Autor Wątek: Seriale z MCU na Disney+  (Przeczytany 13168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #30 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 22:27:05 »
Komiksomaniak tlumaczyl ze Kevin F. juz wiecej nie ogarnie oprucz Spidera a tu 3 kolejne seriale.

Ciekawe czy She Hulk bedzie nudnym serialem policyjno kryminalnym...

Itachi

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #31 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 22:35:24 »
Jedno Wam napiszę, jak tylko w Polsce pojawi się możliwość subskrypcji - robię przelew. Za Disneyem przemawia kilka plusów, mają marki które lubię. Po drugie zrobili show powrotem OWK (oklaski na stojąca na panelu) i po trailerze The Mandalorian dostrzegam potencjał w tym projekcie. Dodatkowo MCU będzie przeplatało się z serialami także dla fanów Marvela to będzie pewnego rodzaju must have. Cholernie ciekawi mnie Falcon i Zimowy Żołnierz oraz Moon Knight. Wpienia mnie tylko brak Defenders, w szczególności Daredevila i Jess...

Offline death_bird

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #32 dnia: Nd, 25 Sierpień 2019, 00:29:18 »
Chyba nie ma nic dziwnego w braku Śmiałka i JJ. Gdyby Di$ney chciał przejąć Ritter i Cox`a to w świat poszłaby opinia, że nie potrafią zrobić tego sami. Gdyby zaczęli od nowa to zaraz byłoby narzekanie czemu nie wzięli Krysten i Charliego.
Obawiam się, że te dwie serie zostały uwalone na dłuższy czas.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gazza

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #33 dnia: Wt, 27 Sierpień 2019, 15:10:08 »
Komiksomaniak tlumaczyl ze Kevin F. juz wiecej nie ogarnie oprucz Spidera a tu 3 kolejne seriale.

Ciekawe czy She Hulk bedzie nudnym serialem policyjno kryminalnym...
Komiksomaniak - i wszystko jasne.... ;) Kto nie ogarnia ten nie ogarnia.

She Hulk - obstawiam luźną konwencję w rodzaju sądowo-prawniczych przygód rodem z tomu WKKM (mniej kasy na FX, od czasu do czasu jakaś akcyjka z zielenią, może Bruce Banner też się pojawi, dużo humoru). Ja się cieszę.

sum41

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #34 dnia: Wt, 27 Sierpień 2019, 22:15:19 »
Zamiast Moon Knighta wolalbym porzadnego Ghost Ridera.

John

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #35 dnia: Wt, 27 Sierpień 2019, 22:43:58 »
Ja bym chciał GR Blaze'a lub Ketcha zamiast serial o Reyesie.

Offline Gazza

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 09:28:55 »
Za dużo CGI więc nie opłaca im się. Ale pełna zgoda z @Johnem :)

sum41

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #37 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 10:12:09 »
Ja bym chciał GR Blaze'a lub Ketcha zamiast serial o Reyesie.

Dokładnie też mi o te postacie chodziło - ze względu na motocykl :D

Syn Gotham

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #38 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 01:43:39 »
Do momentu D23 najbardziej czekałem na Wandę i Visiona i What If? Jednak gdy przyszedł ten ich event i wyskoczyli z Moon Knightem, którego się kompletnie nie spodziewałem, zrobili mi to samo co na SDCC z Bladem. Tak więc to są dwie najbardziej oczekiwane przeze mnie produkcje od MCU. Oczywiście jest też kilka innych na które mocno czekam, tak jak wyżej wspomniane WandaVision czy What If? Czekam również mocno na Lokiego jeśli chodzi o seriale, a z filmów na nowego Thora czy Doctora Strange'a, gdzie jak nie wprowadzą Doctora Voodoo to będę bardzo mocno zawiedziony. Zwłaszcza, że Wanda ma się tam pojawić. Ale mimo wszystko Blade i Moon Knight mają moją największą uwagę i hype - tym bardziej że były kompletnie niespodziewane.

Syn Gotham

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #39 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 22:32:29 »
Variety poinformowało, że w rolę Kate Bishop w serialu Hawkeye wcieli się Hailee Steinfeld.


Offline OokamiG

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #40 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 23:15:48 »
Bardzo podoba mi się ten casting, jedna z lepszych aktorek młodego pokolenia.

Syn Gotham

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #41 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 01:46:03 »
PLOTKA: Podobno najmocniejszymi kandydatkami do roli She Hulk są Ronda Rousey (znana głównie jako fighterka UFC, a ostatnio zawodniczka WWE) oraz Rosario Dawson (która grała już w serialach Marvela, w tych od Netflixa). Co byście powiedzieli? A może macie jakieś swoje opcje?


John

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #42 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 01:48:00 »
Rosario jako She-Hulk. Po castingu Aliego na Blade'a kolejny policzek wymierzony w twarze naiwniaków, którzy sądzili że seriale są częścią MCU. Zaczynam czuć że Feige robi to specjalnie, by upokorzyć Loeba i Netflix, oraz wszystkich którzy na siłę chcieli skleić zszywaczem seriale z filmami. Pewnie Moon Knighta zagra Charlie Cox.

Offline jotkwadrat

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #43 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 20:42:05 »
Uwielbiam Rosario, ale na Jennifer kompletnie mi nie pasuje.

John

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #44 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 22:32:58 »
Mnie ciekawi, czy She Hulk będzie po Daredevilu kolejnym serialem z mocnym wątkiem prawniczym w tle.