Autor Wątek: Seriale z MCU na Disney+  (Przeczytany 13198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #90 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 16:14:01 »
Dzieki za propozycje ale ten Chromecast laczy sie chyba tylko przez Wi Fi?

Mam tv podpiete do neta przez kabel i potrzebuje tylko czegos co oszuka tv a nie bedzie osobnym urzadzeniem tym bardziej przez wi fi z ktorym jest roznie... kabel to kabel :)

Offline Leyek

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #91 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 16:14:43 »
Przez HDMI się podłącza jak wszystkie tego typu przystawki :)

sum41

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #92 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 16:19:35 »
Aha no to kurde teraz nie wiem co brac patrzac po alledrogo to wiecej ludzi kupilo tego niz chinczyka.

Dlugo to masz, miales jakies problemy?

Xiaomi czasem podobno sie zawiesza.

Offline Leyek

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #93 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 16:38:01 »
Jak pisałem ojciec to kupił do starej plazmy. Ze 3-4 miechy ma (ale "4" to jakoś w tym roku wychodziła, jakbyś się zdecydował nie pomyl tylko z "4K" - bo to starsza wersja) i problemów nie było.

Zawieszać to będzie się każdy (jeden rzadziej drugi częściej), bo na pokładzie Android :) Ja staram się na swojej przystawce co jakiś czas zrobić reset (wystarczy "uruchom ponownie") i problemy znikają.

sum41

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #94 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 16:44:22 »
To chyba to wezme, a mozesz mi napisac ile ma dlugosci ten kabel zasilajacy (szukam w necie i niema), bo mam rure w scianie aby nie bylo widac kabli tylko czesto sa za krutkie.

to bede bral

https://allegro.pl/oferta/odtwarzacz-multimedialny-google-chromecast-4-0-11418225530

Offline misiokles

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #95 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 17:31:19 »
Jeżeli twój telewizor ma HDMI i USB blisko siebie, to żaden kabel zasilający nie jest potrzebny. Ot, urządzenie podłączasz gniazdem HDMI do przesyłania sygnału, a zasilanie idzie przez port USB.

sum41

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #96 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 17:34:42 »
Aha dzieki za informacje  chlopaki :)


sum41

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #98 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 23:01:27 »

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #99 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 13:03:37 »
Obejrzałem sobie pierwszy odcinek Ms. Marvel. nie miałem absolutnie żadnych oczekiwań, bo niespecjalnie znam komiksowy oryginał no i raczej nie jestem w grupie docelowej odbiorców. Nie zmienia to faktu że bawiłem się wyśmienicie - ot, dostajemy kobiecą (dziewczęcą?) i mocno nerdowską wersję Petera Parkera. Poza świetną obsadą warto wyróznić fenomenalną oprawę graficzną - jeśli podobał się Wam ostatni animowany Spider-Man, docenicie Ms. Marvel. Animowane murale, mnóstwo kolorów - jestem na tak.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #100 dnia: Pn, 18 Lipiec 2022, 10:08:19 »
Na serwisie internetowym IMDb, serial "Ms. Marvel (2022)" ocenia się mocno średnio, jak na standardy tworów MCU przystało. W Polsce - uszanowanko Filmweb, FDB etc. - z oceną tego śmiałego i odważnego tytułu jest jeszcze... gorzej: wartość 5,6 na starcie. Tak, mnie niespecjalnie to zniechęca; możliwe że jakoś tam otrę się o watching "Ms. Marvel"; nie mam celu fanowskiego przy oglądaniu tego tytułu. Po prostu, 6 odcinków z świetną ścieżką wizualną i dźwiękową, a Disney + prezentuje świetne strumieniowanie danych internetowych, przez co (jak macie naprawdę bardzo dobry internet) wszystko co odbieracie, WoW!, jest w powalającej jakości.  8)