Autor Wątek: Spider-Man (MCU)  (Przeczytany 6461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #30 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 16:55:41 »
Benedictowi chyba aktorsko wiedzie się leoiej niż Johansenn.

sum41

  • Gość
Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #31 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 18:06:55 »
Wiecej tytulow filmow bym wymienil jednak ze Scarlett.

Offline death_bird

Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #32 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 20:11:06 »
Thor to chyba powstaje dla tego, że aktor go grający nie ma chyba lepszej propozycji na filmy

I myślisz, że dlatego dostaje role w ramach MCU? Bo nigdzie indziej się nie nadaje?
Gość gra Thora, bo widocznie Thor się sprzedaje. Gdyby nie przynosił zysków to nie byłoby kolejnych części.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Frank_C

Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #33 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 21:03:31 »
Akurat filmy z Thorem generalnie nie należą do najlepszych zarówno w ocenie krytyków jak i fanów MCU. Dlatego też zdecydowano się go wepchnąć w szeregi Strażników Galaktyki, gdzie będzie robił za grupowego błazna, a miano boga piorunów przejmie Jane Foster.

Wiecej tytulow filmow bym wymienil jednak ze Scarlett.
Jak dla mnie to najbardziej przereklamowana aktorka zeszłej dekady. Żaden w tamtym okresie film SJ nie okazał się jakimś przebojem kasowym poza filmami z Marvela, w których grała Czarną Wdowę. Wszystko spoza to klapy albo w najlepszym razie przeciętniaki do zapomnienia jak jej Ghost in the Shell.
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Sierpień 2021, 21:10:31 wysłana przez Frank_C »

Offline Gieferg

Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #34 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 22:54:07 »
Cytuj
Akurat filmy z Thorem generalnie nie należą do najlepszych zarówno w ocenie krytyków jak i fanów MCU.

Dwa pierwsze może i nie, ale u mnie Ragnarok w top-3 MCU i zdaje się, że wiele osób ma podobnie.

Offline Frank_C

Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #35 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 08:07:50 »
Dwa pierwsze może i nie, ale u mnie Ragnarok w top-3 MCU i zdaje się, że wiele osób ma podobnie.
No i dlatego zmieniono formułę filmów z Thorem w trzecim filmie.

Ja ostatnio sobie odświeżyłem ten film i muszę przyznać, że nie bawiłem się tak dobrze jak za pierwszym razem i miałem zupełnie inne odczucia. Ten film generalnie powinien się nazywać Walkiria i jej przygłupi kompan Thor. Z każdym kolejnym seansem było jasno widać jak degraduje się tego bohatera, a szczytem tego było Avengers End Game.
« Ostatnia zmiana: Pt, 27 Sierpień 2021, 08:20:59 wysłana przez Frank_C »

Offline Gieferg

Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #36 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 09:41:16 »
Ja się bawiłem tak samo dobrze za pierwszym, drugim, trzecim i czwartym razem.

Offline Frank_C

Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #37 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 10:56:15 »
Ja się bawiłem tak samo dobrze za pierwszym, drugim, trzecim i czwartym razem.
Brawo ty.

Offline death_bird

Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #38 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 14:10:47 »
Dwa pierwsze może i nie, ale u mnie Ragnarok w top-3 MCU i zdaje się, że wiele osób ma podobnie.

Dla mnie akurat to jest jeden z najgorszych Marveli - w dużej mierze ze względu na to w jaki sposób potraktowano choćby te śladowe ilości "Planet Hulk" jakie się tam znalazły.
Jeżeli pomyślę, że ten film można było zrobić kierując się choćby resztkami śladu cieplnego "Planet Hulk"/"Gladiator" to zwyczajnie nie chcę o nim pamiętać.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

sum41

  • Gość
Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #39 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 14:17:36 »
Tutaj tez mamy sladowe potraktowanie tematu Midnight Sons


Offline jotkwadrat

Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #40 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 17:22:02 »
Ogolnie aktorzy z MCU raczej poza tymi rolami to nie mja jakis innych spektakularnych rol - wyjatkiem chyba Scarlett.
Myślę, że Robert Downey Jr., Anthony Hopkins, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Gwyneth Paltrow, Jeff Bridges, Mickey Rourke, Samuel L Jackson, Tilda Swinton, Cate Blanchett i paru innych nieźle sobie radzili i bez MCU  ;D

Offline SawiK

Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #41 dnia: So, 28 Sierpień 2021, 08:34:32 »
Up
Mu raczej nie chodziło o 2planowe stare gwiazdy tylko o czołowych graczy. Może Rorrcic gdzieś tam dostaje duże produkcje: ostatnia to dr Dolite? A reszta to niewiem wymień jakieś projekty gdzie ludzie szli dla Hremswottha, Evansa itp w kina, chyba bez mcu te gwiazdy giną, nie mają innych hitow niż te Disneya 😔

Offline misiokles

Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #42 dnia: So, 28 Sierpień 2021, 08:54:22 »
'Duże produkcje' nie są synonimem wziętości aktora. Cześć z nich całkiem nieźle zarabia w bardziej kameralnych produkcjach, które dużo nie zarabiają ale też dużo nie kosztują. Wbrew pozorom granie na blue screenie to nie jest coś, co aktorzy uwielbiają i przekładają dramaty obyczajowe gdzie można sobie pograć w dwóch pomieszczeniach na krzyż.

Offline Koalar

Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #43 dnia: Nd, 29 Sierpień 2021, 17:54:33 »
Mnie bardzo zachęcił ten trailer. Chciałbym zobaczyć wszystkich poprzednich Spider-Manów. No i może dostaniemy w końcu Złowieszczą Szóstkę. Kiedyś myślałem też, że może zrobią jakiś fragment, gdzie Peter trafia do świata, gdzie Tony Stark ma się całkiem dobrze.
Trochę nie gra mi zachowanie Strange'a - wydawało się, że gość jest teraz poważnym obrońcą tego wymiaru, a on dla jakiegoś młokosa bawi się w zaklęcia mogące zdestabilizować multiwersum. Z drugiej strony może mieć on wiedzę, że tak to powinno się odbyć (mam nadzieję, że dobrze umotywują jego działania).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Pan M

Odp: Spider-Man (MCU)
« Odpowiedź #44 dnia: Nd, 29 Sierpień 2021, 18:11:51 »
Mnie bardzo zachęcił ten trailer. Chciałbym zobaczyć wszystkich poprzednich Spider-Manów. No i może dostaniemy w końcu Złowieszczą Szóstkę. Kiedyś myślałem też, że może zrobią jakiś fragment, gdzie Peter trafia do świata, gdzie Tony Stark ma się całkiem dobrze.
Trochę nie gra mi zachowanie Strange'a - wydawało się, że gość jest teraz poważnym obrońcą tego wymiaru, a on dla jakiegoś młokosa bawi się w zaklęcia mogące zdestabilizować multiwersum. Z drugiej strony może mieć on wiedzę, że tak to powinno się odbyć (mam nadzieję, że dobrze umotywują jego działania).

Ze zwiastunów what if wynika, że
Spoiler: PokażUkryj
ma się pojawić zły Strange z innej linii czasowej
Więc może to jest trop? Albo w końcu wprowadzą tego Mehphisto o którym się gada od WandaVision i byłoby to nawiązaniem do komiksowego One More Day.