ogóle kupić Blu-Ray bądź DvD filmu, którego wersje w Polsce ukażą się zapewne za 1,5 miesiąca.  ;D ;D

John

  • Gość
Odp: Spider-Man Uniwersum
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 11:56:07 »
Powstanie już oficjalnie druga część, a pojawi się w niej...



Mam nadzieje że będzie to wersja z kiczowatego serialu od Toei, razem ze swoim megazordem.
Dla ciekawskich, Supaidaman pojawił się nawet podczas komiksowego eventu Spider-Geddon.


Offline Gieferg

Odp: Spider-Man Uniwersum
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 09 Luty 2020, 16:48:32 »
Kakofoniczny misz-masz w kompletnie niestrawnej dla mnie formie, w dodatku stanowiący wręcz kwintesencję tego,czego nie lubię w super-hero. I z koszmarnie nudnym finałem. Przyprawiony irytującą muzyką (choć nie cała taka była). Jedyne plusy jakie mi przychodzą do głowy to kilka zabawnych tekstów.

3/10 - w sumie sam nie wiem za co.
Nigdy.
Więcej.

John

  • Gość
Odp: Spider-Man Uniwersum
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 12:10:19 »
Cytuj
stanowiący wręcz kwintesencję tego,czego nie lubię w super-hero

Czyli czego konkretnie?

Offline Gieferg

Odp: Spider-Man Uniwersum
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 13:05:36 »
W zasadzie wszystko, co mamy w tym filmie (z alternatywnymi rzeczywistościami i idiotycznymi wersjami Pająka na czele). Nie będę się o tym rozpisywał, bo już zmarnowałem na to badziewie wystarczającą ilość czasu, oglądając je. Przy okazji - Morales też dla mnie nie istnieje.
« Ostatnia zmiana: Wt, 11 Luty 2020, 13:07:22 wysłana przez Gieferg »

Online OokamiG

Odp: Spider-Man Uniwersum
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 13:10:37 »
To dobrze, że nie istnieje, bo to postać fikcyjna. Gdybyś  myślał,  że  istnieje, to polecałbym udanie się do najbliższej poradni psychologicznej.

Offline Gieferg

Odp: Spider-Man Uniwersum
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 14:14:53 »
Kto ci pisze te genialne teksty?

Online OokamiG

Odp: Spider-Man Uniwersum
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 14:22:09 »
Same się piszą.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Spider-Man Uniwersum
« Odpowiedź #8 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 16:10:32 »
A cóż to na miecz Surtura, za wampiryzm energetyczny na forum się kształtuje? Po co w ogóle urządzać taką pyskówkę, skoro temat, myślę, został wyjaśniony. Jeśli ktoś nie przyjął dobrze nowatorsko zrealizowanej animacji: "Spider-Man: Uniwersum", wystarczy, że raz to powiedział i powinmo być po sprawie. Forum służy do wymiany opinii, do różnych rozmów tematycznych itp., jednak, na żadnym z tego rodzaju środowisk internetowych, nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, aby wymieniać i wymieniać zdania przy negatywnym świetle / opinii o danym filmie, serialu, książce. Zresztą, dla mnie, "Spider-Man: Uniwersum" jest perłą wśród korony filmów animowanych ostatnich 5 lat. Obraz dościga jedynie "Toy Story 4" i myślę, że solidnym przeciwnikiem dla ,,pajęczej" animacji od SONY, będzie zapowiadana na lipiec tego roku kolejna odsłona przygód Minionków, bo żółte tik taki rządzą!  8) 8)

sum41

  • Gość
Odp: Spider-Man Uniwersum
« Odpowiedź #9 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 21:23:25 »
Korvac ty jestes jakims krytykiem czy pisarzem bo masz gadane oraz bogate slownictwo, czy poprostu to tylko hobby - film?

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Spider-Man Uniwersum
« Odpowiedź #10 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 21:48:32 »
Korvac ty jestes jakims krytykiem czy pisarzem bo masz gadane oraz bogate slownictwo, czy poprostu to tylko hobby - film?

Krytykiem filmowym, czy tym krytykiem tworów z gałęzi całej popkultury: książki, seriale, muzyka i inne, niestety czy stety nie jestem... Przynajmniej na razie, przynajmniej nie profesjonalnym, czyli takim, który swą pasję wiąże z pracą i dostaje za to pieniądze. ,,Krytyka filmowa", to niebywale ciężki zawód, i w pewnym sensie odpowiedzialny. Nie da się być stuprocentowym obiektywnyn ewaluatorem, bowiem zawsze w krytyce jakiegoś zjawiska, filmu itp. wkradnie się coś z zaplecza subiektywnego - własne doświadczenia, zdanie, odczucia recenzenta. W chwili obecnej takie ,,podejście do tematu", że się tak wyrażę, jak widać na niniejszym forum, to część moich, bardzo dla mnie istotnych, pasji i hobby.

Odp: Spider-Man Uniwersum
« Odpowiedź #11 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 21:51:57 »
Cytuj
...jest perłą wśród korony filmów animowanych ostatnich 5 lat. Obraz dościga jedynie "Toy Story 4" i myślę...

Gadane niczym ormiański handlarz na bazarze, co po polsku tak nie bardzo.

sum41

  • Gość
Odp: Spider-Man Uniwersum
« Odpowiedź #12 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 13:00:17 »
Krytykiem filmowym, czy tym krytykiem tworów z gałęzi całej popkultury: książki, seriale, muzyka i inne, niestety czy stety nie jestem... Przynajmniej na razie, przynajmniej nie profesjonalnym, czyli takim, który swą pasję wiąże z pracą i dostaje za to pieniądze. ,,Krytyka filmowa", to niebywale ciężki zawód, i w pewnym sensie odpowiedzialny. Nie da się być stuprocentowym obiektywnyn ewaluatorem, bowiem zawsze w krytyce jakiegoś zjawiska, filmu itp. wkradnie się coś z zaplecza subiektywnego - własne doświadczenia, zdanie, odczucia recenzenta. W chwili obecnej takie ,,podejście do tematu", że się tak wyrażę, jak widać na niniejszym forum, to część moich, bardzo dla mnie istotnych, pasji i hobby.

Krotko mówiąc / pytając / widząc - widać u ciebie profesjonalizm - przynajmniej w zdaniach/słownictwie :)

Offline Gieferg

Odp: Spider-Man Uniwersum
« Odpowiedź #13 dnia: So, 15 Luty 2020, 00:38:29 »
 ???

Gościu kaleczy język polski i uskutecznia sraczkopodobny słowotok - zazwyczaj treść na jedno zdanie rozpisuje na co najmniej pięć. Grafomania najgorszego sortu.
« Ostatnia zmiana: So, 15 Luty 2020, 00:40:04 wysłana przez Gieferg »

John

  • Gość
Odp: Spider-Man Uniwersum
« Odpowiedź #14 dnia: So, 15 Luty 2020, 00:42:31 »
Kiedyś docenicie pióro Michaela ;D Nie wiem kiedy i dlaczego, ale w to wierzę.