Autor Wątek: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]  (Przeczytany 22863 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gazza

„Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 08:29:44 »
To już dziś! (nie licząc minionej uroczystej premiery dla VIPów)
Światowa (pre)premiera finału sagi oraz 7 epizod Mandalorianina w jednym dniu!!
Hell yeah!!
Byle do 22:15!!
Niech Moc będzie z nami wszystkimi podczas tych chwil!
Przyjemności na seansach!

Offline Gieferg

Odp: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 10:05:40 »
54% na RT. 

https://film.org.pl/r/gwiezdne-wojny-skywalker-odrodzenie-popkulturowa-amnezja-227899/
Cytuj
Opuszczone, bezduszne, bezcielesne – niczym chitynowy pancerz po czymś, co kiedyś żyło. A na imię tym szczątkom Gwiezdne Wojny. Niech leżą.

BURN IT!

« Ostatnia zmiana: Śr, 18 Grudzień 2019, 10:14:10 wysłana przez Gieferg »

Offline Gazza

Odp: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 10:14:32 »
Pełno teraz w internetach takich "impotentów" co to gnojeniem wszystkiego się obnoszą.
Ja się jaram, a ocenię sam po seansie.

Offline Gieferg

Odp: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 10:16:47 »
Za samo to, co zrobili z tą serią należy się finansowa wtopa, na nią oczywiście nie ma co liczyć, ale trzymam kciuki, żeby oberwało się im jak najgorzej. Przynajmniej recenzje już nie są tak absurdalne jak 2 i 4 lata temu. 

VII było gwałtem na SW, VIII mordem ze szczególnym okrucieństwem, teraz będą gwałcić zwłoki. Recenzje, z którymi się zapoznałem wskazują dokładnie na to, czego się spodziewałem. Obejrzę dopiero, gdy nie będę musiał za to płacić.
« Ostatnia zmiana: Śr, 18 Grudzień 2019, 10:20:33 wysłana przez Gieferg »

Offline Gazza

Odp: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 10:21:30 »
Za samo to, co zrobili z tą serią należy się finansowa wtopa, na nią oczywiście nie ma co liczyć, ale trzymam kciuki, żeby oberwało się im jak najgorzej. Przynajmniej recenzje już nie są tak absurdalne jak 2 i 4 lata temu. 

VII było gwałtem na SW, VIII mordem ze szczególnym okrucieństwem, teraz będą gwałcić zwłoki. Recenzje, z którymi się zapoznałem wskazują dokładnie na to, czego się spodziewałem. Obejrzę dopiero, gdy nie będę musiał za to płacić.
Współczuję...

Kapral

  • Gość

Offline Gieferg

Odp: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 10:27:20 »
Zwłaszcza w komentarzach  8)
Cytuj
Współczuję...
Czego? Tego, że trudno mi olewać to, że po raz kolejny (po Predatorze i Terminatorze) bezceremonialnie niszczone jest coś, co lubiłem? (może nie jakoś bardzo, ale jednak). Na szczęście mam w ten weekend coś ciekawszego do oglądania, więc długo się tym nie będę dołował :P
« Ostatnia zmiana: Śr, 18 Grudzień 2019, 10:30:11 wysłana przez Gieferg »

John

  • Gość
Odp: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 10:29:42 »
Teraz i tak raczej kończą już z trylogią w klasycznym stylu i mają stawiać na solowe projekty. Mandalorian to idealny przykład na to, że Jedi nie są potrzebni by ten świat nadal był interesujący. A wręcz potrzeba od nich przerwy, moim zdaniem przynajmniej. Angażować utalentowanych i oryginalnych twórców, żeby realizowali swoje autorskie projekty w świecie Star Wars, ja więcej nie potrzebuje.

