Autor Wątek: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)  (Przeczytany 11504 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 3Jet

Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #90 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 15:54:10 »
Ja w tej recenzji nic złego nie widzę, ale ok :v

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #91 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 18:34:09 »
"Birds of Prey (2020)", to film awangardowy, wyniesiony na inną wyżynę egzystencji kinowych adaptacji realiów komiksowych, nie tylko Uniwersum DC, ale i Marvel czy innych Światów. Może i nie jest to piękna, o klasycznej formie budowania istoty całego filmu, tego typu ,,superbohaterska" konstrukcja... co zwykle; może i nie ma ona zwartej, jednolitej fabuły, to jednak za wszystko to, jak piękny rozgardiasz emocjonalno-fabularny wprowadza, jak wiele tu polotu, wydawać by się mogło improwizacji wtłacza, nie da się nie docenić "Birds of Prey". To swego rodzaju impresja i magia odchylenia od normy; po drugim seansie filmu - kolejne emisje zapewne zorganizuję sobie, gdy kupię film w formacie zapisu dźwięku i obrazu Blu-Ray 4K, bo dla tej perełki warto - coraz bardziej przychylny jestem takiemu kinu adaptującemu komiksowe środowisko. To zaczyna podobać się coraz bardziej i bardziej, wręcz wchodzić w krew! Ten zadziwiająco zniewalający obraz DCEU, "Birds of Prey", zasługuje na, może i kontrowersyjną, ale jednak wysoką cenę: 8,5/10. Kto wie, być może produkcja ta będzie jednym z tych filmów, które dojrzewają - nabywają wyrazu i wyższej specyfiki, że tak powiem - wraz z upływem czasu. Wtedy też, w tym przypadku, ocena może być nieco inna, jednak obecnie "Birds of Prey" jest zbyt młodym filmem, aby o tym mówić. 8)

 

Offline R~Q

Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #92 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 10:22:24 »
No nie wiem ziomek, dla mnie to jednak typowy flick, ale flick w stylu tych sprzed MCU - to mało ambitny film, ale z duszą i bardzo rozrywający (entertaining).