Autor Wątek: Spider-Man Broken Home  (Przeczytany 12281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 22:21:22 »
Oby to była prawda, niech przysypią to wywrotką gruzu, wolę obejrzeć kolejny restart.

Bender

  • Gość
Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 22:45:13 »
Co to sony :V

Serio, o ile mam sporo do zarzucenia ostatniemu filmowi to to jest debilny ruch. Miejmy nadzieję, że to tylko prężenie muskułów przed następnym dealem, bo litości, ile rebootów można strawić. Plus namieszałoby to w MCU mocno.

John

  • Gość
Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 22:51:47 »
Znów kocham życie. Tak! Koniec z profanacją!

Offline Gascon200

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 23:20:38 »
Mnie ciekawi teraz jak się potoczy ta sprawa ze Starkiem. Pewnie zamiast o nim wspominać będzie klasyczny Uncle Ben.

Ale szczerze mówiąc, nie dziwi mnie ta decyzja. Dzielenie postaci pomiędzy dwoma korporacjami nie skończyłaby się szczęśliwie, a sama umowa trwała i tak dość długo

Offline misiokles

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 23:27:35 »
Teraz tylko czekać aż Disney kupi Sony ;)

John

  • Gość
Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 23:31:26 »
Ironmanizowali bohatera którego nie powinno się Ironmanizować, to karma wróciła. Oby tylko nowy reżyser nie kopiował schematów z MCU. Jest szansa by znów przedstawić prawdziwego Spider-Mana. Ale bomba. W końcu jakaś dobra wiadomość, po szoku jaki wywołał u mnie spoiler z nowego zeszytu Kingowskiego Batmana.

John

  • Gość
Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 23:32:01 »
Teraz tylko czekać aż Disney kupi Sony ;)

Nie przez najbliższe kilka lat. Już żeby kupić Foxa się zadłużyli.

Offline OokamiG

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #8 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 23:39:25 »
Ironmanizowali bohatera którego nie powinno się Ironmanizować, to karma wróciła. Oby tylko nowy reżyser nie kopiował schematów z MCU. Jest szansa by znów przedstawić prawdziwego Spider-Mana. Ale bomba. W końcu jakaś dobra wiadomość, po szoku jaki wywołał u mnie spoiler z nowego zeszytu Kingowskiego Batmana.
Reżyser i aktor mają zostać ci sami.

John

  • Gość
Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #9 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 23:48:55 »
Wiem że póki co Holland zostaje, ale liczyłem że Watts odpadnie. No cóż, może bez MCU w tle stworzy coś innego.
Gdyby miał odejść, to do Spider-Mana proponowałbym Edgara Wrighta.

Offline Gascon200

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #10 dnia: Śr, 21 Sierpień 2019, 00:01:28 »
Wiem że póki co Holland zostaje, ale liczyłem że Watts odpadnie. No cóż, może bez MCU w tle stworzy coś innego.
Gdyby miał odejść, to do Spider-Mana proponowałbym Edgara Wrighta.

Wątpię żeby po przygodzie z Ant-Manem znowu się cackał w superbohaterskie sprawy, prędzej już zrobi film z DC

Offline Adolf

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #11 dnia: Śr, 21 Sierpień 2019, 06:03:56 »
Nie wiem po co mają tam trzymać Hollanda? Jeśli powstanie z nim aktorski film, to będzie kaszanka jak w przypadku Ghost Ridera, gdzie mieliśmy reboot, a nadal grał w nim Nicolas Cage. O wiele lepiej będzie im kontynuować The Amazing Spider-Man. Nawet jeśli Andrew nie wróci, to jakiś inny aktor, akcja parę lat do przodu i sprawa załatwiona. A połączyć to z Venomem, czy Morbiusem, to już w ogóle będzie MCU pozamiatane. Sony może zrobić przyziemnego Spider-Mana, z Nowym Jorkiem będącym jak Gotham. Człowieka zmagającego się ze śmiercią Gwen i starającego odnaleźć się na nowo u boku Mary Jane. Prawdziwej, rudej MJ.

I teraz właśnie wpadłem na to po co im była Michelle Jones. To nie jest prawdziwa MJ! Można jej nadal używać w MCU!

Offline Gieferg

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 21 Sierpień 2019, 10:42:38 »
Bardzo dobrze. Kierunek obrany w Far From Home był beznadziejny, a bez współpracy z Disneyem, nie mogą go kontynuować :)

Oczywiście, że Holland zostanie - Sony wypromowało nowego Pajączka na MCU i to na tej postaci będzie teraz zarabiać. Zwykli widzowie nawet się nie połapią, że Spider-Man już nie jest w MCU, na czym Sony tylko skorzysta. Zmiana aktora w tym momencie to byłby iście samobójczy ruch i najgorsze co mogliby zrobić. Mają Spider-Mana, który zaliczył występ w najbardziej kasowej produkcji wszech czasów, po czym kilka miesięcy później zgarnął miliard solo i mieliby go wymienić? Nawet ludzie z Sony nie byliby aż tak głupi.

Czekam na cross over z Venomem, który miał znacznie lepszy film niż ostatni Spider-Man.
« Ostatnia zmiana: Śr, 21 Sierpień 2019, 10:51:23 wysłana przez Gieferg »

Offline Szekak

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 21 Sierpień 2019, 12:13:19 »
Kurcze, jestem w szoku i nie podoba mi się to co widzę... najpierw wielkie uniwersum, a od trzeciej części wszystko znika jak gdyby nigdy nic?

Od początku wiedziałem, że Sony wykorzystuje Disneya, nakręciło sobie hajp na Spider-Mana po dobrze przyjętych dwóch pierwszych częściach po których każdy już go kojarzy z MCU, a teraz będzie samemu odcinać kupony od marki...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Gazza

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 21 Sierpień 2019, 12:36:46 »
(...)
Od początku wiedziałem, że Sony wykorzystuje Disneya, nakręciło sobie hajp na Spider-Mana po dobrze przyjętych dwóch pierwszych częściach po których każdy już go kojarzy z MCU, a teraz będzie samemu odcinać kupony od marki...
Skąd to wiesz? Tak przypuszczasz czy to fakt?
Ja jestem przekonany, że było albo obustronne czerpanie korzyści, albo to MCU zabiegało o sztandarową postać do której praw nie posiada.
Poprzednie S-My i bez MCU świetnie sobie radziły więc nie szarżowałbym z tak dalece posuniętymi przypuszczeniami pod adresem Sony.