Autor Wątek: Shazam  (Przeczytany 8194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Shazam
« dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 18:43:28 »
Pojawił się właśnie pełny zwiastun filmu Shazam. Premiera już za niecały miesiąc. Jak wrażenia? Czekacie?


Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline SawiK

Odp: Shazam
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 19:00:00 »
Bardzo brze przedstawiaja 15 latka w doroslym ciele.Tworcy odrobili dobrze prace domową. Czekam na Kapitan Shazam! ;)

sum41

  • Gość
Odp: Shazam
« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 20:04:47 »
Bardziej czekam niz na Cap Marvel, tu szalu niema jednak postac jest ciekawie przedstawiona a w Cap hmm tak jakos bez wyrazu.

Offline Gieferg

Odp: Shazam
« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 20:46:17 »
Cytuj
Czekacie?

Not really.
Koncept tak durny, że aż... durny i zwyczajnie nie mogę się przełamać. Pewnie kiedyś obejrzę, ale na pewno nie w kinie.Ciekawe co zrobią jak to wypali i za kilka lat im aktor już podrośnie i co - recast, czy dorosły facet będzie się zmieniał w innego dorosłego faceta?

Offline Gascon200

Odp: Shazam
« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 21:16:59 »
To zależy od tego jak aktor będzie wyglądać. Taki Tom Holland ma z 20 lat, a gra 16 letniego Parkera, ale to działa, bo wygląda jak 16 latek i brzmi jak 16 latek. Może tak samo będzie z Asherem Angelem? 
Zmiana aktora może nastąpić - ale na pewno nie przez najbliższe kilka lat.
Poza tym, w takim Young Justice Billy ma już 17 lat w 3 sezonie, więc w Uniwersum TWODC będzie się również starzeć.

A koncept jest super :> trailer bardziej mnie zachęca na film jak i przeczytanie kolejnych komiksów z Shazamem
« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Marzec 2019, 22:54:48 wysłana przez admin »

Offline R~Q

Odp: Shazam
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 07:55:12 »
Wydaje się, że twórcy szanują dziedzictwo wizji Snydera, pojawiają się jasne odwołania do snyderowskich Supermana i Batmana - nie do "jakichśtam" Supermana i Batmana, ale do właśnie tych z MoS i BvS.

majkelus81

  • Gość
Odp: Shazam
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 08:29:08 »
Cytuj
szanują dziedzictwo wizji Snydera
:o Ja odniosłem wrażenie, że się ewidentnie nabijają z niej i to w bardzo świadomy sposób.

Offline SawiK

Odp: Shazam
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 08:46:01 »
Moim zdaniem szanuja postac Shazama. Mamy tu to czego w pelni sie powinnismy sie spodziewac. Shazam to dzieciak a nie ponury Superek, 40letni wesolkowaty IM i Thor. Widac ze tu wszystko dobrze gra.

Offline Antari

Odp: Shazam
« Odpowiedź #8 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 11:08:05 »
Na początku nie byłem przekonany ale z czasem odmieniło mi się i obecnie czekam na premierę :) Na pewno lepsza premiera niż Kapitan Femino-gestapo-rvel.

Co tu mamy:
- brak forsowania agend
- niewymuszony humor i proste żarty, które trafiają (bez zażenowania jak w Captain Marvel)
- dobre odwzorowanie Shazama z komiksów
- brak powiązania z jakimś "wieeelkim" eventem, film na uboczu uniwersum
- nie wymaga wiedzy o 20 wcześniejszych filmach z uniwersum
- aktorsko jest całkiem nieźle
- niewielki budżet

Offline R~Q

Odp: Shazam
« Odpowiedź #9 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 11:15:54 »
:o Ja odniosłem wrażenie, że się ewidentnie nabijają z niej i to w bardzo świadomy sposób.

Owszem, przyjaźnie z niej żartują. Nie jest to jednak nabijanie się. My, fani DCEU, potrafimy śmiać się i żartować ze swojego ulubionego uniwersum. Podczas gdy jeśli zażartujesz np. z Black Panther to fani MCU: "jesteś rasistą, seksistą, ty incelu, trumpie".

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Shazam
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 22:11:16 »
Ciekawe co zrobią jak to wypali
Będą czekać aż chłopak dorośnie.

Mam pozytywne odczucia po zwiastunie. Zobaczymy jak wypadnie całość.

Offline Szekak

Odp: Shazam
« Odpowiedź #11 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 08:05:33 »
Genialne! ;D

Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline LordDisneyland

Odp: Shazam
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 13:00:19 »
Nie wiecie, czy w filmie pojawia się arcyzły Mr.Mind? :)
,, - Eeeeech.''

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Shazam
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 13:02:11 »
,, - Wypowiedz me imię a w twych żyłach popłynie moc.
   - Ale ja go nie znam.
   - Shazam.
   - Ale to jakaś ściema chyba. (Billy w wersji polskiego dubbingu)
   - Powiedz to!
   - Dobra.
   - Shazam!
"

Shazam! Jak tu nie lubić tego filmu, i to już na starcie, i to po dwóch jakże nietuzinkowych - ba, mało powiedziane - trailerach, przed zbliżającą się nieubłaganie, jakże rozpalającą fanowskie serducha jego premierą. Do dzieła Davida F. Sandberga, odpowiedzialnego za ,,zmysłowo i inteligentnie straszące" horrory: "Kiedy gasną światła (2016)" i "Annabelle: Narodziny zła (2017)", co jest niezwykłym posunięciem i odwagą samą w sobie, aby reżyserować Shazam!, dodajmy dość specyficzny kontrast emocjonalny i nastrojowy, co przekłada się na wiele aspektów filmu: szukanie ,,ciepła rodzinnego" przez Billy'ego Batsona, wiążące się w dość specyficzny sposób z humorem wynikającym z natury postaci superbohatera, Kapitana Marvela.

Shazam! jest 4-tym najbardziej oczekiwanym przeze mnie filmem, na którego premierę w 2019 roku bardzo, ale to bardzo się szykuję!

Plakaty promujące to niezwykle ekstatyczne, zajmujące geekowskie umysły widowisko, Shazam!, tak intuicyjnie, wręcz punktowo podkreślają tę specyfikę filmu... Niesamowite! Wystarczy spojrzeć na grafikę wrzuconą w treść posta poniżej, aby się o tym przekonać. ;D ;D ;D





Mark Riddle

  • Gość
Odp: Shazam
« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 15:46:23 »
"Just say the word". Podoba mi się. Chwytliwe. Chciałbym móc tak sprzątać chatę. SHAZAM!!1!one1 eleventy!! i quva błysk w chacie.

zwyczajnie nie mogę się przełamać.
SHAZAM?

Spoiler: PokażUkryj


A teraz mam ochotę na bułkę z shazamem :V
« Ostatnia zmiana: Śr, 13 Marzec 2019, 23:50:29 wysłana przez Mark Riddle »