Pozostałe > Filmy i seriale

„Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]

(1/41) > >>

Gazza:
To już dziś! (nie licząc minionej uroczystej premiery dla VIPów)
Światowa (pre)premiera finału sagi oraz 7 epizod Mandalorianina w jednym dniu!!
Hell yeah!!
Byle do 22:15!!
Niech Moc będzie z nami wszystkimi podczas tych chwil!
Przyjemności na seansach!

Gieferg:
54% na RT. 

https://film.org.pl/r/gwiezdne-wojny-skywalker-odrodzenie-popkulturowa-amnezja-227899/

--- Cytuj ---Opuszczone, bezduszne, bezcielesne – niczym chitynowy pancerz po czymś, co kiedyś żyło. A na imię tym szczątkom Gwiezdne Wojny. Niech leżą.
--- Koniec cytatu ---

BURN IT!

Gazza:
Pełno teraz w internetach takich "impotentów" co to gnojeniem wszystkiego się obnoszą.
Ja się jaram, a ocenię sam po seansie.

Gieferg:
Za samo to, co zrobili z tą serią należy się finansowa wtopa, na nią oczywiście nie ma co liczyć, ale trzymam kciuki, żeby oberwało się im jak najgorzej. Przynajmniej recenzje już nie są tak absurdalne jak 2 i 4 lata temu. 

VII było gwałtem na SW, VIII mordem ze szczególnym okrucieństwem, teraz będą gwałcić zwłoki. Recenzje, z którymi się zapoznałem wskazują dokładnie na to, czego się spodziewałem. Obejrzę dopiero, gdy nie będę musiał za to płacić.

Gazza:

--- Cytat: Gieferg w Śr, 18 Grudzień 2019, 10:16:47 ---Za samo to, co zrobili z tą serią należy się finansowa wtopa, na nią oczywiście nie ma co liczyć, ale trzymam kciuki, żeby oberwało się im jak najgorzej. Przynajmniej recenzje już nie są tak absurdalne jak 2 i 4 lata temu. 

VII było gwałtem na SW, VIII mordem ze szczególnym okrucieństwem, teraz będą gwałcić zwłoki. Recenzje, z którymi się zapoznałem wskazują dokładnie na to, czego się spodziewałem. Obejrzę dopiero, gdy nie będę musiał za to płacić.

--- Koniec cytatu ---
Współczuję...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej