Autor Wątek: Seriale z MCU na Disney+  (Przeczytany 13183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #75 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 08:19:39 »
Chromecast?


Tylko ze moje tv posiada smart tylko niema tam Disney Plus i w aplikacjach nie wyszukuje.

Offline Cringer

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #76 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 10:48:42 »
Tylko ze moje tv posiada smart tylko niema tam Disney Plus i w aplikacjach nie wyszukuje.
Miałem ten sam problem i kupiłem sobie coś takiego:
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/blu-ray-dvd-nagrywarki/odtwarzacze-multimedialne/odtwarzacz-multimedialny-xiaomi-mi-tv-stick-mdz-24-aa

Mija kilka miesięcy i jeszcze działa :)
ps. jak w sklepie stacjonarnym jest drożej niż w sklepie internetowym to przy kasie powiedz że chcesz cenę internetową. Policzą wtedy taniej.

Offline Chmurny

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #77 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 11:29:15 »
Nie widzę na Disney+ seriali spadkowych po Netflixie - Daredevila i innych, a rzekomo miały być (nawet była jakaś wtopa z nieumiejętnym wymazaniem logo Netflixa w czołówce). Czyżby biblioteka u nas była jednak okrojona w stosunku do tej oficjalnej? Części produkcji Foxa też nie mogę znaleźć (np. Predatora 2, podczas gdy inne już są). Tak jak na szybko przejrzałem ich zasoby, to pomijając MCU i SW, to jakoś wielkiego szału nie ma...

Predator 2 jest, z szałem to nie wiem jeszcze.

Offline Jaxx

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #78 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 11:47:22 »
Predator 2 jest, z szałem to nie wiem jeszcze.

To musiałem przeoczyć, thx. Jest trochę fajnych rzeczy (Simpsonowie, 24, Srubs, AHS, Lost), ale ogólnie jakoś tak spodziewałem się... więcej.

Offline Gazza

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #79 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 11:51:31 »
Miałem ten sam problem i kupiłem sobie coś takiego:
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/blu-ray-dvd-nagrywarki/odtwarzacze-multimedialne/odtwarzacz-multimedialny-xiaomi-mi-tv-stick-mdz-24-aa
Mija kilka miesięcy i jeszcze działa :)
ps. jak w sklepie stacjonarnym jest drożej niż w sklepie internetowym to przy kasie powiedz że chcesz cenę internetową. Policzą wtedy taniej.
Córce do starszego ekranu kupiłem takiego MiCasta i śmiga, że aż miło. Ma dodatkowo wyjście optyczne audio i wejście usb na pamięci flash (filmy, muzyka, zdjęcia etc).
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/blu-ray-dvd-nagrywarki/odtwarzacze-multimedialne/odtwarzacz-multimedialny-xiaomi-mi-box-s-smart-tv-czarny




Co do biblioteki Disneya - są też wszystkie sezony M*A*S*H* w jakości HD!! Film Altmana również jest.  8)

Online misiokles

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #80 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 11:52:03 »
Nie widzę na Disney+ seriali spadkowych po Netflixie - Daredevila i innych, a rzekomo miały być
Zmień w ustawieniach konta z dziecięcego na 18+, będziesz miał duuuużo więcej.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #81 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 12:18:34 »
Zmień w ustawieniach konta z dziecięcego na 18+, będziesz miał duuuużo więcej.

To prawda, co nie zmienia faktu, że akurat tych seriali Marvelowo-Netflixowych jeszcze na Disney+ po prostu nie ma.

Online Leyek

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #82 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 12:54:03 »
Tak jak na szybko przejrzałem ich zasoby, to pomijając MCU i SW, to jakoś wielkiego szału nie ma...

Dlatego ja mimo, że zaklepałem sobie tą promkę "12m-cy za 8" cały czas się waham czy ją aktywować. SW mnie zupełnie nie interesuje, z Marvela może ze 3 seriale bym chętnie zobaczył (głównie WandaVision, może Zimowy Żolnierz/Falcon i Moon Knight). A tak to jedyne ciekawe co jeszcze zostaje to animacje dla dzieciaków z Pixara, ale to raz, dwa razy obejrzą i im starczy. Simpsonów pierwsze 8 sezonów mam na DVD, a tak to jeszcze może kilka kolejnych by się obejrzało, a dalej się robi szajs.
« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Czerwiec 2022, 12:56:00 wysłana przez Leyek »

