Autor Wątek: SPIDER-MAN: Far From Home  (Przeczytany 21698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
SPIDER-MAN: Far From Home
« dnia: Pn, 06 Maj 2019, 20:09:12 »
Nowy trailer, są spojlery po end game także kto nie oglądał ten niech weźmie do serca słowa aktora.


Offline R~Q

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 07:52:42 »
Paradoksalnie zapowiada się dobrze, dużo dużych słów odwołujących się do ogólnego (multi)wersum Marvela, tylko czy Sony podoła? Disney by to zrujnował ale Sony już raz pokazało, że dobrze sobie radzi z tematem multiwersum.

Offline Gieferg

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 11:32:41 »
Przecie filmy osadzone w MCU robią pod dyktando Disneya.
« Ostatnia zmiana: Wt, 07 Maj 2019, 11:34:18 wysłana przez Gieferg »

Offline Koalar

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 23:32:04 »
Podoba mi się motyw muzyczny nawiązujący do klasycznej piosenki z serialu.
Ciekawi mnie Mysterio, ze speca od efektów specjalnych (takiego go pamiętam z komiksów) zmienił się w niezłego koksa. Podejrzewam, że dostaniemy jakiś twist i będzie on chciał coś ugrać z "naszej" rzeczywistości.
Potrzebny nowy Iron-Man? Może Parker odwiedzi inny świat i spotka Tony'ego? Byłoby fajnie, ale pewnie budowany jest nowy team typu Young Avengers.
Sandman jakiś brzydki. A ten samolot lecący w końcówce trailera strasznie sztuczny.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Gieferg

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #4 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 09:16:02 »
Jaki Sandman?

Itachi

  • Gość
Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #5 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 10:25:03 »
To ten Pan ;)


John_

  • Gość
Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #6 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 10:28:24 »

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #7 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 10:28:39 »
No to raczej nie jest Sandman.

Offline R~Q

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #8 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 10:48:42 »
Podoba mi się motyw muzyczny nawiązujący do klasycznej piosenki z serialu.
No, za jechanie na nostalgii mają u mnie sporego minusa.

John_

  • Gość
Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #9 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 12:03:59 »
Nie podoba mi się to co zrobili z Mary Jane. Chcieli tym razem czarnoskórą aktorkę w tej roli? Ich sprawa, aż tak to by mnie nie bolało, problem mam za to z tym że to jakaś Michelle Jones, a nie kultowa i arcy ważna dla Spider-Man Mary Jane Watson. Nie podoba mi się także Ned wzorowany na koledze następcy Petera z komiksów, nie podoba mi się wymoczek w roli sportowca i przyszłego superbohatera Flasha Thompsona, brakuje mi odniesień do mitologicznego wręcz Wujka Bena, brakuje mi Daily Bugle. Wiem że brzmie teraz jak typowy, stary konserwatywny fan, ale ja mimo świetnej gry aktorskiej Hollanda, nie widzę w tym wszystkim mojego Spider-Mana. Peter w tym uniwersum został złotym dzieckiem Starka, nie musiał zmagać się z problemami finansowymi, wszystko przyszło mu lekko i to z toną gadżetów które jeszcze bardziej mnie irytowały. Złośliwe określanie Parkera z MCU Iron Boy'em jest słuszne.

Oskar "Komiksomaniak" Rogowski nazywa to "klasycznym Spider-Manem". I mówi to facet który przeczytał sporo komiksów i deklaruje się jako wielki fan postaci. Nie wiem naprawdę jak ktoś kto jest fanem Petera Parkera i wszystkiego co ta postać reprezentuje, całej historii, może powiedzieć że pomysły MCU to "klasyczny Spider". Po prostu nie wiem.

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #10 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 12:34:24 »

John_

  • Gość
Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #11 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 12:36:27 »
Nazywają ja MJ, w trailerze FFH nadal to robią. To ich wersja MJ, i skoro już jedna postać ma taki pseudonim, to wątpię żeby nagle kiedyś mieli wprowadzić tą właściwą MJ. Ten komentarz producentów sprzed kilku lat to zwyczajna wymówka by uniknąć kontrowersji wśród fanów, ani trochę w to nie wierzę.

Offline Koalar

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #12 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 13:02:51 »
Nie znałem tej grupy, gość z ziemi wyglądał jak Sandman, dzięki za wyjaśnienie.

Co do odstępstw od komiksów, to mieliśmy już 2 podejścia do Spider-Mana, gdzie było mnóstwo elementów z historii komiksowych. Nie dziwię się, że teraz poszło to inaczej, acz zgadzam się, że szkoda pewnych elementów.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #13 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 13:05:58 »
  To była Mary Jane. Chcieli zobaczyć jak bardzo mocno mogą naciągnąć cierpliwość fanów i wyszło im że przedobrzyli tym razem, to ją zmienili na Michelle Jones. Holland o ile całkiem dobrze jako aktor wypada to fizycznie kompletnie nie przypomina Petera Parkera, a brak w jego historii podstawowych elementów wpływających na jego kształtowanie, dyskwalifikuje tę postać. W Queens, które podobno jest jednym z najbardziej splatającym różnorakie kultury i kolory skóry miejscem na świecie, multikulturalizm polega na tym, że nie ma białych ludzi. Flash Thompson to parodia, jest sporo postaci którym można zmienić kolor skóry bez większego problemu, ale akurat dla niego bardzo ważne jest to, że jest białym, rudym i wysportowanym Irlandczykiem. A Azjacie który zachowuje się raz jak Einstein by 5 sekund później przejść lobotomię i nazywającym się Ned Leeds, o akcjach w stylu tej z promem, albo najpotężniejszych na tej planecie przedmiotów pochodzenia pozaziemskiego przewożonych bez jakiejkolwiek kontroli nie powinno się wspominać.  Najsłabszy i najgłupszy chyba film z całego marvelowskiego świata skierowany dla dzieciaków w wieku max 12 lat, nawet Keaton go nie potrafi uciągnąć, chociaż się stara. A Rogowski to jak ogląda Ragnarok to ma wrażenie, że widzi obraz który przebił Odyseję Kosmiczną, nie da rady brać opinii tego faceta na temat filmów na poważnie.

Offline Gascon200

Odp: SPIDER-MAN: Far From Home
« Odpowiedź #14 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 17:55:12 »
Skoro mowa o Homecoming, Imo człowiek niżej dobrze zargumentował, czemu nie jest to dobry film o Spider-Manie.