Autor Wątek: SPIDER-MAN: Far From Home  (Przeczytany 21892 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #15 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 19:32:18 »
To jest dobry film (nie mylić z bardzo dobrym) o całkowicie innym Spider-Manie niż w poprzednich wcieleniach aktorskich. I dobrze. Po co trzeci raz pisać i nagrywać to samo?

Od samego początku to Stark prowadzi Pajączka w świecie herosów, uczy go odpowiedzialności i w pewnym sensie to on nadaje sens słowom wujka Bena. Ja to kupuję.

Offline Gieferg

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #16 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 21:19:36 »
Homecoming to akurat jest jak najbardziej dobry film o Spider-Manie :)

Offline death_bird

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #17 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 21:29:50 »
Czy ja wiem? Jak dla mnie zdecydowanie za mało Marisy, a jeżeli najbardziej z całego tego bałaganu interesowała mnie Ciocia May to coś tutaj nie gra.  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Itachi

  • Gość
Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #18 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 21:35:34 »
Przyznaj po prostu, że wpadła Tobie w oko ;)

Offline OokamiG

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #19 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 21:42:27 »
Jak na 55 lata trzyma się dobrze.

Itachi

  • Gość
Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #20 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 21:45:59 »
Swoją drogą fajna kiecka.

Offline death_bird

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #21 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 21:51:48 »
Przyznaj po prostu, że wpadła Tobie w oko ;)

Oczywiście, że wpadła mi w oko i to lata temu. Nie napiszę, że poszedłem na "Homecoming" wyłącznie ze względu na nią, ale był to argument "in plus". Post factum stwierdzam, iż jeden z niewielu.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Mateusz

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #22 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 19:52:17 »
Taka okładka od EMPIRE.  :D

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Batfan

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #23 dnia: So, 11 Maj 2019, 19:23:13 »
Homecoming był świetny, a Far From Home zapowiada się jeszcze lepiej. To jest mój Spider-Man jak najbardziej, nie trawię ani Tobeya, ani Andrew, którzy jako licealista Parker to niezła parodia, choć akurat Garfield w miarę jeszcze wyglądał, ale nie będę się nad tym rozwodził. Mi ogólnie też bardzo podeszła kreskówka "Ultimate Spider-Man", w Polsce znana jako "Mega Spider-Man" i ten Pająk jest trochę taki jak ten z animacji. Na pewno więc zawitam do kina na sequel.

Offline Marvelek

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #24 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 17:30:38 »
Myślę, że ten Pająk bardziej jest skierowany to zdecydowanie młodszego pokolenia. Mi "Homecoming" oglądało się dość przyjemnie, pomimo mniejszych i większych mankamentów wskazanych przez przedmówców.
Mi natomiast brakuje filmu ze Spider-Manem, może poza MCU, w której zobaczylibyśmy adaptację jakiejś poważniejszej i mroczniejszej historii.
To co mi się nie podobało w obecnym wcieleniu Pająka, to jego "ironmanizacja" - pomysł, że strój to tak naprawdę zaawansowany technologicznie kostium jakoś do mnie nie trafia, choć plus za to, że sam wygląd stroju nawiązuje do komiksów z lat 60.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 10:08:16 »
Na forach internetowych i geekowskich portalach poświęconych popkulturze pojawiła się ostatnio dziwna dyskusja, zaogniona wokół tego czym są ,,istoty" lub ,,proto-istoty" zalewające całe metropolie falą zniszczenia, widziane w trailerach do "Spider-Man: Far From Home", oraz wokół sylwetki Mysterio, który w filmie miałby być Peterem Parkerem z innego równoległego Wszechświata, na którego radioaktywny pająk zadziałał inaczej niż na Petera z głównej Ziemi "MCU".

https://flarrow.pl/2019/spider-man-far-from-home-ciekawa-teoria-odnosnie-tego-kim-tak-naprawde-jest-mysterio/


A propos ,,żywiołaków", o których wspomniałem w pierwszej kolejności. Czy aby na pewno istoty siejące czystą destrukcję w materiałach zapowiadających produkcję, to "Elementals" stworzeni z jednego rodzaju energii lub żywiołu, pochodzący z głównego świata "MCU" bądź z któregoś z równoległych Wszechświatów Multiversum? Wstrzymajmy się z tą śmiałą decyzją i opinią wskazującą, że te gigantyczne ,,potworasy", to skondensowana, ,,inteligentna" forma energii. Są to raczej ,,widma żywiołów", które powstały, albo przez przypadek, albo celowo, w wyniku zaimplementowania iluzji Mysterio, która, być może, wymknęła mu się spod kontroli; bo, kto wie, jak te naśladujące materię i konstrukt żywiołu lub jakiejś formy energii, iluzje, byłyby potężne.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #26 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 11:44:03 »
Podróżniczy, szpiegowski styl. Brakuje tylko Spidy'ego w garniturze i włosach podkreślonych brylantyną, a byłoby wręcz zawodowo, jak na Jamesa Bonda a.k.a Agenta jej królewskiej mości przystało. Plakat w sugerującym pełnię spektrum przeżyć stylu, czyli w "IMAX" - mocno immersyjnym formacie, w którym "Spider-Man: Far From Home" będzie wyświetlany, prezentuje się zjawiskowo dobrze. Już niedługo... Już niedługo!


Offline R~Q

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #27 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 12:16:36 »
Plakaty do IMAX-a zawsze są fajne

Ogólnie nawet g*wno się dobrze ogląda w IMAX-ie, pod warunkiem, że nie spartaczą rozdzielczości, jak np. przy Shazamie, czy Aquamanie.

John

  • Gość
Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #28 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 13:41:46 »
Co kolejny trailer tym większa profanacja na materiale źródłowym. To już nie jest komiksowy Spider-Man, to kolejny Ant-Man vel Iron Boy. Nie wiem czy nie odpóścić wizyty w kinie, jak mam siedzieć dwie godziny i się denerwować co oni robią z moją ukochaną postacią, jej mitologią, morałem, przesłaniem. Żeby reklamować film o Spider-Manie spóścizną po Iron Manie, jakich czasów ja dożyłem. To już nawet filmy Marca Webba były wierniejsze podstawom. Ależ ja mam ból dupy, możecie już zacząć się ze mnie nabijać ;) już widzę 90% na RT i pozytywny spam MarvelDronów.

Offline JonasCrow

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 01:36:49 »