Autor Wątek: Seriale z MCU na Disney+  (Przeczytany 13188 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline R~Q

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 10:58:56 »
Nie rozmnienianie, tylko rozwijanie. Słowa Ci się pomyliły :)

Disney tak sobie was wychował, że wy uważacie zwiększanie udziału w rynku przez megakorporację za coś dobrego. Z kupna Foxa pewnie też się cieszyłeś


John_

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #16 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 13:08:46 »
To żeś przestrzelił, bo kupno Foxa oznacza skasowanie X-Men Foxa których bardzo lubiłem i reboot od MCU, w którym po tym co zrobiono z uniwersum Spider-mana już się boję jak podejdą do mutantów. Jestem tu od początku forum więc najwyraźniej nie czytasz moich postów, skoro takie głupoty mi zarzucasz.

Offline R~Q

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #17 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 08:25:46 »
To żeś przestrzelił, bo kupno Foxa oznacza skasowanie X-Men Foxa których bardzo lubiłem i reboot od MCU, w którym po tym co zrobiono z uniwersum Spider-mana już się boję jak podejdą do mutantów. Jestem tu od początku forum więc najwyraźniej nie czytasz moich postów, skoro takie głupoty mi zarzucasz.

No dobra, jak tak to spoko

Offline Gascon200

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 09:52:53 »
MCU, w którym po tym co zrobiono z uniwersum Spider-mana już się boję jak podejdą do mutantów. Jestem tu od początku forum więc najwyraźniej nie czytasz moich postów, skoro takie głupoty mi zarzucasz.


I to jest właśnie trochę problem - z 1 strony masz Homecoming od Disneya, z 2 z aktorskich rzeczy można liczyć na takiego Venoma :/

John_

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 09:58:50 »
Doliczmy do tego raczej pewne skasowanie projektu filmu o Dr. Doomie od genialnego Noaha Hawleya. Fox miał swoje wpadki ale miał też czarne konie, odważne w porównaniu do MCU filmy na których nie będzie miejsca w Disney. Deadpool się uchowa bo mimo R, tryska infantylnym humorem z dodatkiem fucków, poza tym to już zbyt silna marka by ją skasowano. Ale szanse na takie fenomenalne eksperymenty z gatunkiem jak Logan nie będą mieć miejsca w bezpiecznym i ogranym kinowym świecie Marvela. Przez ten deal krajobraz pogorszy się jeszcze bardziej. Mutanci od MCU, DC jak MCU, wszystkie filmy superhero mogą wyglądać tak samo pod względem tonu. A szkoda, bo dzięki filmom Foxa miałem odskocznie od często infantylnego MCU. Seriale Netflixa też poszły do kosza, a 3 sezon Daredevila wywołał na mnie więcej emocji niż wszystkie części Avengers.

Offline Gascon200

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #20 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 10:07:30 »
Doliczmy do tego raczej pewne skasowanie projektu filmu o Dr. Doomie od genialnego Noaha Hawleya. Fox miał swoje wpadki ale miał też czarne konie, odważne w porównaniu do MCU filmy na których nie będzie miejsca w Disney. Deadpool się uchowa bo mimo R, tryska infantylnym humorem z dodatkiem fucków, poza tym to już zbyt silna marka by ją skasowano. Ale szanse na takie fenomenalne eksperymenty z gatunkiem jak Logan nie będą mieć miejsca w bezpiecznym i ogranym kinowym świecie Marvela. Przez ten deal krajobraz pogorszy się jeszcze bardziej. Mutanci od MCU, DC jak MCU, wszystkie filmy superhero mogą wyglądać tak samo pod względem tonu. A szkoda, bo dzięki filmom Foxa miałem odskocznie od często infantylnego MCU. Seriale Netflixa też poszły do kosza, a 3 sezon Daredevila wywołał na mnie więcej emocji niż wszystkie części Avengers.

W sumie to akurat serialów Netflixa mi nie szkoda zbytnio, bo poza Daredevilem i może kilkoma odcinkami Jessici/Punishera te seriale były raczej średnie i nieciekawe (Luke Cage, Defenders), albo po prostu słabe (Iron Fist).
Właśnie DC raczej nie będzie jak MCU - teraz będą bardziej iść w solowe produkcje, bez jakichś większych crossoverów, co mocno szkodziło takiemu Thor Ragnarok. No i jeśli Joker się okaże sukcesem, to jest szansa na inne takie poważnniejsze produkcje, a przynajmniej filmowe elseworldy.


John_

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #21 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2019, 12:47:03 »
Scenariusz, z którego byłbym zadowolony - wypuszczają Snyder Cut na platformę streamingową, a Snyder realizuje adaptacje Kingdom Come. Siłą DC zawsze były historie oderwane od kanonu i teraz to w takich projektach upatruje najciekawszych filmów. Uniwersum filmowe patrząc na Aquamana i Shazama zmierza już raczej w kierunku MCU.

Offline Mateusz

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #22 dnia: Wt, 21 Maj 2019, 10:52:31 »
W sierpniu 2020 roku premiera serialu Falcon i Zimowy żołnierz. W obsadzie mają pojawić się znajome twarze z filmów o Kapitanie Ameryce.

Falcon & Zimowy żołnierz - znamy datę premiery, reżysera i obsadę!
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Mateusz

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #23 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 11:31:51 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

sum41

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #24 dnia: Nd, 07 Lipiec 2019, 16:50:01 »
Ale przynajmniej na czarną Ariel jest wytłumaczenie. Gdy powstawał oryginał, ocean był czystszy i nie było tylu wycieków ropy...

Offline Mateusz

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #25 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 11:03:53 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Gazza

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #26 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 12:48:14 »
Whooaaa!! No to dowalili. Super!

Offline death_bird

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #27 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 16:37:13 »
Pytanie czy ilość przejdzie w jakość.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Szekak

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #28 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 17:04:22 »
Skad czas brqc by nadazyc z tym wszystkim...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Adolf

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #29 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 18:29:09 »
Toż to długo oczekiwane postacie. Wiadomo, że najbardziej cieszy mnie Moon Knight, a tym samym mam wobec niego największe obawy. Przypominam sobie kreskówkę ze Spider-Manem, gdzie ten naśmiewał się z niego, bo rozmawia z księżycem. MCU takie motywy jak osobowość mnoga może nieźle sparodiować.