ukaszm84

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #83 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 13:00:49 »
Dlatego ja mimo, że zaklepałem sobie tą promkę "12m-cy za 8" cały czas się waham czy ją aktywować. SW mnie zupełnie nie interesuje, z Marvela może ze 3 seriale bym chętnie zobaczył (głównie WandaVision, może Zimowy Żolnierz/Falcon i Moon Knight). A tak to jedyne ciekawe co jeszcze zostaje to animacje dla dzieciaków z Pixara, ale to raz, dwa razy obejrzą i im starczy. Simpsonów pierwsze 8 sezonów mam na DVD, a tak to jeszcze może kilka kolejnych by się obejrzało, a dalej się robi szajs.

Mnie najbardziej jarają te wszystkie archiwalne rzeczy, które wcześniej były słabo dostępne, cała historia animacja Disneya od Parostatku Willy po dzisiaj, jakieś rzeczy z najntisów, animowane X-filesy i animacje Star Wars, tego typu rzeczy. Generalnie archiwalia.

Offline Cringer

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #84 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 13:06:08 »
Córce do starszego ekranu kupiłem takiego MiCasta i śmiga, że aż miło. Ma dodatkowo wyjście optyczne audio i wejście usb na pamięci flash (filmy, muzyka, zdjęcia etc).
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/blu-ray-dvd-nagrywarki/odtwarzacze-multimedialne/odtwarzacz-multimedialny-xiaomi-mi-box-s-smart-tv-czarny

Co do biblioteki Disneya - są też wszystkie sezony M*A*S*H* w jakości HD!! Film Altmana również jest.  8)
No to ten się bardziej opłaca :)

sum41

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #85 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 15:18:37 »
Miałem ten sam problem i kupiłem sobie coś takiego:
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/blu-ray-dvd-nagrywarki/odtwarzacze-multimedialne/odtwarzacz-multimedialny-xiaomi-mi-tv-stick-mdz-24-aa

Mija kilka miesięcy i jeszcze działa :)
ps. jak w sklepie stacjonarnym jest drożej niż w sklepie internetowym to przy kasie powiedz że chcesz cenę internetową. Policzą wtedy taniej.

Tak na chlopski rozum bo w elektronice/komuputerach bylem dobry ale w podstawowce a branza rozwija sie mega szybko i dzis to g... wiem co i jak.

Czyli to urzadzonku bedzie mi tworzyc drugi wirtualny smart tyle ze z full opcjami i przez to urzadzonko wyszukam sobie D+ i za kazdym razem zeby ogladac D+ bede musial przez to wchodzic tak?

Szukam wlasnie czego aby szlo normalnie odrazu przez tv a nie np podpiac do kompa czy tebletu kablem a tv tylko jako ekran.

Offline Gazza

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #86 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 15:23:53 »
Tak, polecam. Zwłaszcza tą większą wersję - obsługuje 4k. :)

sum41

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #87 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 15:27:20 »
Twoj model Gazza to obsluguje wiksza rozdzielczosc niz ten podany przez Cringera chyba tylko, bo inne opcje to mi nie potrzebne. Tv mam chyba 30 cali.

4k fajnie ale raczej nie skorzystam - z dziecmi brak czasu narazie na wiele filmow i seriali a do tego jeszcze komiksy:)

Dzieki za pomoc wiec zamawiam :)

sum41

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #88 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 15:31:06 »
Tak, polecam. Zwłaszcza tą większą wersję - obsługuje 4k. :)

na allegro cena nizsza o 50 zl za 250 zl tylko pytanko Gazza dlugo juz to masz bo w razie reklamacji wole sklepy stacjonarne niz zakupy przez neta i nie wiem czy ryzykowac i brac z alledrogo?

Dlugo smiga bez problemu?

Online Leyek

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #89 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 16:03:52 »
@sum41
Ja bym wziął na Twoim miejscu Chromecasta 4 a nie jakiegoś chińczyka, nawet "markowego". Sam mam Nvidię Shield, bo udało się wyrwać na promocji z zagranicznego Amazona i to śmiga super. Ale ostatnio ojciec wziął tego Chromecasta najnowszego, trochę się pobawiłem i też to działało tak dobrze, że aż się zdzwiłem.
« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Czerwiec 2022, 16:05:27 wysłana przez Leyek »