Autor Wątek: Spider-Man Broken Home  (Przeczytany 12275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

John

  • Gość
Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #60 dnia: Pn, 16 Wrzesień 2019, 16:47:19 »
Spiskowe teorie z frontu Disney v Sony: Dawn of Capitalism

Portal którego wiarygodność jest na poziomie wiadomości TVP, niemniej ciekawa teoria. Ego zakuło Disney, że Sony nie chcie dzielić się zbyt dużą ilością zysków ze swojej własności, że dogadało się z Apple by sprytnie sprawić, że prawa do Spider-Mana wrócą do nich? Zagrywka sprytna i cwaniacka, cały Disney. Walt pewnie tańczy w grobie, że firma działa jak sobie wymarzył, niezmiennie podobnymi zagrywkami.

John

  • Gość
Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #61 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 21:48:50 »
Całkiem fajny viral, lepszy niż seans tego upodlającego filmu:


John

  • Gość
Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #62 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 08:56:06 »
Sony szykuje film o Madame Web, za scenariusz będzie odpowiadać duet scenarzystów Morbiusa z Jaredem Leto. Bardzo ciekawe i odważne posunięcie, i jakby nie patrzeć Madame Web idealnie nadaje się na spoiwo tych wszystkich spin-offów Spider-Mana, kogoś w rodzaju ichniejszego Nicka Fury'ego. W evencie Spider-Verse nową Madame Web została Julia Carpenter, mniej znana wersja Spider-Woman. Jak mniemam w filmie będą chcieli pokazać klasyczną, czyli Cassandrę Web (pojawiła się także w serialu animowanym z lat 90. W kreskówce z 2012-2017 pojawiła się w tej roli Julia Carpenter).

Warto jednak pamiętać, że miał powstać film o team-upie Black Cat i Silver Sable, zatrudnino scenarzystkę filmowego Thora, a póki co utknął w limbo. Chyba że pomysł został przerobiony na serial, bo jak wiemy Sony przy starcie swojej platformy streamingowej ma produkować kilka seriali na bazie komiksów o Spider-Manie.


Offline Lukop

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #63 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 17:24:07 »
Właśnie ogłoszono, że powstanie jeszcze jeden epizod Spider-Mana w ramach MCU, który ma być zręcznym zamknięciem jego udziału w uniwersum. Premiera 16 lipca 2021 roku.

John

  • Gość
Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #64 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 18:11:02 »
... żeby tylko się nie okazało że zostanie w tym MCU ...

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #65 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 18:57:58 »
Oczywiście, że zostanie. Sony nie ma pojęcia co z tym zrobić oni chcą kręcić film o k... Madame Web. Widzowie jeszcze długi czas będą karmieni tym tęczowym kitem.

John

  • Gość
Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #66 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 19:08:17 »
Odechciewa się interesować tymi filmami w pewnych momentach, ale cóż, większość ludzi lubi tego Iron Boya, to niech im się wiedzie. Mój zapał na solowego Spider-Mana znów wyparował, i teraz czekam bardziej nawet na film o Madame Web. Nie chce mi się łudzić że deal się zakończy po zwieńczeniu trylogii z Hollandem, bo już mam nauczkę po długim łudzeniu się że Affleck powtórzy rolę Batmana.

Offline Lukop

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #67 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 19:47:52 »
Póki co mówi się, że nowe porozumienie obejmuje też pojawienie się S-M w jednym innym filmie MCU, choć trudno by mi było wskazać gdzie z obecnie zapowiedzianych mieliby go wrzucić. 3 rozgrywają się w kosmosie, Shang-Chi raczej odpada, może Doktor Strange? Albo nie będzie to film, a cameo w serialu? Równocześnie mają być już możliwe jego występy w produkcjach ze Spiderversum.

John

  • Gość
Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #68 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 20:04:30 »
Doczytałem i oficjalna wypowiedź Feigego dotyczy trzeciej części Spider-Mana, oraz występy gościnne Hollanda w innych filmach MCU. Feige jasno i dosadnie mówi, że Spider-Man będzie pojawiać się zarówno w uniwersum Sony i Disneya. Dla mnie to kiepskie rozwiązanie, wolałbym już żeby Sony zatrudniło nowego aktora i ustanowiło swojego Parkera dla serii, a Holland pracowałby dalej jako Pająk w MCU. Zwłaszcza że Holland kojarzy mi się już z ciężkostrawną wersję Iron Spidera z MCU.

Offline zombie001

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #69 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 20:08:48 »
Ten nowy deal między Marvelem a Sony wydaje się jeszcze głupszy, niż poprzednio.

Sony zagrało vabank i dzięki ruchowi, który zrobiło:
- "zjadło ciastko" - Spider-man w MCU będzie kosił dla nich kasę i 'prawie za darmoszkę' promował mordkę Hollanda;

- "nadal ma ciastko" - bo wygląda na to, że wynegocjowali możliwość umieszczenia Hollanda w Sonyverse, więc i tak go wrzucą do któregoś ich filmu, bez pytania Marvela o zgodę.

xD
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

John

  • Gość
Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #70 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 20:10:32 »
Treść tej umowy jasno daje nam do zrozumienia, że to Disney wrócił na kolanach do Sony.

Offline Adolf

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #71 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 21:03:42 »
Masówkarze się cieszą. Dla mnie to zawód. Wygląda na to, że nic się nie zmieni. Sony będzie robić swoje na boku, a Kevin nie będzie sam w domu, bo będzie z wiernymi Masówkarzami. Szkoda. W Sony mogli zrobić swojego Pająka i powiązać go z Venomem i resztą. Na swoich zasadach.

Offline Gascon200

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #72 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 21:24:24 »
Wiele filmów co jest odbieranych za porażki, dziś mogłoby być wielbione przez Masówkarzy. Batmany Schumachera, Green Lantern z Reynoldsem... 

Myślę, że nie. GL skupiający się bardziej na Ziemi niż kosmosie, mający wielką, złą chmurę jako złoczyńcę? O Batmanach Schumachera nie wspomnę (a jednak :P), bo to by miało najwyżej status "guilty pleasure"

Offline Pawlik89

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #73 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 23:29:35 »
Odnośnie nowej informacji o ponownym porozumieniu się Sony i Marvela mam ochotę powiedzieć tyko jedno.
JA PIERDO**Ę!
Szkoda słów.. Wytwórnia zarządzana przez idiotów.
Dziękuję, do widzenia.

Offline nori

Odp: Spider-Man Broken Home
« Odpowiedź #74 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 09:08:51 »
Ale panowie, to są ogromne pieniądze, ani Sony ani Disney tak łatwo nie odpuszczą. Póki się sprzedaje, póki się rachunek zgadza. Żadna filozofia.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.