Offline Gazza

Odp: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 10:35:31 »
Czego? (...)
Szanuję Twoje zdanie, ale nie rozumiem jak nowe epizody (zwłaszcza, że najnowszego jeszcze nie widzieliśmy) niszczą cokolwiek? Rozumiem, że 7 i 8 Tobie się nie podobają, ale jakim trafem zniszczyły Twoje lubienie czegoś wcześniejszego? hmmm...
Tak czy inaczej - współczuję, że magia uniwersum już nie jest z Tobą. Sam nie jestem do końca zadowolony z dotychczasowych nowych odsłon sagi (pomijam spin-offy, które swoją drogą podobają mi się), ale dla mnie od ponad 30 lat premiera każdego epizodu to święto i wraz z znajomymi i jedną z córek cieszymy się zawsze, celebrujemy i liczymy na dobrą zabawę podczas seansu. Magia STAR WARS jest wciąż silna i z nami! Enjoy!

Offline Gieferg

Odp: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« Odpowiedź #9 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 10:43:53 »
Cytuj
Rozumiem, że 7 i 8 Tobie się nie podobają, ale jakim trafem zniszczyły Twoje lubienie czegoś wcześniejszego?
Psują zakończenie oryginalnej trylogii, umniejszają jego znaczenie, jak również znaczenie występujących tam postaci - te z kolei zostają zmarnowane, zepsute i zastąpione kartonowymi kukłami w osobie Rey, Finna i Poe. Powrót Palpatine'a to ostatni gwóźdź do trumny, a jednocześnie rozpaczliwy fanservice, brzytwa, której się złapał Abrams po tym, jak Johnson uwalił wszelkie alternatywy. Poświęcenie i nawrócenie Anakina nic nie dały, a wszystko ma teraz naprawić Rey, której nawet nie lubię. Nie zostaje nic innego niż ignorowanie Disney Trilogy.

Mark Hammill też nie był zadowolony, z tego co zrobili z jego postacią i wcale mu się nie dziwię.
Cytuj
pomijam spin-offy, które swoją drogą podobają mi się
Rogue One spoko, byłem w kinie, kupiłem na Blu. Solo nie widziałem przez obrzydzenie do SW wywołane przez Last Jedi.

Cytuj
współczuję, że magia uniwersum już nie jest z Tobą
Była krótko, bo dopiero od premiery Zemsty Sithów, wcześniej nie przepadałem, ale za sprawą Ep.III się nawróciłem - dlatego też czekałem na VII, które było pierwszą częścią SW na jaką się wybrałem do kina i jednocześnie sporym rozczarowaniem, potem byłem jeszcze na RO i na tym się moja kinowa przygoda z SW skończyła, ale do epizodów I-VI będę oczywiście wracał, szczególnie, że polubiła je córka. Póki co jednak życzę klęski nowej odsłonie, bo tylko klęska tej chybionej trylogii daje nadzieje na przyszłość dla całej serii.

« Ostatnia zmiana: Śr, 18 Grudzień 2019, 11:05:23 wysłana przez Gieferg »

Offline xanar

Odp: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« Odpowiedź #10 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 10:56:10 »
Co ty opowiadasz przecież teraz będzie lepiej, bo Palpatine'a zabije kobieta a jak wszyscy wiemy kobiety są lepsze od mężczyzn we wszystkim, przynajmniej w tych filmach  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Kapral

  • Gość
Odp: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« Odpowiedź #11 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 11:05:40 »
Zwłaszcza w komentarzach

W komentarzach to plują jadem trolle, które jeszcze tego filmu nie widziały. Na wszelki wypadek.
Ja jakoś bardziej wierzę w opinię zawodowego recenzenta, który film obejrzał :)

Offline Gieferg

Odp: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 11:07:19 »
A ja bardziej wierzę recenzentom, których kojarzę. Jak ten, którego wcześniej linkowałem i kilku innych których recenzje oglądałem na YT.
Gostek z WP nie mam pojęcia kim jest i czego się po nim spodziewać, więc i jego recenzja nic dla mnie nie znaczy.

Kapral

  • Gość
Odp: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 11:08:41 »
[magia uniwersum] Była krótko, bo dopiero od premiery Zemsty Sithów, wcześniej nie przepadałem, ale za sprawą Ep.III się nawróciłem - dlatego też czekałem na VII, które było pierwszą częścią SW na jaką się wybrałem do kina

Aha. To wiele wyjaśnia, neofito :)

Offline xanar

Odp: „Skywalker. Odrodzenie” [SPOILERY]
« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 11:12:52 »
Twój komiks jest lepszy niż mój